Plutonas

Narys
 • Pranešimų skaičius

  932
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  3
 • Atsiliepimai

  0%
 • Forumo eurai

  606 +Pervesti

Plutonas paskutinį kartą laimėjo Vasario 21 2019

Plutonas turėjo geriausiai įvertintą turinį!

Reputacijos taškai

354 Turintis ką pasakyti

Apie Plutonas

 • Nario rangas
  Generolas

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Miestas
  Kaunas

Paskutiniai lankytojai

2.243 profilio peržiūros
 1. Plutonas

  Los-Santos.lt || Projekto pristatymas

  Tikėkimes kad šis aprašymas nėra dar viena iliuzinė apgaulė ir serveris bus toks pat nuostabus kaip ir aprašymas. Būtinai žadu užsukt starto dieną apžiūrėti kas pas jus geresnio, let's go!
 2. Projektas kurį minėjau toks ir yra! Nusipirkęs automobilį turi prisiparkuoti jį savo pasirinktoje aikštelėje, o žaidimą išsisaugoti name arba tiesiog viešbutyje. Kadangi greit serveriui sukaks dešimtmetis, tai manau tikrai šiame ir žaidei, neabejoju.
 3. Visų pirma pasakysiu tai, kad man asmeniškai ir patinka tokie serveriai, jis turi seno grp skonio, nėra perdėtų objektų, map darbų ir panašiai.. Jo pati atmosfera yra jauki, didelis žaidėjų skaičius, gera administracija bei daug smulkių, bet žaidimą pagyvinančių detalių, reikia tiesiog pačiam ateiti, priprasti ir suprasi Neveltui tiek žaidėjų laikosi matyt?
 4. Projektas kuriame aš žaidžiu yra vienas iš populiariausių Lietuvoje, jis neturi problemų dėl žaidėjų skaičiaus ar kitų dalykų, o jei jau šitaip norėjai sužinoti projektą - LSGyvenimas.lt, užsuk
 5. Aptarsiu visas pagrindiness sampo temas, Nereikia lyginti rusų, anglų ar kitų rasių serverių su lietuvių. Mes tikrai turime kuo pasigirti ir patys, mūsų vieninteliai ir GRP serveriai yra aukšto lygio ir niekas negali manau to paneigti, map darbai yra įspūdingi, turim puikius map'erius bei skripterius. Su naujais projektais ar serveriais esmė yra pagrindinė ir viena, jokių čia dviračių iš naujo išradinėti nėra verta, kai lietuviai yra principingi ir stereotipiški žmonės, naujus projektus jie žlugdo, bando pakenkti jo net nepabandę. Kažką naujo pasiūlius visi savo kritiką tuojau pat išreikš ir tik pradės visus failus platinti gavę progą. Deja, tokia ta mūsų samp bendruomenė ir nieko nepakeisi. Pats žaidžiu jau sename projekte, ir jo neatskleisiu vien dėl reklamos, tačiau jo nežadu palikti dėl to, jog esu ten įsitvirtinęs ir žaidžiu gan ilgą laiko tarpą, tai paaiškina kodėl nauji serveriai laiko mažą žaidėjų duomenų bazę ir kodėl į juos mažai kas atkreipia dėmesį. O pats sampas kaip ir daugelis teigia, kad jis žlugs - taip nebus, bent jau greitu metu tikrai ne. Viskas dar tik priešakyje ir pasiūlyti yra daug ką. Be to, žinant kad greitu metu atsiras samp atšaka išvis turėtų būti very fun.
 6. Plutonas

  open.mp sa-mp community

  Burgershotas jau turi forumą, open.mp diskusijų forumas greitu metu atsidarys
 7. Koks jums skirtumas ką žmogus darys su šiuo gm, ar ką žada kurt, tai turi jums mažiausiai skaudėti. Įsigilinkit kitą kart į postą ir paskaitykit, kad niekas neprašė ir nesakė rašyti neigiamių atsiliepimų ar komentarų. O šiaip gm radau tarp senų failų, prašom: https://xfailai.lt/Failas.html?nr=1587027670ZK0Ny
 8. Plutonas

  SA-MP Žaidėjai!

  Kodėl kopijuojate ne tik mano grupės pavadinimą, bet ir nuotraukas?
 9. Plutonas

  5G intikas

  Ne į temą aš čia, bet laukiu su spragėsiais tų, kurie galvoja, jog dėl 5G atsirado koronavirusas ir pradės piršti savo nuomones
 10. Plutonas

  Gal galite įvertinti puslapį?

  Asmeniškai man atrodo skoningai ir solidžiai, nenusimanau šiuose dalykuose, pats tik bandysiu mokintis. Paprasta, bet tikrai gražu.
 11. Plutonas

  Real-Life.lt - Los Santos Gyvenimas!

  Prašau, bent nemokamai tu jiems pamapink porą map darbų, bent kažkas atsinaujins po tiek metų tam projekte
 12. Plutonas

  Gamemode Pack'as (BIG)

  Tad būtų smagu, jei pasidalintum ir su kitais. Galiausiai tie failai dings arba bus ištrinti, tai kam jų nepanaudojus perkurimui ar naudoti projektui?
 13. Plutonas

  open.mp - kas tai?

  Nuėjau į puslapį, atsidariau FAQ ir viską aiškiai supratau, nes raiškiai išdėstyta Jei problemos su anglų kalba, galima juk kalbą lietuvių pasidaryti viršuj kampe tinklapio
 14. Plutonas

  Atiduodu www.county-life.lt mapp darbus!

  Tikrai ryžtingas sprendimas, galbūt kas panaudos. Aš nenaudosiu, bet ačiū skiriu ir nuo manęs!
 15. Plutonas

  Pagalbos dėl objekto id

  8168. O šiaip kitą kart pasinaudok šitu puslapiu - https://dev.prineside.com/gtasa_samp_model_id/