karolis2091

Narys
 • Pranešimų skaičius

  117
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Atsiliepimai

  100%
 • Forumo eurai

  32 +Pervesti

Reputacijos taškai

36 Bus matyti ko vertas

4 sekėjų

Apie karolis2091

 • Nario rangas
  BalandisLT
 • Gimtadienis 1997.12.20

Susisiekimo būdai

 • Skype
  karolizzz3211
 • Tinklalapis
  https://hostdata.eu/

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras

Paskutiniai lankytojai

1.249 profilio peržiūros

Vienintelis būsenos atnaujinimas

Visi nario karolis2091 būsenos atnaujinimai

 1. Sveiki Visi, dabar panaudojus kupona " supergames " per HostData.eu, pirmi 10 pirkėjų  , gaus 40% nuolaida visiem web planams nuo plano MINI  https://hostdata.eu/ 

  1. Ankstesni komentarai  8 daugiau
  2. heicmeister

   heicmeister

   @#Tadas nemokate priimti kritikos, krepšinis ne prie ko čia. Aš drąsiai galiu teigti, kad trūksta įdirbio pačiai svetainei, nes 

   1. Nesugebate susitvarkyti, net navigacijos linkų.
   2. Slideris, du vienodi slide? Koks tikslas tą patį dėti?
   3. Užsakymo formą paini, atbaidanti.
   4. Social networkai, neveikia kam juos dėti iš vis?

   Būtų galima ir daugiau prisipisinėti, bet tiesiog floodinat ir daugiau nieko nedarot.

   @HostData, aš iš vartotojo pusės sakau, neveikia, kam tada tas dropdownas, jei negali jo pačiam vartotojui keisti? Paslaugų tickas, irgi turėtu funkciuoti. ( Nesikabinėju, kad pabėgęs tickas nvm čia, bet tada kam jis reikalingas ? Gal jį iš viso išiimti?) Tu supranti, kad pačios formos pateikimas yra prastas? Nieko nesakau apie surenkamą informaciją, bet pamačius tiek inputų tikrai ne vieną atbaidėt klientą, galima viską padaryti labiau user-friendly. Vietoj, to kad improvintumėt svetainės user experience, jūs supergames.lt floodinat hostadata - pigu, stabilu, patikima.

  3. HostData

   HostData

   @heicmeister Ačiū už tavo nuomonė, aš iš vienos pusės sutinku iš kitos ne. Tačiau šiuo metų yra kuriama nauja užsakymo sistemą, todėl nematau prasmės kol kas keisti vien dėl vieno žmogaus tai tavęs, nes visi kiti dar nesiskundė, taip greitų metų būs įprasta vartotojo registraciją su paspaugų užsakymais. :)

  4. heicmeister

   heicmeister

   @HostData dėl manęs galite ir nieko nedaryti, aš tikrai rinksiuosiu patikimesnius paslaugų tiekėjus kaip serveriai.lt ar hostinger.lt. Tiesiog sakau, kad su tokių prastu pasiruošimu ir projekto kišimu visur nieko nepasieksite. O kam kitiem skųstis tokia forma? Atsidarai užsakymo formą pamatai kokia ji paini ir tada išjungi, eini pas kitą paslaugų tiekėją kur viskas žymiai patogiau ir paprasčiau. Jūs net neturite pasiūlyti tai ko kiti neturi pvz. hostinger visada žaidžia dabar per savo 24/7 supportą, nes jei neklįstu Lietuvoje vieninteliai. Sėkmės.