Peršokti į turinį

Saulytis

Narys
 • PraneÅ¡imų skaičius

  2.030
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  5
 • Forumo eurai

  148 +Pervesti

Saulytis paskutinį kartą laimėjo Spalio 19 2020

Saulytis turėjo geriausiai įvertintą turinį!

Reputacijos taškai

563 Turintis ką pasakyti

Apie Saulytis

 • Nario rangas
  Forumo ekspertas (-ė)
 • Gimtadienis 1996.12.29

Susisiekimo būdai

 • Discord ID
  Lionka#1133

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras

Paskutiniai lankytojai

14.961 profilio peržiūros
 1. Saulytis

  LMG.lt gta 5?

  Paminėsiu dar Edgaras visą situaciją, nukopijavo iš rušisko projekto. Yra toks „Diamond RolePlay“ kanalas, kuriame yra daugiau nei 23 tūkst. taip pat jie savo veiklą irgi pradėjo nuo SA: MP ir dabar turi net du RAGE: MP ir SA: MP serverius. Bent Rušiskas projektas išsiskiria tuom skirtingom sistemom tarp savo SA: MP ir RAGE: MP serverių, o lmg projektas, galiu pasakyti, viskas bus atkartota alt: V platformoje iš jų sa:mp projekto . Aš visiškai nekalbu apie intro, kuris ir taip šudinas . Dauguma žaidėjų yra nepatenkinti vien dėl to, kad sugadino SA:MP lmg vardą tam GTA V projektui. https://www.youtube.com/user/RolePlayDiamond/playlists
 2. Saulytis

  LMG.lt gta 5?

  Jis turi savo auditoriją po vaizdo įrašo išleidimo, netrukus žmonės susirinko discorde laukti, kol serveris pradės veikti, jam nebereikia pirkti reklamos. Žinoma, sutinku su jumis, kad nebus jokių naujų sistemų ar unikalių idėjų, bet žaidėjai žais tol, kol pasirodys kitas serveris, kuris pakeis jį unikaliomis idėjomis, tada lmg žaidėjai tikrai pradės kristi. Idomu, ką mano paties SA:MP projektų lyderiai @S'Jobs @Inv1s @d0Nt apie tokį Edgaro sprendimą, kad jo sa: mp forume nelabai nustebino žaidėjų tokios permainos?
 3. Saulytis

  Ar accountai.lt galėjo apgauti mane?

  @LaurynasJšis yra parduotuvės įkūrėjas jei neklystu
 4. Kokia jūsų nuomonė jeigu atsirastų tapatybės patvirtinimas už 3€ ar 4€ kaip panašiai uzdarbis.lt yra. Forumas būtų apsaugotas nuo sukčiavimų? @kesh @Adomas J.

  1. Ankstesni komentarai  5 daugiau
  2. Adomas J.

   Adomas J.

   https://www.supergames.lt/ateities-planai/ yra toks siekis.Nėra taip lengva įgyvendinti sistema bei dabar įstatymai gan griežti dėl asmens duomenų rinkimo, gali paskui turėti problemų su valstybine duomenų apsaugos inspekcija.Net ir su ta sistema žmonės ir toliau apgaudinėtų, pasižiūrėkite kiek uzdarbyje narių su neigiamais atsiliepimais ir nėra užblokuoti iki dabar, spėju net tie žmonės kurie buvo apgauti nesikreipė niekur dėl pinigų susigrąžinimo.Bei mūsų forume atsirado "Tarpininkų paslaugos" ir "Potencialūs apgavikai" , kolkas "Tarpininkų paslaugos" sėkmingai veikia ir tarpininkai nesiskundžia narių prašymais patarpininkauti vienam arba kitam sandoryje. Taip, sistema tikrai ateityje galimai bus forume bei jinai paliestų pagrinde "Forumo turgaus" skiltį.

  3. the.rsrytis

   the.rsrytis

   Užtektų, kad bent N18 forumas būtų, bet tada pusės moderatorių nebeliktų, tokių kaip Adomas J. ir t.t...

  4. Adomas J.

   Adomas J.

   @the.rsrytis jeigu ką man 19 :). Moderatoriai irgi visi pilnamečiai. 

 5. Saulytis

  Kodėl taip yra su hostingu?

