Peršokti į turinį

Lorensas

Narys
 • PraneÅ¡imų skaičius

  21
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Forumo eurai

  3 +Pervesti

Reputacijos taškai

-1 Nepataikantis į temą

Apie Lorensas

 • Nario rangas
  Žalias (-ia)

Paskutiniai lankytojai

Paskutinių lankytojų blokas yra išjungtas.

 1. Lorensas

  Reikia pagalbos su scriptu

  Tai taip. O kaip išmokti, jeigu nežinau kur yra bėda? Jau mokinuosi kelius menesius, truputi esu pramokes, bet taip ir mokinuosi, ieškau info, ir t.y. klausiu, kur gali buti klaidą kitu Scripteriu. Paaiškina, tada jau kita kart žinau. Ir taip po truputi išmokstu. Prie šio scripto jau ne viena dieną, meginau vis, bet niekaip nepavyksta padaryt. Todėl, nusprendžiau paklausti, čia pagalbos gal kas žinos kur gali buti bėda..
 2. Lorensas

  Reikia pagalbos su scriptu

  Na panašiai.. Jei manai, kad suprastum, gal gali DC savo? Gal kaip nors susitartume, jei sita išeitu sutvarkyti
 3. Sveiki, gal kas žinote kaip padaryti, kad po laiko nustatyto ( Šiuo atveju 30sec ) Suveiktu auto /duikpak komanda. Čia yra nardymo kostiumas, nes dabar po 30sec as pradedu dusti, bet iškilus i viršu, vel atsinaujina balionas ir vel galiu nardyti ir nenusiima jis man, tik su /duikpak komanda. Kas gali padet? Yra per du failus. Kitam faile taip roda.
 4. Sveiki, kas galėtu padėti įrašyti IPB tvarkingai? Įrašiau, bet neveikia niekas, paprašiau hosto administracijos kad pakeistu php versija, pakeitė buvo gerai, bet prisijungus AdminCp mete klaida. Dabar vel nebeveikia tinklapis.. Kas galėtu padėti man? Mano Dc: TheMinde Tv#6522
 5. Sveiki, norėčiau pasiklausti jūsų nuomonės, ką manote? Tai yra mano pirmas darbas ir mokinuosi HTML kalbos, bei norėčiau jūsų kritikos. Kas yra blogai, ką reikėtu pakeisti. Galbūt jums kažkas patiko? Lauksiu jūsų nuomonių į komentarus!
 6. Lorensas

  EASYLIFE.US.LT | SUGRĮŽTA! | 1.12 | RPG/SURVIVAL

  Ačiū us.lt pakeisime jei matysime, kad surinksime nemažai žaidėjų serveryje. us.lt Pasirinkom tik pradžiai ir realiai nematau kažko blogo, tačiau tikrai pereisime ant .lt jei tik bus žaidėjų
 7. Lorensas

