ConTerezo

Narys
 • Pranešimų skaičius

  49
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Atsiliepimai

  N/A
 • Forumo eurai

  9 +Pervesti

Reputacijos taškai

24 Bus matyti ko vertas

Apie ConTerezo

 • Nario rangas
  Žalias (-ia)
 • Gimtadienis 1999.10.11

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras

Paskutiniai lankytojai

491 profilio peržiūros
 1. Ieškau kas galėtų sukurti paprastą svetainę t.y PORTFOLIO, jog galėčiau talpinti savo atliktus darbus, susisiekit pm Laukiu iš tų žinutės kas turi pavyzdžių, labai blatnos nereikia, tiesiog paprastos svetainės.
 2. ConTerezo

  Pagalbos dėl IPB varikliuko

  Sakiau jog viskas turėtų suveikti, džiaugiuosi jog galėjau padėti.
 3. ConTerezo

  Pagalbos dėl IPB varikliuko

  Paswordą normalų užsidėk gal ten kažkur klaidą darai, nežinau pagal viską viskas turi veikti.
 4. ConTerezo

  Pagalbos dėl IPB varikliuko

  Juk parašiau ką daryti ir tikrai padės
 5. ConTerezo

  Pagalbos dėl IPB varikliuko

  Database name kurk tarkim ipbb SQL username kurk tarkim ipb Ir turi pavykti.
 6. Alytus, lauksiu parašyk į FB susitarsim kur ir kada vaike. Žiek tik nepasitriochink mižniau.
 7. ConTerezo

  Ieškomas Grafikos Dizaineris!

  Tikriausiai jis mane įsimylėjas todėl mane ir kiša į kiekvieną komentarą savo, miela iš jo pusės.
 8. ConTerezo

  [Projektas] parduodu !

  Projektas parduotas, galime rakinti temą, dėkoju už jūsų aktyvumą. Projekto pavadinimas www.mStories.lt Nereiškia, kad užsidarė ar kažkas panašaus, tiesiog keičiame pavadinimą. Pardavėme tik svetainę. ;P
 9. ConTerezo

  [Projektas] parduodu !

  Ačiū Pablo.
 10. ConTerezo

  [Projektas] parduodu !

  Tikrai, ne.
 11. ConTerezo

  [Projektas] parduodu !

  Dėkoju. Kaip ir minėjau kaina bus uždaram klausimui, kainą derinsiu, kad kuo geresnė būtų pirkėjui, jį ir mane tenkintų, manau kaina yra tikrai maža, neigu kažkas kitas prašytų. Projekto pavadinimas išties viliojantis. Tad lauksiu jūsų kontaktų.
 12. Labas, parduodu projektą t.y domeną su viskuo kaip ir suprantate dizainas, vartotojai ir kita įeina, trumpai aprašant, tai turi labai gerą lankomumą tikrai jis nebus pašalintas atiteks jums, daug vartotojų ir kito, plačiau viską į PM papasakosiu, komentuokit savo kontaktus pakviesiu nenoriu viešai apie projektą kalbėti, galit ir kontaktus į AŽ siūsti kaip jums patogiau, lauksiu.
 13. ConTerezo

  Ieškau komandos narių.

  Susisiekiau su tavim per asmenines žinutes.
 14. ConTerezo

  PayPal >> PaySera

  Nesupratau tavo atsakymo, manau pavydi dėl kažko sakyk išsamiai. Kaip galima taip padaryti ? Niekuomet nesinaudojau paypalu, tad nežinau kas ką galima ir panašiai, esmė tame, kad pinigai būtų pervesti į paypalą, o per tarpininką aš gaučiau pinigus PaySera, nes nemoku naudotis PayPal sąskaita. Ir nesuprantu kokiu tikslu čia rašai, jei negali suteikti pagalbos ? Rašo žmonės tik kurie gali padėti bėdoje ir nedėliok tu -REP nes labai gadiniesi savo reputaciją tokiais dalykais. Laikas užaugti..
 15. ConTerezo

  SA:MP projektas vertas dėmesio?

  Ar man rūpi jūsų serveris ? Kolkas matau vieną projektą startuojantį aišku nekalbu apie startavusius nes iš startavusių tik vienas ir yra nusisekęs ir kupinas unikalumo. O dabar kalbu kuris kažką tikriausiai ir pasieks, kiti yra visiškai nusispjaut nes nei viename nieko gero nemačiau, nieko išskirtinio ir nieko traukiančio akį, apart tas pačias sistemas. Siūlau tokį projektą į kurį verta užsukti ir sakau kaip paprastas žaidėjas ir SAMP'e nemažai pasiekęs. Ir tikrai į jį įžengęs ankščiau nei tu ir ilgiau prabuvęs, tas pats ir supergames.lt . O dėl projekto administracijos aš nieko nerašau, kiekvienas projektas tam tikroje vietoje turi šiokių tokių trukumų.