  Gali būti kad prieš kelias dienas įvyko payseroje klaidą. Nes buvo siųstą žinutę į us.lt hostinga ir nieko negavau paaiškėjo kad payseroje klaidą tai ir dabar tvarko.
 6. Saulytis

  alt:v Egamesy.lt

  Visiškai sutinku su tavimi, nes, pavyzdžiui, yra žmonių, su kuriais teko bendrauti, ir jie nežino, kas yra toks GRP tipas, bet sako, jei kursite serverį tai ir paaiškinkite, kas tai yra manau būtų naujo serverio atradimas. Mes galime daug ko išmokti iš greenside.lt projekto, tačiau kiti elgiasi priešingai, kad investuotų kuo mažiau pinigų ir laiko bet pasiektų didelius rezultatus nes jų metodai yra kaip samp serverių sarg.lt arba lmg.lt. Žmonės nebe tie laikai jau pažiūrėkite į dabartį dauguma projektų, tokių kaip greenside.lt, las-venturas.lt ar užsidaręs projektas realstate.lt va tie projektai investavo į tai savo laiką ir pinigus, kad sukurtu gerą žaidimų serverį.
 7. Saulytis

  Mes taikiai protestavom, o gavom bananų ir dujų!

  Su tavimi beviltiškai ginčytis kai suprasi realia situacija tada ir komentuok. Del skiepijimo, buvau minėjau, kiekvieno žmogaus valią, bet neturi būti jokios prievartos. Ir kaip dauguma iš čia esančių sakote visos vakcinos turi šalutinį poveikį? Ką juokaujate, kiek esu skiepytas nuo gripo, erkių, tai nieko panašaus. kaip dabar, po skiepijimo nuo COVID kitiems atsitinka, kai visą dieną guli lovoje ar net pradeda dusti ir reikia kviesti greitąją pagalbą? Kodėl? Jei norite, kad aš ir kiti pasiskiepytu, tegul duoda saugia vakcina, niekas nenori mirti, ypač tie žmonės, kurie turi šalutinių ligų. Bet kaip sakau, nereikia ginčytis su jumis, nei su kitais, kurie pasisako už skiepijimą, ir sakyti, kad nemyzk pakentesi tuos šalutinius poveikius. Ne taip ir niekas nekentės. Mano. Dėdei tai išvis virš 60 m bet po skiepo pradėjo dusti ir turėjo kreiptis į ligoninę paguldė ir savaitę išgulėjo kaip kalėjime net į lauką neišleido. Bet aišku visokie dabar komentatoriai sakys išgalvotos istorijos. Nors taip nėra aš pats mačiau savo akimis. AJ jūs norite gal nuotraukų? Bet deja asmens saugumo tretiems asmenims suteikti to negaliu.
 8. Saulytis

  Mes taikiai protestavom, o gavom bananų ir dujų!

  Manyčiau, kad tu neprotingas, jei nesidomi įvykiais detaliau. Diena.lt buvo rašoma, kad žmonės pradėjo kaltinti nekaltus pareigūnus, kad jie yra provokatoriai, o DELFI.lt jau sako kitaip. Tai kuom tikėti dabar jei žiniasklaida ne tiesa rašo ? Taip išeina turi remti tuos žmones per patreon kur bent teisybės gauni.
 9. Saulytis

  Mes taikiai protestavom, o gavom bananų ir dujų!

  Matosi, kad keliate propaganda, net plakatai jūsų laiptinėje. Ar nenusibodo visa tai daryti? Kodėl negali gyventi savo gyvenimo ir nesikišti į kitų reikalus? Kad jūsų kaimynystėje pamatys žmonės, tai yra 1% visos esamos Lietuvos. Beto, mitinguotojai nekėlė riaušių, internete buvo paskelbta informacija, kad tai padarė užmaskuoti civiliai pareigūnai, nors žiniasklaida ir vėl meluoja. Kaip sakoma, įprasti koncervatoriu metodai prieš protestuotojus paleisti provokatorius. Štai jei netiki nuotraukos:
 10. Saulytis

  Mes taikiai protestavom, o gavom bananų ir dujų!

  Ką tu čia bandai įrodyti šeimų maršas nieko blogo žmonėms nedaro jie padeda atgauti Lietuva žmonėms ir kad nebūtų priverstinio skiepijimo. Priciom žmonėms turėtų rūpėti organizatoriu gyvenimai už ką buvo sėdėjęs ar teistas? Jiems tas ne į temą žmonės kurie dalyvauja protestuose nori tik vieno valdžios pasikeitimų. O ne kažkokių organizacijos narių gyvenimai.
 11. Saulytis

  Mes taikiai protestavom, o gavom bananų ir dujų!

