orinis banas nuo ALFRED ;D

Narys
 • PraneÅ¡imų skaičius

  1.396
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  10
 • Atsiliepimai

  100%
 • Forumo eurai

  19 +Pervesti

orinis banas nuo ALFRED ;D paskutinį kartą laimėjo Rugsėjo 22

orinis banas nuo ALFRED ;D turėjo geriausiai įvertintą turinį!

Reputacijos taškai

296 Turintis ką pasakyti

Apie orinis banas nuo ALFRED ;D

 • Nario rangas
  ⠀

Profilio informacija

 • Lytis
  Paslaptis

Paskutiniai lankytojai

Paskutinių lankytojų blokas yra išjungtas.

 1. Steam ID? Kokia prasmė duoti discord, kai parduodi Steam item, juk discord'e peilių nėra. O Steam chat gali panaudoti kaip pirkimo / pardavimo įrodymą
 2. orinis banas nuo ALFRED ;D

  perku Perku PayPal

  aš rašau, tai as niekaip negaliu "nusišnekėti" nes tai yra tekstas "nėra švarūs pinigai paypal'e"? o tai kas juos supurvino? ;D kodėl aš visada "užsiraunu" ant tokių intelektualių asmenybių kaip tamsta, kurie taip keistai mąsto? ;D "nešvarūs pinigai paypal" - naudoju paypal jau gan daug metų bet dar tokios nesąmones nesu niekur skaitęs. anyway, galiu parduoti Paypal balance su +0.50 usd / eur nuo 10 usd / eur. jeigu domina - PM.
 3. orinis banas nuo ALFRED ;D

  perku Perku PayPal

  Tu perki Paypal account'ą ar Paypal balance? Paypal account'ai juk yra nemokami, gali susikurti ir naudoti. Persivesti pinigus tereikia turėti Visa arba Mastercard arba sulinkinti savo banko sąsk.
 4. orinis banas nuo ALFRED ;D

  Klausimas dėl tinder

  Kaip tai nėra, jeigu pats naudoju jau 2+ metai (bent jau turiu telefone). Man atrodo, kad tu kažkoks trolis esi. Matyt siuntinėjai nesąmones visiems iš eilės, tas pačias žinutes su savo nr., arba kažkokiomis reklamomis, buvai įsidėjęs keletą ero nuotraukų ir gavai tą ban'ą. Jei Tinder naudosi kaip normalus žmogus, jokio ban'o niekada negausi. Tinder'yje galima pasidaryti, kad tave matytų tik tie asmenys, kuriems paspaudei Like. Crack'inta versija turi viską, ką ir mokama narystė, tik kad reikia dažnai atnaujinti ją.
 5. man vis tiek, "žaidimų naujienos" asocijuojasi su pačiais žaidimais, t.y. jų major atnaujinimais, naujais DLC arba naujais žaidimais, kai pats žaidėjas išbando tą žaidimą, parašo savo nuomonę, arba pakaktų gameplay video, kas patiko, nepatiko tame žaidime, minusai pliusai, ar verta pirkti - taip aš suprantu "žaidimų naujienas" . taip pat Steam, Origin, Epic svarbūs pasikeitimai ir pan. bet tai visiškai nėra susiję su "nemokamais žaidimais"
 6. Rocket League bus Free to Play ant Epic nuo 09/23 https://www.epicgames.com/store/en-US/product/rocket-league/home patariu žaidimą įsidėti į Wishlist. Kiekvienas atsisiuntęs žaidimą, gaus 10 usd kuponą.
 7. tas "gerumas" paremtas kuo? mes visi mokam nueiti į google ir parašyti "Among US torrent" arba "Among US mega.nz" ir nukopijuoti adresą. Siuntimosi adresas nukopijuotas iš kito forumo, kuriame buvo įdėtas ganėtinai seniai. Taip, MP veikia + yra visi DLC. Kalbant apie Steam versiją: https://store.steampowered.com/app/945360 tai be ne vienintelis Steam žaidimas, kuriame galima per labai trumpą laiką susirinkti labai daug Steam Awards už praktiškai bet kokį review. vat tarkim per 8 dienas: https://steamcommunity.com/id/intelligence/recommended/945360/ ~ 40 steam awards / 4000 points
 8. onlybet reklama šokinėja po kiekvieno paspaudimo .. toks erzinantis dalykas >_<"

 9. Žaidimas lyg nemokamas ant mobile + su DLC įkeltas prieš du metus https://igg-games.com/among-us-free-download.html Ar kursi temą dėl kiekvieno žaidimo?
 10. orinis banas nuo ALFRED ;D

  Klausimas dėl tinder

  Atsisiunti nemokamą crackintą / nulaužtą .apk (jeigu android) arba naudoji BlueStacks Užsiregistruoji per facebook arba per email (tel. nr. nereikia) