Lukas_Bestukas

Narys
 • Pranešimų skaičius

  41
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Atsiliepimai

  0%
 • Forumo eurai

  0 +Pervesti

Reputacijos taškai

-10 Nepataikantis į temą

1 sekėjas

Apie Lukas_Bestukas

 • Nario rangas
  Žalias (-ia)

Paskutiniai lankytojai

528 profilio peržiūros
 1. Kas turi paysera eurų ? Aš duočiau jums PAYPALU jūs man paysera. Rašom skubiai SKYPE : lukas.bestukas

 2. Kas turi paysera eurų ? Aš duočiau jums PAYPALU jūs man paysera. Rašom skubiai

 3. Karočia kam geros reklamos ? Ar balso įrašo ? Kainos nuo 0.50 iki 2.00. Susitarsime viską privačiai galite kreiptis AŽ / ARBA SKYPE : lukas.bestukas

 4. Man tai atrodo, kas tas tikrasis Castello ir prisikuria tų Skype ir visus apgaudinėja.. Nes kažkaip keistai būna kur rimtesnė suma apgauta, ten jo vos nepirmas komentaras būna, kad ten ne jis o imposteris kažkoks. Tad šovė mintis į galvą reikėtų patikrinti per skype resolver tikrąjį Castelo ipą ir netikrojo Castelo ipą ir bus viskas aišku.
 5. Nea klysti ir nebesupranti, būsiu tas kuris duoda patarimą bukiems žmonėms.
 6. Teisingai, nes nėra čia tema normali kuri įrodytų kažką kaip aš jį apgavau. Tu gal nueik pas psichologą pakalbėti ? Nes negali pamiršti vaikystės traumų darželiuose..
 7. Mm, didesnė nei tavo tad gali tuos savo medinius prikoliukus pasilikti savo draugų ratui, gal ten ir pasijuos, o čia kalba eina rimta. Nervų nėra, tik šypsena veide.
 8. Lukas_Bestukas

  Parduodu New-Life.LT projektą

  Patikimas žmogus didelė rekomendacija. Lukas_Fiesta.
 9. Vienas žmogus vienas vienas, man 10 apie tave rašė ir patikėsi ? Aišku, kad nea, tas pats ir tavim tikėti, o ištavęs manau žmonėms 0 patikimumo. Beje be reputacijos ? Kad turiu tą reputaciją. Tu nebesupranti apie ką jis ? :DD Apie tavo bereikšmę temą :DDDDD
 10. Nebesupranti Freeman ką tu jau teberašai, bent būtai pasakes, kad nepirksi ir tiek, o ne šaudyti savo atmazus 4000, dar 3 dienas iš eilės :DD
 11. Nesuk galvos susimokėjas jau. Einam prie reikalo rašyk geriau tiesiai šviesiai kodėl scaminai, sakiai jog pirksi ir t.t bet nepirkai. Sakau verksniai yra prisibazarina, kad nupirks viskas okey ir t.t, paskui rašo tokias pievas, ir kuria temas, nors nebuvo apgauta nieko ir visa kita.
 12. Ką tu čia žmoniem pudrini ? Karočia buvo taip, kad tu sakiai pirksi viskas ok numetiai skype reklamos tekstą tuomet sakiai va vakare prasiūsiu kaip atsiras laiko, siunti jau 3 dieną man rodos, ir dabar sakai jog aš kaltas ? Pats su pora neigiamų sėdi už neblogus dalykus ir dar man tu kažką sakai, kitą kartą nebescamink bent. Tiesiai šviesiai parašyt reikėjo, kad neimsi. O sakai parašysiu į vakarą kaip bus laiko ir prasiūsiu. Nui tai gal pats vieną kartą pradėk galvoti galva ?
 13. Parduodu IPB / HTML sukoduotus dizainus, pigiai. Skype : lukas.bestukas

 14. Parduodu IPB / HTML sukoduotus dizainus, pigiai. Skype : lukas.bestukas