Peršokti į turinį

Omexgaa

Narys
  • Pranešimų skaičius

    20
  • Užsiregistravo

  • Paskutinį kartą lankėsi

  • Atsiliepimai

    N/A
  • Forumo eurai

    45 +Pervesti

Reputacijos taškai

1 Bus matyti ko vertas

Apie Omexgaa

  • Nario rangas
    Žalias (-ia)

Paskutiniai lankytojai

244 profilio peržiūros
  1. Omexgaa

    Pagalbos su uždaviniu C++

    Galiu padaryt už čiriką
  2. Omexgaa

    Klausimas kur invis dingęs

    Turiu.
  3. Omexgaa

    Umbrella swarm modifikacija

    Galiu numest xtcs swarm. Susisiek a.ž.
  4. Omexgaa

    Umbrella swarmas

    Sudomintu kaikuriomis sistemomis tikrai yra. Papildysiu greitu laiku su nuotraukomis. Pigiai visko ne gausi :DDD ką tikrai domina tas ir paims :DDD
  5. Omexgaa

    Umbrella swarmas

    Tai pasidaryk pasiekimus už tuos 30€ :DDDD o dėl galių plugino, tai taip, sutinku yra identiškų. Nes visur praktiškai tos pačios, manasis išsiskiria naujomis galiomis, priskirtomis pačiam swarmui.
  6. Omexgaa

    Umbrella swarmas

    Tokios kainos dėl platinimų.
  7. Sveiki. Taigi dėl laiko stokos, nusprendžiau parduoti failus. Umbrella swarm modifikacija - 30€ Esančios klasės: Hunter, boomer, chainsaw, smoker, spitter, charger, witch, armored, voodoo, tank. (Už papildomą kainą galiu pridėti zombių klasių ir šiaip kitokių dalykų. Pagal jūsų norus.) Umbrella swarm su modais - 50€ Yra 3 skirtingi modai, tai paprastas, apocalypse bei fever. Gunxp modifikacija - 20€ Gunxp save pluginas - 5€ Galių pluginas - 10,15,25€ (už papildomą kainą, pridėsiu jums norimų galių, pagal jūsų pageidavimus.) Pagerinimų parduotuvė - default 15€ su pasiekimų integracija 25€ Daugybė pagerimų, tiek paprastu, tiek"CSO" su tam tikromis galiomis. Pasiekimų pluginas - 100€ Saugojimas tik sql. (Už pasiektą pasiekimą žaidime, suteikiamas unlockas/lygis/prestižai/xp) Pasiekimai susieti kartu su ul parduotuve, taip pat galima juos susieti su kitais pluginais, tokiais kaip supply box, swarm, bei unlock. Taip pat parduodu vpsnet vps5 planą, kuris dar galioja daugiau 300dienų. (Kaina sutartinė) Kreiptis į a.ž. Pridedu video. (Senai filmuotas).
  8. Omexgaa

    Ieškau kas sukoduotu/nupieštu CS 1.6 dizainą

    Ieškau vis dar kas nupieštų dizainą.
  9. Omexgaa

    Ieškau kas sukoduotu/nupieštu CS 1.6 dizainą

    Vis dar ieškau.
  10. Omexgaa

    Ieškau kas sukoduotu/nupieštu CS 1.6 dizainą

    Neturiu tiek daug laiko tam. Tad geriau nusipirksiu.
  11. Čia daugiau matosi sistema pasiekimų ir pats swarmas su gxm. Pasiekimų sistema redaguojama achievements.ini faile. Yra galimybė pritaikyt prie dovanų dėžučių (supply box). Bei kitų pluginų.
  12. Omexgaa

    Ieškau kas sukoduotu/nupieštu CS 1.6 dizainą

    Galit pora darbų pavyzdžių numest?
  13. Sveiki, ieškau kas nupieštų ir sukoduotų forumui, bei pagr puslapiui dizainą.
  14. Oj kai užpisa tokie man. Vistiek nesiruoši pirk to swarmo. Seni jau vaizdo įrašai. Jų yra gal 3-4. Pasieškot tik reikia. Daug kas pakeista nuo paskutiniojo vaizdo įrašo. Taip ir ne prisiruošiu paleist, nes laiko gan mažai turiu. Kažkuriam vaizdo įraše turėtų būt parodyta pasiekimų sistema, bet minimaliai. Saugojimas tik ant sql, ant nvault net nedariau. Jei juos pirksi, kaina 100€ sma. Amxx 50€ (pririšimas prie serverio ip ir port) su priskirimų prie tavosios ul parduotuvės, bei pačio swarm modo.
  15. Pats norėjau greitų metu leist projektą, bet laiko taip ir neradau. Todėl galiu ir parduot. O dėl video, tai galėčiau numest tam, ką tikrai domina. Kam labai reikia ir domina, tas pats ir parašys. Parduočiau jeigu pirktų tai tik vieną kopiją. Ir šiaip dėl cso unlockų, kaip sakai jog kelių min darbas, tai klysti. Naujesni unlockai su galiomis, užima gan daug laiko.

×