Peršokti į turinį

Photography

Premium Narys
 • Pranešimų skaičius

  1.906
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  3
 • Atsiliepimai

  100%
 • Forumo eurai

  136 +Pervesti

Viskas, kas parašyta nario Photography

 1. Photography

  Ar Lietuvoje sparčiai populiarėja FiveM?

  Jeigu lyginus SA:MP jis turi viena MP ir ilgai gyvuoja o GTA V jų jau trys yra tai velnias žino kuris geriausias bus, o gal dar ketvirtas atsiras taip žaidėjai ir pasimeta kokiam MP dabar žaisti.
 2. Photography

  Nemokama TAMO programėlė

  Man įdomu kokiu principu duomenis išgauni iš tamo.lt ir perkeli į savo programele, bet šiaip šaunu, kad pradėjai daryti ir nereikia papildomai pinigu kišti i tamo.lt
 3. Photography

  Klausimas: efektyviausia reklama sa:mp projektui?

  Su tokiu influenceriu kažin ar lankomumas pakils SA:MP reikia protinga galva galvoti kitka pasiimti. Nes su "MAYBACK" nieko nesakau pvz parduotuvės ir t.t galima pritraukti, bet jau SA:MP jis nepritrauks, nes kai dar pats ji nežaidžia.
 4. Šeštadienį Kaune, „BRO Gaming Lounge“ patalpose vyko „Lietuvos YouTuberių Gaming challenge powered by Topo Centras“, kuriame dalyvavo „YouTube“ platformos turinio kūrėjai, kurie varžėsi keturiuose skirtinguose žaidimuose tiek su kompiuteriu, tiek su konsolėmis. Laimėtojai buvo apdovanoti „Topo centro“ ir kitų partnerių įsteigtais prizais.Skaitykite daugiau: https://www.15min.lt/esports-namai/naujiena/naujienos/kauna-sudrebino-pirmasis-lietuvos-youtuberiu-turnyras-1200-1273302 Šaltinis: 15min
 5. Laba diena, parduodu du žaidimo domenus vienas GTA SA kitas GTA V Kaina: 7€ Atsiskaitymas: Banku, Paypal, SMS žinutėmis 3x brangiau Kontaktai Discord: Photography T.Z#9784 Arba galite rašyti į asmeninė šio forumo žinute
 6. Photography

  Los Santos Police Departament [PARDUODAMAS]

  Žemėlapio darbas tikrai gražiai padarytas ypač pastatas ir aplinkui gal labiau maišo tos palmės pridėtos LS mieste. Bet tavo darbai jau panašėja į Pofkos stilių tai yra šaunu sėkmės. Jei ne paslaptis kiek sunaudota objektų?
 7. Photography

  Parduodami du žaidimo tipo domenai !

  Geras humoras bet čia labiau yra skirtas GTA V projektui su RPG žanru.
 8. Photography

  Eimantas - Teikiamos sa-mp mappinimo paslaugos!

  Atliko pora darbelių projektui patikimas vaikinukas lengvai sukalbamas.
 9. Photography

  Kaip pasidaryti raidini IP?

  Pirkti "samp.svetaine.lt:7777" tokiu dalyku nėra turi savo DNS svetainės serverius konfigūruoti.
 10. Photography

  Išjungus kompiuterį, vistiek ūžia/dirba

  Atsidaryk dežė ir pažiūrėk ar prie aušintuvu nėra koks laidukas padėtas nes gali ir dėl to būti.
 11. Photography

  rip

  "Nachaliavai" nėra tokio dalyko čia labiau kas supranta reklamos marketinga kaip privilioti žmonių į "Monese" banka anie į minusa tikrai neina vis vien pats bankas uždirba kažkaip tuos pinigus į fonda ir iš fondo padalina pakviestiems žmonėms tai išeina vos ne tukstančiai ar net milijonai. Seniau už aktyvacija korteles nieko mokėti nereikėdavo, bet galėdavai 15 € pasiimti, o dabar biški sunkiau viskas, bet aš vis vien parodau rezultatus ką pavyko gauti kai seniau 15 € už atlikta mokėjima lengvai gaudavai negu dabar 500€ turi pirkti kad gauti tuos 15 €.
 12. Photography