  Man įdomu tie, kurie dabar komentuoja pasiskiepije ir po metu atėjus naujai valdžiai, ir gp pasa panaikinus reiškia, kad tie kurie paskiepijo bus apgauti. Kaip dabar nepatenkinti neskiepyti žmonės, vėliau bus nepatenkintų skiepytųjų, nes jų galimybiu pasas bus pašalintas.
 12. Saulytis

  Mes taikiai protestavom, o gavom bananų ir dujų!

  Na, jei norite straipsnio, ne žmonių nuotraukų ar vaizdo įrašų, prašome. https://www.zerohedge.com/covid-19/new-side-effects-potentially-linked-mrna-vaccines-eu-warns https://firmusmedicus.lt/synflorix-pneumokoko-pcv-vakcina-apzvalga-ir-salutiniai-poveikiai/ https://www.zerohedge.com/covid-19/90-patients-treated-experimental-israeli-covid-drug-discharged-within-5-days
 13. Saulytis

  Mes taikiai protestavom, o gavom bananų ir dujų!

  Jausdamas, kad esate paskiepytas, ir rekomenduojate kitiems skiepytis siunčiant long term vakcinų principus. Tai nėra gripo vakcina nuo gripo vakcinos komplikacijų, tokių kaip mirtis buna retas atvejis ne kaip dabar nuo COVID-19. O vakciną „Covid-19“ net vokiečių prancūzų gydytojai yra sakę, kad tai nėra vakcina, per kurią dabar dauguma žmonių miršta žiniasklaidoje yra melas dabar. Turiu įrodymų, kaip Lietuvoje merginai prasidėjo krešuliai kraujas iš nosies o dar kitam žmogui skiepijimo centrą, pradėjo drebėti, yra daug rimtų šalutinių poveikių, tik nematote jus, o tikite delfi, 15min aš jau seniai šitu žiniasklaidos neklausau, jei tu @the.rsrytis nežinojai.
 14. Saulytis

  Mes taikiai protestavom, o gavom bananų ir dujų!

  Iskur 20 tokius skaičius trauki matosi jus viską skeptiškai, kritikuojate, kas jums nepatinka, pvz vienas iš tokių temų svetainės dizaino kūrėjo darbai. Tai dabar ir jūs rašote mela apie vakcinas. Jie pradėjo gamybą, kai atsirado virusas. Kuriame jusu teiginyje proto bokšte vakcina kūrė 20 metų?
 15. Saulytis

  Mes taikiai protestavom, o gavom bananų ir dujų!

  Pritariu jūsų nuomonei, žmonės protestuoja ne dėl skiepų, o dėl priverstinio vakcinavimo. Daugelis mano pažįstamų buvo paskiepyti, nes jiems tai pasakė darbdaviai kad atleis iš darbo neskiepitus nors anksčiau jiems skiepai nerūpėjo. Ir tik trečdalis pažįstamų nėra skiepyti, bet kovoja su teisininkais dėl grįžimo į darbą ir kitą veiklą. Pats neskiepijau ir nežadu to daryti kur nebus, šį vakcina istestuota. Neileis į kavines, kirpyklas, autobusus, parduotuves, sveikatos centrus? Ne bėda visvien kas moka kirpti ar turi savo kirpėja sutvarkys šukuosenas. Maisto atveju nėra jokių problemų, nes šiuolaikinės technologijos pristato maistą į namus. O dėl tarpmiestinių autobusų aš vistiek retai jais naudojuosi, bet tam yra automobilis, elektriniai dviračiai, paspirtukai. Dabar taip pat galiu pasakyti, kad „Galimybės pasas“ neveikia tiek, kiek teko lankytis kavinėse / baruose. Buvau viduje ir lauke keliuose miestuose, visi gražiai įsileidžia, nes nori užsidirbti iš klientų. Tik mąstykite logiškai, kas nenori būti skiepytas prievartos, tikrai nebus. Būtų prievarta iš namų ištemptu ir paskiepytu, bet, deja, to nebus, nes tai būtų rimtas teisių pažeidimas. Nesu Antivakseris nei už nei prieš skiepijimą saugokite save ir mylėkite kitus.
×
×
 • Sukurti naują...