  EASYLIFE.US.LT | SUGRĮŽTA! | 1.12 | RPG/SURVIVAL

  Labas, visų pirmą tai nėra naujas projektas. Projektas buvo 2015 metais ir nebuvo jau šudserveris. Na sakau savo nuomonė ir savo žaidėjų, kurių budavo 15-30 ir manau tai nėra labai mažas skaičius ir tuo esu patenkintas. Na jei pirmą kart girdi, tai nereikia, įžeidinėti serverio ir tuo labiau įgarsintojo.
 8. EasyLife.us.LT grįžta su dideliu trenksmu! Apie projektą EasyLife vel grįžtą ir dar su dideliu trenksmu, kitokios misijos, nauji draugai, begalios smagaus laiko, jums nabodu? Susikurkit kaimeli, nes gi kodel gi ne, ir kariaukite su kitais faction, varžykitės dėl teritorijos, vygdykite unikales užduotis, kovokite prieš daugybe galingu bosų, sutršiuškinkite pačias sunkiausias kliutys, dalyvaukite dinamiškuose eventuose, tapkite pačiais geriausiais, nes šio serverio pagrindinis herojus, esate jus, EasyLife komanda laukia jusu išskėstomis rankomis, nesvarbu ar tu sugrįšti ar tik pradedi savo kelione, visi ir visada esate čia laukiami, nes EasyLife komanda, stengesi jums itykti ir patykti, susidurėt su problėmomis? Nebėda! Administracija nemiega, čia patirsite ir galbut pamylsit šį unikalų stylių, taigi ko tu lauki? Prisijunk dabar. Ekonomika Serveryje turėsite užsiimti verslu, kad galėtumėt įgyti kitų daiktų. Serveryje bus nemažai verslu, apie kuriuos daugiau galėsite sužinoti serveryje paraše /verlsai Mūsų projekte pagrindinė valiuta bus EMERALDAI. Už juos pas prekeivius galėsite išsimainyti į Deimantus, Auksus ir dar daug kitų daiktų! Taip pat galėsite rasti ir paprastus pinigus /money kuriuos galėsite leisti /rankup pasikėlimui. Tad turėsite įkurti savo verslą ir ji prižiūrėti, kad gautumėte gerą uždarbi! Serverio istorija, Seniai seniai, kai dar tik atsirado "Minecraft" pasaulis,buvo sukurti Steave'as ir Lmays1. Jų dėka žmonių daugėjo. Visi garbino pirmuosius žmones, kol galiausiai atsirado blogieji žmonės, kurie kėsinosi užkariauti pasaulį. Vyko tūkstantmečių karai tarp gerųjų ir blogųjų, tarp tamsos ir šviesos, tarp dangaus ir žemės. Kraujas liejosi, o žmonių šešėliai atsiskyrė nuo šeimininkų ir tapo blogio šešėliais. Kaimai buvo sunaikinti, daug žuvusiųjų, bet šešėliams to neužteko. Jiem reikėjo kai ko daugiau. Kai ko didelio. Tai - Visatos. Jie norėjo užvaldyti visą minecraft pasaulį, sunaikintį visą žmonyją. Karų nualinti žmonės nusprendė susivienyti. Žmonės bandė sunaikinti pykčio šešėlius, bet šešėliai įgydavo vis kitokią formą ir galią. Tačiau buvo stipriausias, galingiausias, kuris valdė visus šešėlius. Tai buvo Herobrine. Jis buvo įvaldęs šešėlių pykčio meną, kuriuo valdė šešėlius ir suteikė jiems galios bei atimdavo iš žmonių šešėlius. Žmonėms nepavyko nugalėti Herobrine. Bet legenda byloja, kad gims tas vienintelis, kuris išgelbės pasaulį. Gal tu esi tas vienintelis? Ar tau pavyks išgelbėti žmonyją? Ar tu įvaldysi gėrio meną ir nugalėsi Herobrine? Ar tau pakaks jėgų ir drąsos? Jei taip, pirmin ir išgelbėk kaimą! Minecraft serverio IP adresas: mc.easylife.us.lt:26004 Serverio svetainė: http://easylife.us.lt/ Facebook puslapis: https://www.facebook.com/McEasyLifeLt/ Stilius: Survival/Factions/RPG Serverio versija: 1.12 Serverio startas 2017.09.15 19:00 Dėkui už dėmėsį!
 9. Lorensas

  Serverio paleidimas ant VPS

  Galite rakinti tema.
 10. Lorensas

  Serverio paleidimas ant VPS

  Ačiū tau labai už pagalba
 11. Labas vakaras, ieškau žmogaus kuris galėtu padėti man, įsirašyti Minecraft serveri ant VPSNET Debian-7.0 (64 bit). Žiūrėjau pamokas, tačiau man nepavyksta. Seniau darydavau su kitokiais hostais, tai ten viskas labai paprsta,o čia yra daug sunkiau. Kas galite padėti rašykit į komentarus, arba man į pm. Arba palikite savo skype. Nerašykit, jei nemoki nekurk ir panašiai.. Kuriu privatu serveri žaist su draugais, lauksiu jūsų pagalbos!
 12. Lorensas

  GTA 5 Departament of justice roleplay 1 dalis - duok paliest papą

  Man tai žiauriai patinka, GTA V DOJ kai filmuojat jus. Norėčiau ir aš prisidėt, gal kada pameginsiu, jei išeis
 13. Lorensas

  Mano youtube kanalas GVP Televizija

  Kaip matai daugiau nedarau Q&A Tiesiog, norėjau padaryt pamegint tai.. O šiaip, filmuosiu dabar daugiausiai žaidimų video.
 14. Sveiki, vasara pradėjau youtubint, bet tik dabar pradėjau dažniau kelti video. Kelių įvairaus typo, serveriu pristatymus, žaidimų video, vlogus. Jei nesunku paspauskit Sub https://www.youtube.com/channel/UCb3rmj-n4TcRrqtf-J5o9vg
 15. Tikrai ne savaitinis. Matysime, kiek bus forume nariu. Jeigu nesurinksime daug. Kuriam laikui uždarysime forumą, ir grįšime su .lt ir dar didesniais atnaujinimais
×
×
 • Sukurti naują...