Ocetter

Narys
 • PraneÅ¡imų skaičius

  214
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  3
 • Atsiliepimai

  100%
 • Forumo eurai

  306 +Pervesti

Viskas, kas parašyta nario Ocetter

 1. Ocetter

  Parduodamas faraiRP projektas.

  Farų projektas gyvavo prie 32 slotų ((nekalbu apie DOJ stiliau farų serverį, kurį čia taip skelbi, kad jis gyvuoja nuo 2017, nors visa gyvavimo sėkmė yra Griuksė)+- nuo 2019-03-XX iki 2019-07-XX, kai atsirado daug daugiau kitų konkurentų, kurie daugelį žaidėjų padalino savo projektuose) Apie vidurį vasaros projektą sujungėt su LS-RP bei EASTLife ar kažkas tokio, kai pats dar turėjau projektą siūlei ir man prisijungti prie jūsų (nežinau kas per dumb idėja buvo siūlyti kitam tuo metu sėkmingo projekto savininkui jungtis prie kito serverio, bet ok), tada buvo išjungtas serveris ir "pertvarkomas" maždaug iki rudens (2019-11-XX), po labai ilgo laiko, vos ne lygaus serverio gyvavimo laikui, atsidarė pertvarkytas, perdarytas NopixelBased farų serveris, prie kurio tikrai matėsi, kad buvo padirbėta iš kopijavimo pusės, bet kadangi tiek ilgai serveris buvo uždarytas, atsirado daug daugiau konkurentų, o pačiame serveryje dar atsirado whitelistas ir playeriai labai stipriai nukrito. Labai retai būdavo pilnas serveris (dar vis 32 slotai), mažas player base laikėsi iki pat antro seasono, kuriame įdėjote 64 slotus kaip suprantu, kurie nepasakok, bet tikrai nerinkdavo 64 žaidėjų, vieną kartą per savaitę geriausiu atveju ir tai gal valandai nebent. Kadangi paminėjai atsakydamas į žmogaus komentarą, kad jis nesugebėjo užpildyti į serverį ir pamatyti jo vidaus, todėl aš galiu pasakyti kritikos ir iš vidaus. Serveris buvo gražiai padarytas, bet visi scriptai iki vieno buvo pirki arba leakinti, netgi tie, kuriuos rašydavai prie atnaujinimų, kad pats darei arba uždėdavai "pashka_scriptname" (idk kam taip daryt, jeigu scriptas visiškai ne tavo), nieko nesakau, svarbu viskas buvo padaryta tam kartui, bet kai pradėjo lysti bugai ir etc. serveris tiesiog išimdavo scriptus, nes jų nemokėjo tvarkyti. (Serverio administacija buvo labai korumpuota žaidėjų atžvilgiu, kadangi serveryje žaidė "streameriai", serveris jiems laižydavo kojas, lengviau suteikdavo modintas mašinas, lokacijas ir etc, kadangi patys serverio savininkai rp'indavo su žaidėjais taip atskleisdami didžiausius pinigų uždirbimo būdus. Serveris šiuo metu yra visiškai miręs, kad ir kokį seniau turėjo player base. Serveryje kai jis dar buvo gyvas (prieš savaitę or so.) susirinkdavo apie 20 žmonių maksimaliai, o tie patys žmonės būdavo administratorių numylėtiniai senbūviai, o žaisdavo dėl to, nes žinojo, jog čia gali gauti daugiau negu bet kokiame kitame lietuviškame light rp serveryje. Todėl kaip ir žmogus minėjo, šiuo metu už serverį galima mokėti maksimaliai iki 100 eurų, atsižvelgiant į serverio reputaciją, 0 reklamos bei player base'ą kuris yra pririštas prie dabartinių adminų. Gali sakyt ką nori, tiesos yra per akis.
 2. altV reikia mokėt koduot, fivem'e sumeti scriptus su youtube tutorialais ir paleidi serverį, done. į kitas platformas negu fivem manau tikrai dar ne greitais persikels lietuviai, nes serverių kūrėjai pagrinde vaikai kurie galvoja, kad gali užsidirbti lengvų pinigų arba tie, kurie gavo baną vienam serveryje ir bando sukurti tokį patį gerą savo viską kopijuodami toje pačioje platformoje - fivem.
 3. Ocetter

  Gal kas nori kurti projektą ?

