NTQ

Narys
 • Pranešimų skaičius

  1.304
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  12
 • Atsiliepimai

  100%
 • Forumo eurai

  763 +Pervesti

NTQ paskutinį kartą laimėjo Kovo 9

NTQ turėjo geriausiai įvertintą turinį!

Reputacijos taškai

423 Turintis ką pasakyti

6 sekėjų

Apie NTQ

 • Nario rangas
  Plėtotojas (-a)

Susisiekimo būdai

 • Discord ID
  Martynas#6240

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras

Paskutiniai lankytojai

3.113 profilio peržiūros
 1. NTQ

  Ausinės ir mikrofonas

  eBay, AliExpress.
 2. NTQ

  Papildomas darbas

  Nenori skleisti jau viešos informacijos viešai? Wat
 3. NTQ

  SA:MP mobile

  Tai dabar yra žymiai didesnės apkrovos žaidimų kaip pubg, cod su Max grafikomis. Ir pats žaidimas negali overclockinti telefono.
 4. NTQ

  Ieškau projekto

  Niekam nesi įdomus su tokiu bendravimu. Priimtų nebent projektai tokie, kurių savininkai neturi savigarbos. Sampui reputacijos nepridedi.
 5. NTQ

  SEO klausimėlis

  Susikurk sitemap.xml pirma. Be jo ir tikėsi stebuklo.
 6. NTQ

  del google scripto

  php.net -> curl -> easy.
 7. NTQ

  blog'o turinys

  Jau rašytiniai blogai praktiškai mirę. Vaizdo įrašų blogai turi daugiau perspektyvų. Nebent labai įdomiomis temomis rašai.
 8. Jūs rankiniu būdu nekeiskite encoding apgadintų simbolių. CTRL + F, atsidarys apačioje input. Įveskite išsikraipiusį simbolį, pažymėkite Aa ikonėlę (kairėje), “ ” ikonėlę (kairėje, šalia Aa), tada dešinėje paspauskite Find All ir jums pažymės visus atitikmenis. Parašykite teisingą simbolį. Gali nueiti į žymeklio kairę arba dešinę pusę su > ir < klaviatūroje. Taip visiems atlikite. Nepasižeis didžiosios ir mažosios raidės.
 9. NTQ

  Pristatau Simonas Tvarijonas

  Malonu susipažinti, Simonai ir sveikas prisijungęs.
 10. NTQ

  Žemų resursų virtualus privatus serveris

  Čia tik pirmas mokėjimas tokios kainos. Pratęsimo kaina su užbraukimu. Panašiai kaip VPSNet daro.
 11. NTQ

  [NE]MIRGANTIS kompiuterio ekranas

  Arha su ekranu problemos, arba pagrindine plokšte (ekrano šokinėjimas, mirgėjimas). Reikės nešti į garantinį bet kokiu atveju.
 12. NTQ

  Žemų resursų virtualus privatus serveris

  Nėra ką čia argumentuoti. Kainos kosminės. Už 8 GB RAM, 2x CPU 35 EUR per mėnesį. Net Google Cloud pigiau turbūt išeitų. Hostinger komanda tokia įdomi pasidarė. Anksčiau naudojau hostinger, kokiais 2015 metais. Paslaugų kokybė tikrai nepatobulėjo. Net nesugeba įrašyti į cPanel cache modulių, tai kitų klientų projektai nereikalingai dusina vienas kitą. Pataupyk tos pinigus ir imk Dedikuoti.
 13.  Hey, ar turi argumentu kodel reiketu hostinger apeiti ar tiesiog is niekur nieko parasei? Nes butu idomu suzinoti tavo argumentus. I pm negaliu rasyt zinutes, full messages.

   

  1. Aik'Aik

   Aik'Aik

   @NTQ, *Myliu SuperGames.lt* ar gauni notificationus, tai jei gali vel atrasyk. Nesupratau is kur tokias kainas radai.

  2. NTQ

   NTQ

   Nespamink taip būsenos atnaujinimų. Kada galiu, tada ir pasižiūriu temas. Tag mane temoje ir pamatysiu. Atsakymą kartais ir vėliau parašau.

  3. Aik'Aik

   Aik'Aik

   @NTQ viskas ok:) no worries

 14. NTQ

  pc iki 700 800

  Didžiausia mano patirtis yra nešiojamuose kompiuteriuose. Tai praktiškai visuose situacijose, kuriuos matęs/girdėjęs, jeigu per didelis dažnis bent kažkiek ir neveiks kompiuteris (įsijungs, bet negalėsi nieko daryti su juo). Taip pat kiek pastebėjau, kai kurių gamintojų RAM yra griežtesni reikalavimai iš kompiuterio architektūros ir bet koks nesuderinamumas lygus neveikimui. BIOS dažnai užstringa taip, kad kol ją prikelsi, užtruks mažiausiai 10 minučių (vėlgi, stacionariuose mačiau tą irgi). CMOS baterijos išėmimas ir pridėjimas kartais po 5 kartų suveikia.
 15. NTQ

  pc iki 700 800

  Su dažniu geriau nežaisti. Gamintojas nurodo pats. Tokiam moduliui paskirtas 3200 MHz ir taškas. Jeigu nori, gali pirkti su didesniu dažniu. Bet tada nereikia verkti, jeigu išleisi ~80 EUR ir kompiuteris neveiks.