Peršokti į turinį

Serphy

Narys
 • Pranešimų skaičius

  27
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Atsiliepimai

  N/A
 • Forumo eurai

  70 +Pervesti

Reputacijos taškai

3 Bus matyti ko vertas

Apie Serphy

 • Nario rangas
  Žalias (-ia)
 • Gimtadienis 1995.11.18

Susisiekimo būdai

 • Skype
  Aivaras.4

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Steam ID
  https://steamcommunity.com/id/riousd/

Paskutiniai lankytojai

Paskutinių lankytojų blokas yra išjungtas.

 1. Serphy

  perku Superku socialinius tinklus!

  UPPPPP
 2. Nupirkčiau jūsų socialinių tinklų paskyras, puslapius ir grupes. T.y - Facebooko anketas, jūsų Facebook puslapius, aktyvias grupes, Instagram paskyras. Domina: Facebook anketos: nuo 2k draugų skaičiaus ir kurtos ne anksčiau nei prieš metus. Facebook puslapiai: nuo 5k like ir followerių. Facebook grupės: Nuo 10k narių. Grupės pilnos Mohamedų nedomina. Instagram paskyros su 5k followerių ir daugiau. Su kainom, paskyrom, puslapiais ir grupėm rašom privačia žinute. Arba į FB: https://www.facebook.com/konanas23 Su protingu pardavėju galiu drąsiai eiti pirmas. Visada su pasiūlymais galit rašyti, jei dabartinis jūsų pasiūlymas nepatiks, gal būt jūsų pasiūlymas bus nupirktas ir vėliau. Tema išlieka visada galiojanti ir paskyros ieškomos visą laiką.
 3. Serphy

  Facebook paskyra 2010 metu

  Screen shotą su draugų skaičium ir kita gali padaryt? Ar tuščias visiškai?
 4. Nupirkčiau Facebook'o paskyrą su kuo daugiau draugų. Rašom su linku į fb paskyrą ir kaina. Su patikimu žmogum galiu eiti pirmas.
 5. Serphy

  parduodu Instagram paskyros 25k+ followers

  Kaina?
 6. Serphy

  perku Nupirkčiau facebook anketą!

  Moku iki 60 europinių. Vis dar ieškau!
 7. Serphy

  perku Nupirkčiau facebook anketą!

  Priklausomai nuo draugų skaičiaus, anketos senumo ir followerių skaičiaus. Gali ir savo kainą sakyt, paderinsim https://www.facebook.com/konanas23 fb susisiekimui
 8. Nupirkčiau facebook anketą! Ieškau anketos su kuo daugiau draugų ir followerių, bet siūlyti galit visus variantus. Moku Swedbanku.
 9. Serphy

  perku Superku Anketas/Puslapius/Grupes

  Nuorodą į grupę ir kainą numesk
 10. Serphy

  parduodu Parduociau

  Numesk nuorodą į grupę ir kainą
 11. Nupirkčiau: Facebook anketas, puslapius ir grupes. Kuo didesni skaičiai puslapiuose ir grupėse tuo geriau. Biudžetas: tikrai užteks Su pasiūlymais, grupės ar puslapio linkais ir kainom rašom į pm ar tiesiog palikit linkus komentaruose.
 12. Serphy

  Perku projektą

  Domina tik projektai su lankomumu
 13. Parduodi projektą? Gal būt dar tik planuoji parduoti? Parašyk man, paderinsim viską. Rašom su projekto informacija, kaina, pavadinimu. Projektai susikūrę kelias dienas - nedomina. Biudžetas: 700 europinių.
 14. Serphy

  PvP-World

  Damage man asmeniškai veiksmo per mažai, viskas per lėtai vyksta, ta prasme taip yra ten tų pvp ir panašiai, bet no custom ne mano skonio
 15. Serphy

  PvP-World

  Žinau kiek jis jau startuoja, žaidęs ne vieną sezoną, laiko ilgiems farminimams neturėsiu, tai vienintelis pasirinkimas kuriam užteks laiko. Taip ar taip ilgai neplanuoju užsinolaifint, tai tik keletai savaičių, manau tam laiko tarpui online skaičiaus užteks

×