Absolutas †

Narys
 • Pranešimų skaičius

  63
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Atsiliepimai

  100%
 • Forumo eurai

  66 +Pervesti

Reputacijos taškai

3 Bus matyti ko vertas

1 sekėjas

Apie Absolutas †

 • Nario rangas
  Naujokas (-ė)

Paskutiniai lankytojai

997 profilio peržiūros
 1. Absolutas †

  Vanagas GFX paslaugos

  Į dc priimk, pakviečiau
 2. Absolutas †

  Perku sarg paskira

  Nepatikimas, padaviau 100m tarėmės 5€, atsijungė. Reikės įrodymų PM.
 3. Sveiki, parduodama SARG paskyra: ne vardinis nick, 6,7k verslas, 992k xp, 5 dienas yra vip, 4 skin už kreditus, taxi pirmos firmos darbas (yra aukštas rangas), yra mašina sultan su 3k rida ir dar 7,8m. Yra reporterių nalogas. Atsiskaitymas - paypal, swed, milai. Siūlom PM. Saugume yra el.paštas, slaptas klausimas, pin kodas. Užsidedat tel nr ir paskyra jūsų.
 4. Perku sarg projekto milijonus rašykit į AŽ
 5. Sveiki, parduodu rimtą LMG projekto paskyrą, , vipas galioja 19 dienu, 1 milas 70k xp,,yra verslas 150/min,6mln reputacija nesugadinta, patikimas tarpininkas, daugkartinis teisėsaugos direktorius, pavaduotojas. Pridėsiu dar ir forumo paskyrą su 2900+ pranešimų, 2500+ reputacijos. Atsiskaitymas - paypal, bankai,grynieji. Arba keičiu į sarg milijonus arba siūlom rimtą sarg paskyrą!
 6. Absolutas †

  LMG limonų pardavimas

  Čia palyginus pigiai, kiti užsiprašo iki 4€, ir dar aš nuolaidas darau.
 7. Parduodami Lmg Limonai!!!!! Sveiki taigi parduodu lmg milus 1mil kaina 2.50eur imant daugiau nei 3m kaina uz mila tik 2eur ka domina rasot pm atsiskaitymai Grynais pinigais,Bankiniu pavedimu,Paypal milu turiu visada!!!
 8. Puikiai suprantu tavo situaciją, ir pats asmeniškai nemoku nei mappint nei scriptint, nei su photoshop kažką daryti. Ir irgi kažkada norėjau prisidėti kaip kažkoks G.Moderatorius ar Savininkas, bet dažniausia visiems reikia tik naudos, todėl atsisakiau savo planų visų ir tiesiog pažaidžiu paprastame serveryje. O tau linkiu sėkmės toliau ieškoti savo kelio, matosi, kad esi žmogus su protu ir gali daug ką pasiekti
 9. Absolutas †

  Parduodama rimta LMG paskyra

  Siūlyk į pm.
 10. Absolutas †

  perku lmg paskyrą.

  Dėja ponas.
 11. Absolutas †

  Parduodama rimta LMG paskyra

  Taip taip Aivarėli, dėja, bet aš ne Jimmy. Paskyra vis dar yra!
 12. Sveiki, parduodu rimtą LMG projekto paskyrą, adminas yra 35 dienas, vipas galioja 69 dienas, 1 milas 10k xp, reputacija nesugadinta, patikimas tarpininkas, daugkartinis teisėsaugos direktorius, pavaduotojas. Pridėsiu dar ir forumo paskyrą su 2900+ pranešimų, 2500+ reputacijos. Atsiskaitymas - paypal, bankai.
 13. Absolutas †

  perku lmg paskyrą.

  Turiu labai rimtą paskyrą, 940k xp, daugkartinis drk, pavų dahuja, adminas galioja 62 dienas, vip 97, alga 1000 galioja 9 dienas.
 14. Absolutas †

  Parduodama Sarg.lt paskyra.

  Nedomina keitimas į labai rimtą LMG paskyrą?