  Jeigu viską pilnai apmoki, galėtum bandyt ieškot motyvuotų scripterių ir bandyt kurti FiveM'o projektą iš savo pačių parašytų scriptų basiclly, tai jau bando daryti Whiteout serveris, bet kaip visada - SoonTM. Pagaliau atsirastų kažkas tokio, kas nėra šabloninis šūdserveris su visais free basic scriptais. Vienintelė bėda būtų, kad reikėtų surasti patikimus scripterius kurie kažką išmano, taip pat pačiam išmanyti RolePlay arba surasti žmogų, kuris tikrai tai išmano, žinoma galima daryti ir GRP serverį (kaip sampe), tik tam reikėtų visus scriptus pagal tai ir koduoti. Pats nesisiūlau, nes nieko nemoku, bet duodu tik idėją, nes FiveM paklausa dabar yra labai didelė, o serverių kurie veikia be bugų, stabiliai arba yra malonu žaisti, praktiškai nėra.
 4. Ocetter

  Birželio 26d 18:00 Startuoja ,,FakeRp" serveris.

  Geriausia vieta tai, kad yra VIP Statusas, o serverio Pavadinimas RP. Gal neterškit tiek ir taip suterštos lietuvių roleplay bendruomenės dar vienu "rp" serveriu, kurio visas rp yra tik pavadinime, o ne pačiame serveryje. Tiesiog pasivadinkit GRP ir viskas, arba tiesiog grįžkit į tą savo sampą iš kur ir atėjot. Puiku, kad būdami 12-13 metų bandot kažką kurt, uždirbt pinigų, bet tiesiog darot ne tik sau gėda su tokiu serveriu, bet ir lietuviškai roleplay bendruomenei... Graudu net pagalvot kaip pasikeitė žmonių supratimas apie roleplay atsiradus GTA5 roleplay serveriams.
 5. Ocetter

  GTA V reikia pagalbos

  https://www.allkeyshop.com/blog/buy-gta-5-cd-key-compare-prices/ Rockstar Social Club - Ne steaminė versija Steam - Steaminė versija Vienintelis skirtumas, kad neturėsi gta 5 steame (norint žaisti fivem, turėsi pridėti kaip non-steam game ir viskas bus čiki) Geriausias pasirinkimas yra 15 eurų (pačiame steame akcija)
 6. Ocetter

  Teikiu SA-MP mappinimo paslaugas

  Pavyzdžiai? Rekomendacijos? t.y. ne kiti tavo ar tavo draugų accountai, o normalūs žmonės kurie pirko ar kuriems tu atlikai mapp darbus, nes dabar tai nežinau išvis nei ko tikėtis nei išvis kaip galima pasitikėt.
 7. https://www.quora.com/Lollipop-Android-5-0-What-is-the-star-in-the-Android-5-0-status-bar-alongside-the-Wi-Fi-symbol
 8. Ocetter

  Grižtu prie darbų

  Darbai iš idėjos gal ir nieko, bet labai akį patraukia ir tiesiog sugadina visą darbą: • Šviečiantys objektai • Vietos neišnaudojimas • Mažas detalumas • Skirtingos tekstūros visai degalinės dangai, o stovėjimo aikštelėje, vėl kitokios. • Visiškai nesiderinančios tekstūros ant kai kurių objektų (t.y. tvora - tai yra grindinio tekstūra, šaligatvis - yra vidaus interjero grindų danga) Kaip pradžiai, gal ir nieko, bet ateičiai norint tobulėt, turėtų keistis paminėti dalykai į gerąją pusę.
 9. Ocetter

  Parduodamas CrownedRoleplay projektas.

