Peršokti į turinį

AurelijusRS

Narys
 • Pranešimų skaičius

  250
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  1
 • Atsiliepimai

  100%
 • Forumo eurai

  70 +Pervesti

AurelijusRS paskutinį kartą laimėjo Lapkričio 6

AurelijusRS turėjo geriausiai įvertintą turinį!

Reputacijos taškai

94 Kartais pasakantis ką gero

Apie AurelijusRS

 • Nario rangas
  Dalyvis (-ė)

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras

Paskutiniai lankytojai

2.269 profilio peržiūros
 1. AurelijusRS

  dėl SA-MP.LT projekto

  Kiek SARG GM būtų vertas, jai jame žaistų 0 žaidėjų? Aš bandau pasakyt tai, kad neverta parduot už kelis šimtus to, ką darydamas sugaišai kelis metus. Visur taip būna, kai asset'ai nuvertėja, bet nereiškia, kad reikia juos parduoti. Jeigu tu uždirbi gerus pinigus ir tau jų netrūksta gyvenime, pasilieki tokį dalyką sau arba užkeli tokią kainą, kokios žinai, kad žmonės nemokės. Laikas yra pardavėjo pusėje, galbūt kažkoks žmogus atsiras, kas nupirs, bet veikiausiai ne. Man keista, kad čia žmonės pradėjo piktintis, kad tokią sumą pasakė Lyg tos modifikacijos sąvininkas turėtų būt priverstas parduoti pagal ''normalią'' kainą. Nereikia čia tų ekonomikos pagrindų apie pasiūlas, paklausas, riziką. Galima žūrėti iš techninės pusės, įvertinus kiek tos modifikacijos sistemos užtruktų daryt, pasamdžius skripterį ir tuomet žiūrėti tą tariamą ''realią'' vertę. Bet va, @Virsenas teigia, kad laikas, sugaištas kuriant modifikaciją, nėra vertės rodiklis. Tai vadinasi, jeigu skripteriui moki už valandas, jis sugaišta n valandų, kad sukurtų panašią modifikaciją į temoje minima, bet jam išleidi 1500eur. tai nesiskaito kaip vertė, nes gali pasisamdyti geresnį skripterį, kuris padarys tą patį 3x greičiau? Tai kaip ta vertę tuomet matuot reikia? Parduoti už tiek, kiek parašo žmonės supergames forume, kurie nėra sukurę jokios modifikacijos? Už tiek, kiek jiems atrodo ''normali'' kaina? Geriau sakykim kaip yra, viskas priklauso nuo bendro SA-MP žaidėjų skaičiaus ir bendro rinkos pelno. O toliau viskas lieka, naujo sąvininko rankose ar jis sugebės sugeneruoti pakankamai pelno ar ne ar turi kažkokių idėjų ar tiesiog nori paleisti serverį ant host'o ir nieko nedaryti. Jeigu Lietuvoje būtų tik 50 SA-MP žaidėjų, visi dabartiniai serveriai nebūtų verti tiek, kiek yra dabar. Potencialas yra tai ką tu perki, o ne kažkokią statinę modifikaciją, nuo kurios priklausys kiek tu gali uždirbti. Galima praleisti 5 metus ir sukurti nuostabiausią modifikaciją, bet jei ji žaidėjams nepatiks ir niekas joje nežais, ji vertės neturės. Tuomet kažkas perpirks už centus, pareklamuos tinkamai, susiras tinkamą žaidėjų bazę ir pradės generuoti pelną. Po metų tas projektas gal jau generuos 1k per mėnesį, o modifikaciją bus tapati. Aš su tavim sutinku 90%. Bet kaip ir pilietis aukščiau, nenori suprast, kad yra toks dalykas, kaip nenorėjimas parduoti už kelis šimtus, kai tie keli šimtai yra nieko verti, palyginus su laiku ir pastangomis, kurių reikėjo kuriant ir prižiūrint serverį. Ir tai nieko bendro neturi su būvimu kietu ar SA-MP serverių ''realiomis'' vertėmis. Tai modifikacija ant hosto stovinti, pinigus generuoja pati? Aš prašiau tavęs man paaiškint, kaip tu nustatai SA-MP modifikacijos vertę? Rašinėt, kad aš to ir ano nesuprantu gali, bet kai reikia paaiškint nuosekliai dėl ko taip manai, to negali padaryti.
 2. AurelijusRS

  dėl SA-MP.LT projekto

  Pakeisk žodį ''projektas'' į žodį ''modifikacija'' ir bus tas pats. Gerai, baikim ginčytis, nes į mano klausimą vistiek neatsakiai.
 3. AurelijusRS

