SuccessPrograms

Narys
 • PraneÅ¡imų skaičius

  30
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Atsiliepimai

  N/A
 • Forumo eurai

  45 +Pervesti

Reputacijos taškai

13 Bus matyti ko vertas

1 sekėjas

Apie SuccessPrograms

 • Nario rangas
  Žalias (-ia)
 • Gimtadienis Spalio 26

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras

Paskutiniai lankytojai

768 profilio peržiūros
 1. SuccessPrograms

  Automobilio pirkimas perpardavimui.

  Jei mokėti bendrauti su žmonėmis, esi iškalbingas ir sugebi derėtis gali bandyti. Siūlyčiau prieš perkant mašiną pasižiūrėti jos kainas rinkoje, ar įmanoma patvarkius būtų užsidirbti. Galimas variantas nupirkus, sutvarkyti automobilio vidų nes dažniausiai automobiliai iki 500 eurų nebūna tvarkingi. Švariai nuplauti, sudėti gražias nuotraukas didesnis variantas kad nupirks. Kaip pavyzdis youtub'ėj UBR-Team. Būtinai turi išmanyti bent kažkiek apie mašinas, jų darbą, variklius, kitaip gali nusipirkti lavonų lavoną kurio dar ir parduot nepavyks, arba užlenksi variklį bevažiuojant namo :D... Žodžiu nežinau jei turi nervų, investicijų visada gali bandyti. Asmeniškai pirkčiau populiaresnės markes tokias kaip BMW, MB, AUDI kadangi jos labiau einamos.
 2. Na atrodo gana įdomiai, patiko sistema su universitetu. Galbūt ir užsuksiu, didžiausios sėkmės jums.
 3. SuccessPrograms

  Noriu paklausti dėl Windows.

  Jie niekaip negali būti surašomi į pagrindinę plokštę, t.y atskiras diskas arba ( HDD ) arba ( SSD ), kai instaliuoji operacinę sistemą visada yra galimybė pasirinkti.
 4. SuccessPrograms

  Del gamemode pajungimo

  Serverio kode [.pwn] ar įrašei duomenų bazės duomenis? [ host , dbname ] ? Bei ar duomenų bazė yra įkelta phpmyadmin ? Ar susicompilin'ą kodas pats be klaidų? Realiai nežinau nematau log'o negaliu nieko tiksliai pasakyti , tik bandau spėti.
 5. O tas mano case su 5 ventiliatoriais, nelabai?
 6. Sveiki nusprendžiau susikomplektuoti naują kompiuterį, su prioritetu intensyviam darbui ir žaidimams iki - 1000 eurų. Norisi išspausti kiek įmanoma daugiau už tokią sumą, tad bučiau dėkingas jei padėtumėte sukomplektuoti ar pakoreguoti šitą build'ą iš SKYTECH. Galbūt variantas vaizdo plokštė - RX 5700 XT, būtų įdomios jūsų nuomonės. Labai norėčiau sužinoti @Tautedorus nuomonę.
 7. ecforumas.tech - elektroninių cigarečių bendruomenė

   

 8. www.ecforumas.tech - elektroninių cigarečių bendruomenė

   

 9. SuccessPrograms

  ECFORUMAS.TECH ( BENDRUOMENĖ )

  tu tai gal patylėk ir eik pasiskaityti savo temą
 10. ecforumas.tech - elektroninių cigarečių bendruomenė

 11. SuccessPrograms

  ECFORUMAS.TECH ( BENDRUOMENĖ )

  Būtinai prisijungsiu, bei sėkmės projektui.
 12. SuccessPrograms

  perspektyviausios profesijos

  IT specialistas mano nuomone yra perspektyviausia profesija ir tikrai gana neblogai apmokama Lietuvoje.
 13. Sveiki parduodu švarią GTA 5 social club paskyrą, tapo tiesiog nebereikalinga ir nenaudojama, kaina - 5 eurai. (Taip pat galėsiu paaiškinti kaip susiinstaliuoti žaidimą) TIK BANKU! Jei sudominau susisiekite asmeninę žinutę. GTA Online:
 14. [email protected] Ä®vertinimas 95/100 balų, svetainė nėra visiems prieinama, puikus administratorių darbus, geri torrent'ai Naudosiu programų, filmų parsisiuntimui/iÅ¡siuntimui sau bei kitiems.