  Niekad labai nesireiškiu apie tuos fivem'o serverius, bet šitas tai tikrai prajuokino. Serveris su 100 bugu ir free scriptais (jeigu tu juos pirkai, nereiškia, kad jie mokami), turint galvą viską gali susidėt per dieną, dvi, viską pasidaryt pagal save ir nemokamai. Nesuprantu tokių, kurie parduoda tokius žlugusius, projektus (čia tuo labiau, dar tik failus) ir bando pasipelnyt, o ko dar labiau nesuprantu - debilų kurie perka tokius projektus. Aš jau geriau už tą 100 eurų pasisamdysiu žmogų, mokėsiu 10 eurų per valandą ir per 10 valandų man jis surinks tą serverį ir žinosiu, kad nėra bugų, o jeigu ir yra, dar ir sutvarkys juos. Vien tik į serverį nuėjus nesuprantu kam reikalingi skirtingi skriptai, bet atlieka tą pačią funkciją? Nemoki išimt? Ar nemoki kitame scripte daugiau cp pridėt? Juokinga ir graudu.
 10. Ocetter

  Fivem Serverio KÅ«rimas, Mapinimas!

  Nebeturiu ką tokiam kaip tu atsakyt, matosi, kad skiri serveriui tiek laiko, kiek aš skiriu parašyti kelioms žinutėm forume, kad sakai, jog su tiek laiko aš galėčiau turėti projektą. Kaip tokie vaikai kaip tu išvis moka internetu naudotis, kai smegenyse net elementarūs dalykai neveikia? Sėkmės tau ten scriptinant, taisant bugus ir mapinant, įdomu bus pažiūrėt kiek dar šūdservių sukursit.
 11. Ocetter

  LRP.LT Lithuanian RolePlay

  :DDDDD Tu iš kokios planetos, kosmonaute tu. Prie ko čia konkurencija, kai aš neturiu jokio projekto, o apie projektus prendžiu juose pažaidęs arba iš tokių aprašymų kaip šis, kuriame siūloma pirkti paslaugas už realius pinigus, "nematytos" sistemos yra 2 metų senumo, o visos sistemos yra iš pirmo fivem scriptų puslapio.
 12. Ocetter

  Fivem Serverio KÅ«rimas, Mapinimas!

  Žinios "kosminės" gal todėl, nes matau situaciją ir žinau kaip yra? O mano projektas parduotas todėl, nes neturėjau laiko jam skirti, o ne dėl to, kad nepaėjo. Graudu, kai tau pasako kritikos, o tu nemoki jos priimti, o moki tik pradėt "stumt". Sėkmės tau prisidedant prie kitų šūdservių bugų taisymo. Kuo daugiau Lietuvoj šūdservrių, tuo daugiau galima eit į serverius ir veikt nesąmones, daryt VDM/RDM ir etc. Gl Hf kiddo.
 13. Ocetter

  Fivem Serverio KÅ«rimas, Mapinimas!

  Renkasi žaist todėl, nes pas jumis freeroamas, ateini ir darai nesąmones, cheateriai prigiv'ina mašinų ir panašiai. Jūs net nesugebat iš database žmonems ištrinti nemodintų mašinų kurias davė cheateriai, apie kokius jūs bugų taisymus kalbat. Ateini į serverį, pasiimi cheaterio duotą mašiną, atsitelina adminas "draudžiama šitą imti, jeigu pamatysim, tai baninsim". Ir prie to pačio @DievasTevas, buvau sukūręs tai, ko tu turbūt dar ilgą laiką nesukurtum, reikėtų tau truputi pasidomėt, sūnau.
 14. Ocetter

  Fivem Serverio KÅ«rimas, Mapinimas!

