Seimūnas

Narys
 • Pranešimų skaičius

  1.930
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  3
 • Atsiliepimai

  100%
 • Forumo eurai

  549 +Pervesti

Seimūnas paskutinį kartą laimėjo Balandžio 15 2019

Seimūnas turėjo geriausiai įvertintą turinį!

Reputacijos taškai

548 Turintis ką pasakyti

Apie Seimūnas

 • Nario rangas
  Anderbosas (-ė)
 • Gimtadienis 1996.12.29

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras

Paskutiniai lankytojai

11.894 profilio peržiūros
 1. Seimūnas

  Parduodamas faraiRP projektas.

  Jis gyvavo nuo 2017 m. o pats projektą prieš metus laiko paėmei į savo rankas na ne daug ir išlaikei metų skirtumas. Tik jei parduodi siūlyčiau nedaryti senų klaidų kaip san-andreas.lt (ne reklama) pardavei ir iškarto nusipirkęs jį žmogus sužlugdė taip buvo ir su FIVEM serveriu EAST-LIFE projektu. Sėkmės parduodant projektą į patikimas rankas gal nebus koks kvailys nusipirkęs už 1000€ projektą tik ant sugadinimo.
 2. Seimūnas

  RPG-LIFE.LT Naujas pristatymas.

  Tokio amžiaus savininkai turėtų žinoti kas yra investicijos ir, kad SA:MP kuriant projektą jų prireiks gi pvz jūsų nuotraukoje pavaizduotas banko išore nei vieno žaidėjo tai nesudomintu, nes turi pasistengti įnešti naujovių į SA:MP, kad ir žemėlapio darbai jau vien čia didelis pliusas žaidėjui užeiti į projektą bus, o toliau likusios sistemos. Aplamai norint sukurti gera žaidimo projektą reikia įdėti daugiau pastangų ir neskubėti startuoti paruošti geriau tvarkinga kokybiška modifikacija / svetainė, o toliau viskas su laiku atsipirks, nes jei jūs į tai pastangų neįdėsite tai suprantate nei žaidėjų turėsite ir projektas ilgai neišsilaikys tai pagalvokite geriau apie pastangas ir investicijas.
 3. Seimūnas

  East-coast gamemode

  Dramos konfliktai nejaugi negalite pabūti geriau protingesniu ir patylėti. Kiekvienas žmogus turi savo valia ką jis nori ta ir daro gi niekas neuždraus. Nei temos autoriui ir aplamai kas čia vyksta nepritariu jų nuomonei tiesiog džiaukitės gyvenimu pilnai jį išnaudokite ir mažiau konfliktų taip palengvės jums geriau gyvenime.
 4. Seimūnas

  mikrofonas [biudžetas 40€]

  Šitas neblogas mikrofonas kiek teko youtube žiūrėti kokybė tikrai gera. Beje apie jį sphex influenceris rekomenduoja tik aš jau savaitę laiko laukiu ir niekaip neatkeliauja į sandėlį. http://www.skytech.lt/sferablack-mikrofonas-arozzi-sfera-juodas-p-390527.html
 5. Na kiek teko girdėti iš žaidėjų tai serveris neturi automatizuotos saugojimo sistemos toks jausmas, kad žaidėjai 2012 metu atmosferoje žaidžia. O kuom tau patinka jame žaisti negu kituose serveriuose?
 6. Na sistema kaip ir kiekvienam serveryje tapati tik tavo TXD ir kameros poziciją šiek tiek išsiskiria smulkiais dalykais. Palinkėsiu sėkmės toliau vystyti projektą.
 7. Na Laimuti sėkmės laikyk tvirtą kumšti projekte visi mokos iš klaidų nereikia smerkti projekto.
 8. Seniau veikdavo automatinė reklama gal pačiu IV sistema užlūžo, nes jie kartais tvarko sistema. Parašyk asmeniškai duosiu kontaktus jo FB atsakys greitai.
 9. Neseniai man prireikė atgauti paskyra tad turiu jo FB jei dar reikia parašyk asmenine žinute.
 10. Seimūnas

  Oficiali SAN-CARSON.LT modifikacija

  Modifikacija buvo ankščiau paplatinta kai pardaviau projektą pas savininką atėjo tretieji asmenys ir viską sugadino. Aišku gal tada ir gaila buvo, kad taip pasielgė, bet dabar žinau pagrindines klaidas kodėl serveryje ne žaidė daugiau žmonių ir to pasikartojimo nebus naujame projekte.
 11. Manau bus, kad abi komandos eis tik iki 4 žemėlapių vienareikšmiškai tikiu fnatic paimtu pergale, bet pamatysime kaip iš tikrųjų bus.
 12. Sveiki, nusprendžiau paplatinti modifikaciją, nes ar taip jinai buvo paplatinta "nešvari" modifikacijos kopiją, bet po laiko dingo iš šio forumo. Gal kam reikėjo šios modifikacijos, bet gal bijojo atsisiųsti, kad nebūtų virusas. Taigi čia originali modifikacija su sutvarkytomis klaidomis tai sėkmės naudojant. #ATSISIUNTIMO NUORODA: https://www.mediafire.com/file/d8jfe1iqn55gr1r/sancarson.zip/file
 13. Perku sms žinutės reikia 16€ plačiau į PM moku banku.

 14. Seimūnas

  TGPLIFE.lt | Tavo gyvenimo pradžia

  Jo čia tikrasis Kesukas po 5 metu pertraukos grįžo į SA:MP gal net koronovirusas pastūmėjo į priekį. Svarbiausiai išlaikyk projektą kuo ilgiau net kai ir virusas praeis sėkmės.
 15. Seimūnas

  Ieškomi map darbai

  Funkis comeback well SA:MP out shit sėkmės