  dėl SA-MP.LT projekto

  Kad pats filosofuot apie realias GM vertes pradėjai. Kur aš rašiau, kad 1000eur. yra adekvati kaina ir kasnors turėtų tiek mokėti? Nerašiau. Tu tiesiog nesupratai mano paaiškinimo. Dar kartą. Jeigu tu uždirbi 5k į mėnesį, tau tarkim koks 400eur. yra maža suma, santykinai su tavo esama alga ir esamu gyvenimo būdu. Todėl, kai pagalvoji, kad praleidai kelerius metus, kurdamas ir prižiūrėdamas tą serverį, nesinori jo parduoti už tiek mažai, nes gaila tiek įdėto darbo ir laiko. Daugelis kūrėjų/programuotojų tapatį pasakys, kad savo darytas ir augintas darbas yra kur kas vertingesnis, nei šeip kažkoks užsakymas. Tai tokia ir esmė. Aiškiau paaiškint jau nebemoku. O, kad aš kažkokiuose vertinimuose nesigaudau, tai jau pats susigalvojai. Galima paimti gerą SA-MP serverį su 500 žaidėjų, kuris generuoja 5k per mėnesį ir jį uždaryti. Atidaryti ir vėl uždaryti. Parduoti projektą, pelno negeneruoja, kokia suma įvertinsi? Remsiesi paskutiniais žaidėjų skaičiais? 50 žaidėjų. Skaičiuosi pelną nuo 50 žmonių, 18mėn. į priekį? Yra buvę ir atvirkštinių situacijų. Uždarai serverį, perkuri, praleidi metus laiko, sistemos naujoviškos - žaidėjų nesusirenka. Kaip tuomet? Serveris tampa bevertis? Pirkdamas SA-MP serverį, perki potencialą generuoti pelnui, o ne pajamų šaltinį. Jeigu jis generuotų pastovų pelną, niekas jo nebūtų uždaręs ar pardavęs. Nors dėl to 1000eur. gali dar pasiginčyti. Nelabai tikiu, kad už tokią sumą, galėtum nulipdyi tokį pat serverį. @Virsenas rašė apie realią vertę. Ta vertė gali būti 2000eur. vieną mėnesį ir 200eur. kitą mėnesį, kol GM išlieka tas pats. Tai kaip ji ''pagal standartą'' nustatoma, to ir norėjau paklausti. Čia ne kažkoks nekilnojamas turtas, kad įvertina kažkas ir pasako visiems kiek vertas GM pagal kažkokią formulę. Tokiam kaip SA-MP serveryje, viskas priklauso nuo pačio sąvininko input'o. Nusipirkus serverį, tau automatiškai pelnas nesigeneruos, kas kaikuriuose kituose asset'uose būna. Viskas priklauso nuo pirkėjo, jeigu jis nori mokėti 1000eur. už pilnai paruoštą naudojimui GM ir mano, kad įšeis į pliusą per kažkokį laikotarpį, tegu perka. Jeigu jam visgi pasiseks ir per 6mėn. bent atgaus savo investuotous pinigus, tuomemt jau serverį vertinsi kitap ir ta ''reali vertė'' pasikeis. Bet savo pradiniam pranešime, visiškai ne tą norėjau pasakyt. Per giliai čia prikapstėm.
 4. AurelijusRS

  dėl SA-MP.LT projekto

  Man paaiškink, kas ir kaip nustato SA-MP projekto vertę?
 5. AurelijusRS

  Geriausia vieta SAMP?

  Tiems kuriems ''žlunga'' tai jau nuo 2012 metų žlunga jis. Daug čia tokių, kurie rašinėja taip. Atsidaryk SA-MP diskusijų archyvą ir pamatysi, kad į metus, bent po dvi temas, apie tai, kad SA-MP žlunga parašo.
 6. AurelijusRS

  dėl SA-MP.LT projekto

  Nesupratai ką parašiau praeitam pranešime. Ne pagal tai sąvininkas vertę skaičiuoja, o pagal jo įdėta darbą. Koks skirtumas iš kur tos sistemos, esmė tame, kad praleido kelis metus prie to projekto - jo kūrimo ir priežiūros. Jeigu projekto sąvininkui, kąsnors būtų pasiūlęs tuos kelis šimtus tada, kai jis buvo studentas ar 16-17m. būtų visai kitas reikalas. Dabar žmogus jau metuose, turi gerai apmokama darbą ir jam tie keli šimtai nėra vertigesni, nei darbas, kurį įdėjo būdamas jaunas. Manau js pats žino puikiai, kad neatsiras tokių, kurie nupirktų tą projektą už 1000eur. Jeigu žmogus uždirba 3-4k į mėnesį, tie keli šimtai eurų yra centai, kurie niekuo nepadės. Kam jam už centus pardavinėt, kai tiek laiko ir pastangų idėjo. Pasiliks kaip sentimentą ir tiek.
 7. AurelijusRS

  Geriausia vieta SAMP?