  Bugų taisymo darbus atlieka serveris, kuriame daugiausiai bugų visame lietuviškame fivem community? O darbai atliekami greitai ir kokybiškai, čia dėl to, nes pusės sistemų nepridedat ir neatsiranda tų bugų? Pas jumis toks ir serveris, kai net maisto sistemos nesugebat įsikelt, o parduotuvėse tik fixkit'us galima pirkt.
 15. Ocetter

  LRP.LT Lithuanian RolePlay

  :DD Nebejuokinkit jūs su tais fivem serveriais. Unikalus ir niekur nematytas darbas "car dealeriai", tu kur, po akmeniu gyveni? Gal jau kokie 4 lietuviški projektai tai turėjo. Tuo labiau, prajuokino šitas: Serveryje galima už serverio valiuta ar realius pinigus sukurti gauja kurioje gali buti 4 asmenys Tu bent jau supranti kas yra RP? ar jūs čia tą "RP" jau vadinat paprastą serverį kuriame reikia dirbt darbus ir kalt pinigus. Žodžiu, dar vienas graudus projektas kurio savininkai apie rp neišmano visiškai nieko, o projektą kuria tik tam, kad užsidirbti pinigų pardavinėjant vaikams gaujas, modintas mašinas ir etc. Glhf su šūdserviais.
 16. Ocetter

  Parduodami san-fierro mapp darbai!

  Man tai išvis klausimas iš kur jūs turit šituos mpaus, kai jie buvo daryti pagal užsakymą ir net ne jums, nebent perpirkot iš žmogaus, kuriam dariau ir dabar paty pardavinėjat/turit juos. SF Ligoninės exterieras ; https://imgur.com/a/Yy6Bkfx Policijos interieras ; https://imgur.com/a/iuMw51B
 17. Ocetter

  Ligoninė interjeras [ parduodama ]

  Leisk atspėsiu, norėjai išbandyt naują techniką su tuo langu, todėl ties juo vieninteliu dirbai, toliau kaip jau gavosi, taip. Tekstūros nesuderintos ir neatitinka ligoninės, nėra jokių šviesų ir t.t. Stumiamos lovos šviečia, taipogi atidaromos durys, lauko durų tekstūra - parduotuvė. Labai atmestinai žiūrėta į detales, vienur yra "plintusai", kitur ne, išplanavimas gal ir nieko, tekstūrų pasirinkimas ir darbo įdėjimas - labai maža.
 18. Ocetter

  Surinkite man kompiuterį!

  Draugui surinko iš čia kompiuterį pagal jo biudžetą, viskas veikia be problemų, todėl ir rekomenduoju. Jeigu tai scamas, tai kurk naują temą su įrodymais, kad jie kažkuom tai piknaudžiauja apgaudinėdami žmones. Tai palauk, jeigu nepabandęs sakai, kad ten nesąmonė, apgaudinėja žmones ir panašiai, tai iš kur pas tave tokie faktai, žmogau? Ar tiesiog, pasakei, kad biudžetas tavo 300 eurų ir nepasiūlė kompiuterio kuriame būtų parašyta "gaming", todėl sakai, kad jie apgaudinėja ir nesurenka "gaming" kompiuterio tavo nuožiūra. Nematau nė vienos temos, kurioje kažkas pateikęs įrodymus, jog jie apgavo kažką, davė naudotas dalis ar panašiai, matau tik jūsų verkimus "Itdarbai nesąmonė", "Itdarbai apgaudinėja" ir etc. Aš nesakau, kad jie geriausi, tiesiog juokinga, kad nieko neįrodot, o tik sakot, jog ten kažkas blogai, tuo tarpu draugas nusipirkęs kompiuterį iš ten neturi jokių bėdų ir visos dalys naujos.
 19. Ocetter

  Surinkite man kompiuterį!

  Pažiūrėk jų pasiūlymus - jeigu nori grynai special sau buildo, rašyk jiems žinutę http://www.itdarbai.lt/
 20. Ocetter

  [FIVEM] COUNTRY ROLEPLAY

  Aš vienas nematau nei vieno unikalaus dalyko kurios neturi nei vienas Lietuviškas serveris? "bei naujoviškas hudas.", prie atnaujinimų nematau, prie serverio nuotraukų matau leakintą hudą kuris net pirštu nepajudintas, apie ką čia kalba eina? Visi tie šunys, skėčiai, langų valytojai (garantuoju, kad default esx_jobs tik pavadinimas pakeistas) ir etc. jau prieš metus praktiškai buvo tam fivem'e. Glhf bandant sukurt dar vieną šūdserverį kuriame "RP" yra tik pavadinime ir tikėtis, kad uždirbsit pinigų.
 21. Ocetter

  Naujas CSGO kanalas

  Tipo csgo atnaujino, kad rodytų nebe pvz BOT Richard, o tipo random čiuvakų nickus? Nes su botais prieš botus čia video..
 22. Ocetter

  problema su objektų trinimu

  Apie kokius objektus kalbi? Apie construction site San Fierro?
 23. Ocetter

  SA:MP Parduodami 4 MAPP darbai.

