_Spectra

Narys
 • Pranešimų skaičius

  903
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  2
 • Atsiliepimai

  100%
 • Forumo eurai

  561 +Pervesti

_Spectra paskutinį kartą laimėjo Rugsėjo 29 2017

_Spectra turėjo geriausiai įvertintą turinį!

Reputacijos taškai

285 Turintis ką pasakyti

4 sekėjų

Apie _Spectra

 • Nario rangas
  Fox - The Legendary Hunter
 • Gimtadienis 1999.04.16

Susisiekimo būdai

 • Skype
  tigeris93
 • Tinklalapis
  https://www.youtube.com/channel/UCW-oiDG1GXPQR4W-9LPkYlQ

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Miestas
  Prienų raj.
 • Steam ID
  foxonas

Paskutiniai lankytojai

7.420 profilio peržiūros
 1. _Spectra

  Laptop adapteris

  Jo, pamiršau paminėti, kad ieškotų su trimis žiedukais, nes kitaip mikrofonas neveiks.
 2. _Spectra

  Laptop adapteris

  Tau reikia ieškoti 2x female + 1x male 3.5mm jack. Tarp kitko, ebay jų pilna būna ir žymiai pigiau su free shippingu. Per mažiau nei savaitę pristatytų. Arba paprasčiausiai į google įvesk tai ir išmes, kur gali nusipirkti.
 3. _Spectra

  Pirmas BAISUS dizainas

  Man kaip paprastam žmogystai, tai visai gražu, tik šriftą gražesnį parink.
 4. Labai kvaila įžvalga, nes akivaizdu, kad nesupranti, kaip veikia informacijos skleidimas apie tam tikrą įvykį, paslaugą ar produktą. Tarkim, kad kažkokios įmonės direktorius nori paskleisti naują informaciją apie savo produktą savo (potencialiems) klientams. Nors direktorius ir viską žino apie savo produktą ar paslaugas, tačiau jis nėra kvalifikuotas tinkamai ir efektyviai skleisti informaciją viešajai erdvei. Todėl jis pasitelkia savo marketingo ir viešųjų ryšių skyrius arba ieškosi kitų žmonių, kurie teikia marketingo ir viešųjų ryšių paslaugas, nes jie yra šios srities specialistai ir žino ką daro. Šiuo atveju labai panašu - savininkas nors ir turėtų viską žinoti apie savo projektą, tačiau jis ieško kitų tai išmanačių žmonių, kurie galėtų sukurti tinkamą ir gerą aprašymą. Kitą kartą labiau apmąstyk aplinkybes iš visų pusių, kad po to netektų raudonuot.
 5. _Spectra

  Opera naudoja daug ramo.

  Naudok šitą, jeigu tau per daug RAM ėda GX'as.
 6. _Spectra

  Gap year

  Na per senu mokytis būsi tik tada, kai sulauksi 35-40 metų. Pavyzdžiui, pas mane grupiokų yra įvairaus amžiaus, viena yra net apie 26 metų. Na o gap year yra puikus pasirinkimas, jeigu nežinai, ką daryti ateityje. Aš tikrai imčiau gap year, jeigu staiga grįžčiau į praeitį, kai tik baigiau mokyklą. O dabar tenka studijuot tai, kas man nepatinka. Iš pradžių būtų puikus variantas dirbti Lietuvoje ir nebūtinai Maximoje ar statybose. Jeigu užeisi į www.ldb.lt, pamatysi, kad yra pilna darbo užklausų, nereikalaujančių kvalifikacijos ar išsilavinimo. Tokiu atveju pajusi, ką reiškia tikras darbas ir kas yra suaugusiojo gyvenimas. (Jeigu esi ištvermingas ir fiziškai pasirengęs, siūlau eiti į „Ekskomisarų biurą“ ar kitą apsaugos firmą. Pats ten dirbau, bet išėjau, nes ne man toks darbas. Net kariuomenėje man lengviau. ) Taip pat gali pabandyti stoti į KASP, išbandysi savo jėgas. + sužinosi ko tikrai nori gyvenime, gal net patiks tau kariuomenėje ir galėsi profesiškai tarnauti ten. Minėjau, kad pats tarnauju kariuomenėje, JKVM programoje, ir labai džiaugiuosi šiuo pasirinkimu (even though per karantiną nebuvo pratybų.. bet iki tol buvo ką veikti, tikrai. ) O išbandžius šitas galimybes, kurias išvardijau, jau galėsi nuspręsti ar skrist „in Londę / Norgę“, ar pasirinkti profesinius mokslus, per kuriuos gausi neblogą kvalifikaciją. Sėkmės ;]
 7. _Spectra

  Prašau išminties

  Pasieškok žmonių, kurie gyvena sodybose Kaune ir paklausinėk ar kam nors reikia kokių darbų padaryt, pvz., malkos, žolės pjovimas, statybos ir pnš. EDIT: šiais atvejais gali tikrai padėt „Facebook“ grupės orientuotos į Kauno skelbimus.
 8. _Spectra

  Pasiūlykit kokį telefoną pirkti

  Naudoju Xiaomi Mi A2 Lite (160€), pilnai pakanka, jau metai laiko, kai naudoju ir visiškai jokių nusiskundimų. Bet tavo vietoj imčiau brangesnį, naujesnį, kad dar labiau patenkintų poreikius. P.S.: Jei bijai visokių kinų šnipinėjimų, tai tiesiog nenaudok Xiaomi factory programėlių ir būsi ramus. Even though, už duomenis Xiaomi telefonuose dabar atsakinga JAV kompanija Qualcomm, tad bijoti išvis neverta.
 9. _Spectra

  Klausimas CSS LT community

  Kalba buvo apie lietuvių bendruomenes CS:S projektuose, todėl, ką dabar parašei, yra visiškai ne į temą. Beje, prieš keletą mėnesių buvo atsidaręs CS:S serveris, ilgai laikėsi ant 0-5 žaidėjų, bet teko perkelt į CS:GO ir nuo to laiko projektas gyvas kaip niekada. Pavadinimo neminėsiu, bet prasideda iš D raidės.
 10. _Spectra

  Klausimas CSS LT community

  Nesutinku, kad pilni serveriai lietuvių. Apie 1.6 nebuvo kalbos, nes sutinku, kad va ten tai jau pilni serveriai būna. Bet kiek dabar teko ieškoti CS:S serverių lietuviškų, tai jų nebuvo arba tik tušti. Taip, rusynuose gal ir rasi, bet tik vieną kitą. O tai nereiškia, kad jų yra tiek daug, kad surinktų aktyvią lietuvišką bendruomenę.
 11. _Spectra

  Klausimas CSS LT community

  Dead game, CS:S žaidėjai perėję į CS:GO serverius.
 12. _Spectra

  Paranormalus reiškiniai

  Išgirdau voice changerį - išjungiau. I'm a simple man
 13. Tai gal *Myliu SuperGames.lt* kompą nusipirkt ir nereikės valdiklių, ekranų, ausinių ir t.t.? Nes ką čia realiai siūlo tai nusipirkt brangesnį už tą patį PC žaidimams skirtą telefoną ir iš jo padaryt konsolę / PC. Nu logika, alio??
 14. Pasidaryk GTAV ir LauncherV exe failus run as administrator.
 15. Gal kas žino ar įmanoma nusipirkti garso kalonėlę atskirai? :D Maniškių kalonkių dešinė  pusė nebeveikia. :D