am not rookie ;p

Narys
 • Pranešimų skaičius

  15
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Atsiliepimai

  0%
 • Forumo eurai

  6 +Pervesti

Reputacijos taškai

0 Bus matyti ko vertas

Apie am not rookie ;p

 • Nario rangas
  Žalias (-ia)
 • Gimtadienis Vasario 22

Susisiekimo būdai

 • Discord ID
  Klaidas. ♫#9224
 • Skype
  vien4gz

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Steam ID
  klaidu7as

Paskutiniai lankytojai

590 profilio peržiūros
 1. am not rookie ;p

  Problema su spawninimu

  server.properties (?) -> spawn-protection: 16 -> spawn-protection: 0 (ar į kokį kitą skaičių, kurio širdis begeistų). Gal padės, nes numanau tikriausiai toks "bajeris" čia ir dedasi :), kad žmonėms be 'Operator' neleidžia nieko naudoti/daryti 16'os blokų atstumu;?
 2. am not rookie ;p

  Epic Store 6 Batman žaidimai nemokami

  Thanks, took them. ^^
 3. am not rookie ;p

  Minecraft Serveris Torch.Lt

  that feeling when... over 70% aprašymo dalies sudaro, mano manymu, visiškai neaktuali tema apie skrynias. Negana to, dar ir ganėtinai neaiški ir sunkiai skaitoma (nepatogu akiai) ? Kad ir kaip ten bebūtų su jūsų serveriu, palinkėsiu sėkmės, gal užsuksiu apsižvalgyti. Bet šiaip siūlymas būtų keltis į naujesnę minecraft versiją, minimum 1.12 (nevermind, nesenai labiau įsiskaitęs aprašymo galą pastebėjau, kad naudojate 1.14.4) ✌️
 4. am not rookie ;p

  Gronke.LT | Public 24/7

  Žmogus, matyt, pamatęs pas kitus žmones serverio pavadinime tinklalapį galvoja, kad www.***.lt yra tam tikro projektuko ar serverio pavadinimo dalis ?
 5. am not rookie ;p

  [1.12.2] PINECRAFT.EU - Raid / PVP

  Serveris, mano nuomone, tikrai geras, Savininkas(temos autorius) stengiasi dėl žaidėjų norų, tvarko klaidas ir "demokratiškai"(balsavimais) priima sprendimus su žaidėjais. ^^ Jei kas norėtų paprasto vanilla serveriuko, su ne per blogiausia bendruomene, manau serveris kaip tik tam. /
 6. am not rookie ;p

  Pagalba su simple tokiu pluginu

  Rašo ką? 'Welcome' žinutę? - tuomet, kad ir pats Essentials, "motd.txt" Jei ne tai irgi, nežinau tuomet atsakymo.
 7. Pridursiu, kad tikriausiai type turėtų būti run_(as?)_console, jog viskas veiktų tvarkingai. Šiuo metu tikriausiai bėdos bus su leidimais ir panašiai, tad išeitis viršuje.. arba dar galimas type: run_as_operator :? Glhf.
 8. am not rookie ;p

  ***PineCraft.EU*** [No Rules/Semi-Vanilla]

  Buvau užsukęs apsižvalgyti, o galbūt ir pažaisti ateityje. Tačiau, kažkaip visa atsiradimo zona apvaryta aplinkui lavos kamuoliais, tad taip ir nepavyko nieko padaryti, apart prisijungimo ir nesustojamo mirinėjimo. :l Pasirodė labai įdomiai iš tikro , bet tikiuosi 'sutvarkysite' ? ir pabandysiu užsukti ateinančiom dienom dar kartą.
 9. Amm, man regis matau tavajam gif'e reklamas. Gal tai kažkoks visų tų reklamų darbas? Tuomet galėtum pabandyti įsirašyti AdGuard/AdBlock (or smthng) ir galbūt susitvarkytų.. Na nežinau, duodu pasiūlymą ir manau verta dėl visa ko pabandyti.
 10. am not rookie ;p

  Laggina ARK Survival

  Turbūt kažkas su GPU ;/ Kokia pas tave yra? Zolq, gerai sakai, niekad nereikia žiūrėti į reikalavimus Aš sėdžiu su laptopu kuriame lyg ir nėra GPU (ft. pridėsiu), procesorius 1.65 GHz ir galiu CS:S gan normaliai pažaist (CS:GO kažkaip nedraugauja su manim, tai nežaidžiu jo).
 11. am not rookie ;p

  Ieškau ką pagrajint vakarais

  Aura Kingdom galbūt patiktų?
 12. am not rookie ;p

  Alan Walker - Alone

  Na, aš pasiklausęs pirmą kartą neturėjau nuomonės. Po antro karto pradėjo kabinti, tad esu ties tais, kuriems patiko ši daina ^^
 13. Dėkoju, kad pranešei. Pamėginsiu užsukti pažiūrėti kas gero, bet neprižadu, kad pasiliksiu
 14. am not rookie ;p

  Nepastikėkite Aidasj.

  Dėkoju už informaciją, pasisaugosime jei susikirsim su juo ;D Kažkaip įdomiai čia viskas gavosi beskaitant tuos pokalbius skypėje..