  Poto seks ''Kokio gamemode norėtumėt'' tema
 8. AurelijusRS

  dėl SA-MP.LT projekto

  Jei gerai pamenu, jis prie tos modifikacijos nuo 2012 dirbo, tai čia jau nebe piniginėje vertėje klausimas, o per tiek metų, sudėto darbo. Jeigu gerai stovi gyvenime, pinigų netrūksta, nėra reikalo pardavinėt už kelis šimtus to, ką kurdamas praleidai ne vienerius metus. Sentimentai.
 9. AurelijusRS

  Parodyk, ką veiki!

  Release date: when crispy
 10. AurelijusRS

  Mikro mokėjimai, alternatyva PaySerai

  Yra tų alternatyvų nemažai, tik esmė tame, kad jos nėra pigesnės už Payserą. Online Payment Gateway. Visur sutiksi standartinį transaction mokestį, prasidedanti nuo 2.9% už kiekvieną online pirkimą, naudojant bet kurią, VISA kortelę. Net jei ir rastum, tokį tiekėją, kuris pasiūlytų 0% per transaction, tai bus tik nuolaida naujam vartotojui, greičiausiai pirmam mėnesiui. Online banking. Gali rasti tiekėjus, kurie pasiūlys mažesnį fee, atliekant pavedimus iš banko, tačiau vėlgi, šitas dalykas turi būti apmokestinimas, mažiau ar daugiau, nes procesas kainuoja ir turi būt padengtas tiekėjo, o tiekėjas perleidžia padengimo mokestį vartotojui. Cash operation. Šitas variantas yra pats geriausias ir Paysera turi tikrai nemažai fizinių punktų, kur galima už projekto paslaugas, sumokėti grynaisiais. Mokestis tikrai nėra kosminis, gauni beveik visus pinigus, kuriuos žaidėjas sumoka, įsigydamas tavo projekto paslaugą. Mobile Carrier Billing. Pats blogiausias variantas iš visų, tačiau plačiai naudojamas Lietuvoje. Galima rasti tiekėjų, kurie specializuojasi vien į mobile carrier billing ir paima tik 5% nuo transaction, tačiau ar tai 15% ar tai 5% bendram kontekste, tai praktiškai neturi reikšmės, nes norint priimti mokėjimus iš Lietuvos, reikia rinktis iš Omnitel, Tele2, Bite. Jie ir pasiima didžiają dalį pyrago, kas yra apie 50-65% + VAT kuris automatiškai sumokamas operatoriaus + paslaugos tiekėjo komisinis. Tokios paslaugos tiekėjas, negali nieko padaryti, nes operatoriai turi savo tarifus ir tiek žinių. Nesvarbu koks tiekėjas, teikia šitą paslaugą, tarifai Lietuvos operatorių bus tokie pat. Esmė tame, kad gali rasti tokių paslaugų tiekėjų, kaip Paysera, už kelioliką centų pigiau, bet kažkokio stebuklo nesitikėk. Aš ieškojau alternatyvų, ilgai ir nuobodžiai, tiek Payserai, tiek mobiliems mokėjimams, niekas kitas geresnio verslo modelio neturi deja. Worldwide tiekėjai neturi nieko geriau pasiūlyti, šitam reikalui.
 11. AurelijusRS

  Ieškomas žmogus

  @Tomas manau sampe pajudėtumėt.
 12. AurelijusRS

  Pagalbos youtuberio beieškant

  Radau pagaliau. Tema galima užrakinti.
 13. AurelijusRS

  Pagalbos youtuberio beieškant

  Impersonavimu užsiėmi?
 14. Sveiki, Gal yra žmonių, kurie žino šio žmogaus, asmeninius kontaktus? Jei tokių atsirastų, parašykite AŽ, atsilyginsiu simboliškai. Labai svarbu. https://www.youtube.com/channel/UCyFBcZXrNm7KtMMMsKWiG_w
 15. Sveiki, Nusprendžiau pasidalinti mapp darbais, kurie nebus naudojami ir mums daugiau yra nereikalingi. Kai kurie darbai buvo atlikti pagal užsakymą, kai kurie buvo pirkti jau pilnai padaryti autoriaus. Atiduodu darbus nemokamai, kad išvengti potencialaus perpardavinėjimo ar kitokių pasipelnymo būdų iš autoriaus pusės. Nenaudosime, nei vieno mapp darbo, kuris buvo atliktas šio žmogaus ir jų nepardavinėsime niekam, niekur kitur. Bendra darbų vertė: ~150eur. Autorius: Quel Miestas: San Fierro SIŲSTIS: https://gofile.io/?c=bQar2j

×