  RLS FM Hause lithuania

  Taigi žiūrėk kietuolis tu čia jokiu leidimu nereikia tau bet klysti žiūrėk kad @Ridas į internetinė policija nesikreiptu nes tada už copyright ragai bus
 13. Photography

  SA-MP dizainas

  Jeigu į tai neįdėsi daug darbo ar investicijų tai iš projekto neturėsi pastovėsiu žaidėju ir pelno kaip kiti gigantai ta jau turi, nes sunkiai į tai įdėjo darbo.
 14. Photography

  SA-MP dizainas

  Už redagavima tiek nori kainos geriau už tokia kaina papaišytu @heicmeister bet neapsiimtu turbut.
 15. Photography

  SA-MP dizainas

  Dizainus tai moki piešti bet turėk idėjų nereikia visko kopijuoti nuo greenside projekto reikia ir savo unikalumą įdėti
 16. Photography

  Ieškomi žmonės užsiimantys reklama [3]

  Geriausia reklama kai pats galvoji ir turi idėjų kaip išreklamuoti nei vienas pvz. iš esamu projektų greenside.lt rls.lt las-venturas.lt nerašė supergames ar kituose diskusijų forumuose temos, kad ieško reklamuotojų viską patys darė apgalvodami tai,
 17. Photography

  REDcounty.LT - Eventų vakaras jau šiandien 18:00 !

  Žaidėjams nebėra įdomu kad vos ne tapati sistema kiekviename serveryje padarytu naujovių iškarto žaidėjai sugrįžtų pažaisti SA:MP ne visi turi gerus kompiuterius, kad pereitų prie GTA V ar kitų naujesnių žaidimų.
 18. Photography

  www.redcounty.lt l Šeštadienį (18:00) eventų vakaras!

  Jeigu jau žmogui nepatinka "SA:MP" tai nereiškia, kad ir kitiems nepatinka visi turi savo nuomonės, bet čia nereikia įsilieti, kad kurk "GTA:V" čia jau žmogaus pasirinkimas jis nori ar nenori prievartos nėra. Sėkmės su projektu tikiuosi ilgai @Eimantas // išlaikysi.
 19. Photography

  www.redcounty.lt l Šeštadienį (18:00) eventų vakaras!

  Sapnuok toliau tavo bereikšmingi pranešimai niekam nėra įdomus neteršk redcounty projekto temos.
 20. Photography

  www.redcounty.lt l Šeštadienį (18:00) eventų vakaras!

  Dabar kuriu bet prieš tai kažka maišai
 21. Photography

  www.redcounty.lt l Šeštadienį (18:00) eventų vakaras!

  Visiškai kažką maišai su manimi geriau neterškime temos ir užleiskime redcounty žaidėjams ar žiūrėtojams apie redcounty projektą diskutuoti.
 22. Photography

  www.redcounty.lt l Šeštadienį (18:00) eventų vakaras!

  Gal mažiau skleisk ne tiesos neturiu aš jokio serverio kur dabar žaistų 5 žaidėjai ir jau seniausiai ta SA:MP nežaidžiu nors žinau kad ilgai gyvuos. Aš tik sakau geriau savininkams pirma pasidaryti koncepcija o tada startuokite.
 23. Photography

  www.redcounty.lt l Šeštadienį (18:00) eventų vakaras!

  Nesuprantu kodėl tu taip anksti paleidai projektą jei žaidėjų mažai žaidžia. Koks projekto rekordas?
 24. Photography

  Fivem Serverio Kūrimas, Mapinimas!

  Teko pažaisti ir nusivyliau gero RP nemoka žaisti adminai teleportuojasi healinasi, tai koks čia RP tada ? Joks paprasčiausiai freeroamas, o dar sako roleplayink jei ne roleplayinsi gausi ban, o patys adminai tai to nedaro tik freeroamina. Dėl streameliu kazkokiam mgmantelio 70€ sumokėjo, kad pastreamintu 4 valandas, bet žaidėjai dingo paskui. Net nesugebat prisivilioti YouTuberiu i serverį be savo pinigų kišenės.

×