markaz

Narys
 • PraneÅ¡imų skaičius

  75
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Atsiliepimai

  0%
 • Forumo eurai

  0 +Pervesti

Reputacijos taškai

-27

3 sekėjų

Apie markaz

 • Nario rangas
  Naujokas (-ė)
 • Gimtadienis 1993.07.01

Susisiekimo būdai

 • Skype
  marka4001

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Miestas
  Ukmergė
 • Pomėgiai
  Mapping

Paskutiniai lankytojai

Paskutinių lankytojų blokas yra išjungtas.

 1. markaz

  Ar kas kuriat

  Dar kuria, bet nebetiek jau
 2. Sukuriau senokai jau ši žemėlapi, bet jau taip gavos, kad tik dabar išleidau http://cs.gamebanana.com/maps/178428
 3. Ne ten parašiai tema šiaip
 4. markaz

  Nebeverčia i .bsp faila.

  Log faile žiurėk turėtu ten kas blogai rodyti
 5. markaz

  35hp_mars_fight

  Sveiki štai toks naujas paprastas css 35hp žemėlapis http://css.gamebanana.com/maps/178121
 6. Sveiki visi supergames.lt nariai! Malonu su jumis ir vėl sveikintis, bei linkiu linksmų švenčių Tačiau atėjau čia su klausimu jums. Ar pamenate vienintelę Lietuvos žemėlapių kurimo komandą Xeroni WWM? Mes buvome vienintelė didelė komandą, kuriant žemėlapius jums ir jūsų serveriams, be jokio piniginio atlygio. Mes savo veiklą baigėme preitais metais, tokiu pačiu laiku, prieš šventes. Tai jau metai, kaip mūsų nebėra. Tad kažkaip metus laiko nebendravę, mes pagalvojome galbūt būtų šaunu vėl įkurti šią nuostabę komandą ir vėl? Tik štai kodėl aš rašau čia, šiame forume tai. Mums ištikro reikia jūsų nuomonės ir palaikimo. Ką manote apie mūsų komandą, jos grįžimą ir ar palaikysite mus? Nesame pinigų troškanti organizacija, dirbame savo ir jūsų malonumui. Tad visi projektai, galėtumėt užsisakyti specialių žemėlapių savo serveriams, tačiau, esant didesniam prašymų skaičiui, pirmenybę teiktume populeriems projektams. Trumpai galbūt parašysiu apie mūsų buvusią komandą; Kaip jau minėjau, esame ne pelno siekianti organizacija. Ir kai kurie, galvoja taip, jog jei ne pelno, tai darbai mažai ko verti. Mūsų darbai yra aukšos klasės, ir daromi atsižvelgiant į žaidimą, ir į išvaizdą, todėl pas mus niekam tikusių darbų nėra. Jei norite pamatyti mano žemėlapių kūrimo lygį, peržiūrėkite šią nuorada ---->http://gamebanana...aps/896791 Na, turbūt tiek būtų iš mūsų pusės. Laukiame jūsų atsiliepimų, ir prašau, perskaitę neignoruokite, bent parašykite ką nors, nes tai - mums labai svarbu!
 7. Sveiki visi supergames.lt nariai! Malonu su jumis ir vėl sveikintis, bei linkiu linksmų švenčių Tačiau atėjau čia su klausimu jums. Ar pamenate vienintelę Lietuvos žemėlapių kurimo komandą Xeroni WWM? Mes buvome vienintelė didelė komandą, kuriant žemėlapius jums ir jūsų serveriams, be jokio piniginio atlygio. Mes savo veiklą baigėme preitais metais, tokiu pačiu laiku, prieš šventes. Tai jau metai, kaip mūsų nebėra. Tad kažkaip metus laiko nebendravę, mes pagalvojome galbūt būtų šaunu vėl įkurti šią nuostabę komandą ir vėl? Tik štai kodėl aš rašau čia, šiame forume tai. Mums ištikro reikia jūsų nuomonės ir palaikimo. Ką manote apie mūsų komandą, jos grįžimą ir ar palaikysite mus? Nesame pinigų troškanti organizacija, dirbame savo ir jūsų malonumui. Tad visi projektai, galėtumėt užsisakyti specialių žemėlapių savo serveriams, tačiau, esant didesniam prašymų skaičiui, pirmenybę teiktume populeriems projektams. Trumpai galbūt parašysiu apie mūsų buvusią komandą; Kaip jau minėjau, esame ne pelno siekianti organizacija. Ir kai kurie, galvoja taip, jog jei ne pelno, tai darbai mažai ko verti. Mūsų darbai yra aukšos klasės, ir daromi atsižvelgiant į žaidimą, ir į išvaizdą, todėl pas mus niekam tikusių darbų nėra. Jei norite pamatyti mano žemėlapių kūrimo lygį, peržiūrėkite šią nuorada ---->http://gamebanana...aps/896791 Na, turbūt tiek būtų iš mūsų pusės. Laukiame jūsų atsiliepimų, ir prašau, perskaitę neignoruokite, bent parašykite ką nors, nes tai - mums labai svarbu!
 8. markaz

  cs_metro04

  Neblogai atrodo
 9. Sveiki sukuriau nauja css žemėlapi, deathrun tipa sunkumas galima sakyt easy http://css.gamebanana.com/maps/178022
 10. markaz

  LAIMĖK CS 1.6 STEAM ~ MAPPING KONKURSAS

  Nemačiau šio konkurso bučiau sudalyvavęs
 11. markaz

  Sky_World

  Smagu žemėlapis, gal kada vėl susibėgsim į kokia panašia komanda kaip kadaise
 12. markaz

  Pora mapu

  Gerai.
 13. markaz

  Pora mano mapu

  Sveiki taigi po pertraukos grįžau į mapping šikart jau prie cs:s štai pora darbeliu http://css.gamebanana.com/maps/177513 http://css.gamebanana.com/maps/177548 http://css.gamebanana.com/maps/177596 Sorry už 2 tokias temas nemačiau iškart kad ir css skirtis buvo ;/
 14. markaz

  Pora mapu

  Na dirbau na jei reikėtu galėčiau ir ant jo pakurti Beja sorry kad ne į ta skyriu nemačiau kad yra css skyrius