  Nelabai aš į aukcioną čia, bet tiesiog klausimas, už ką čia 30 eurų? Čia po 7 eurus už mapą iš 2010 metų, gal čia dar litais? Nu nežinau, turbūt gerokai turėtum uždirbt ir būti trenktas, kad taip švaistyt pinigus ant tokių mappų. No offense.
 24. Ocetter

  (PARDUOTAS) Parduodamas Reign Roleplay serveris su visu community!

  Na nesame tokio žemo lygio, kad mums to reikėtų. Jeigu pažinotum serverio community, žinotum žmones kurie ir rašo, nematau iš vis tolko rašyti apie serverio "coomunity" iš fake accountų, kai pagrinde parduodamas serveris ir jo failai.
 25. Sveiki visi, po ilgo, beveik 6 mėnesių serverio vystymo nusprendžiau serverį perleisti į geresnes rankas, todėl susiklosčius situacijai prie jo negaliu skirti nei trupučio laiko, aišku teigiau, jog serverio niekada neparduosiu, o jau geriau tiesiog jį uždarysiu, nes serveris buvo kuriamas ne pelnui siekti, o sukurti vietą lietuviams žaisti, bei atnešti rp prieskonio į pačią Lietuvą bei naująją "geimerių" kartą, kadangi tuo momentu serverių nebuvo nei vieno, vienintelis tuo metu buvęs serveris buvo LTG, po kiek laiko atsiradę ir Farai, bet ten role-play kokybės nesimatė nei trupučio. Kodėl serverį nusprendžiau parduoti? Todėl, nes bandydamas atnešti įvairiausių naujovių prisirinkau scriptų bei map'ų už 600+ eurų, todėl būtų manau didžiuliai nuostoliai, serverį tiesiog uždaryti ir baigti jo veiklą. Naujausi scriptai bei mapai kurie yra nupirkti dar yra nesudėti į serverį, stovi visiškai naujai padėti, pora jau yra bandyta pritaikyti, bet laiko trūkumas visą tai sutrukdė. Serveris yra pilnai išvystytas nuo A iki Z, kad atitiktų pagrindinius rimto role-play standartus, visi "public" scriptai yra perdaryti 95 procentais ir visiškai pilnai pritaikyti serveriui, ekonomika yra sutvarkyta ir kol kas yra viena iš geriausių Lietuvos serverių rinkoje (jeigu įdomu kodėl tai teigiu, galite pradėti diskusiją komentaruose). Serveris turi pakankamai didelį community, 600 žmonių discorde, vieninteliai trūkumas - reklama, hype'as bei didelis role-play reikalavimas. Serverį parduočiau su absoliučiai visais failais, atributika, discordu bei jeigu yra poreikis - patreono puslapiu, serverį parduočiau tik rimtam pirkėjui, kuris tiek išmano role-play esmę, tiek išmano patį serverio valdymą bei turi motyvacijos dirbti, visada suteiksiu pagalba su serveriu, jeigu bus poreikis, visada suteiksiu naujienas. Norint plačiau sužinoti apie serverį, jo failus, kainą bei visą kitą kas yra aktualu perkant bei vystant projektą galite kreiptis į mano discordą: ciimy#9085 Į pačio serverio discordą nuorodą galite rasti mano paraše, #serverio-atnaujinimai skiltyje galite rasti didžiąją dalį serverio sistemų, dėl vaizdų iš serverio galite pažiūrėti prie #serverio-galerija. Serveris parduotas, pasiūlymų neberašykit.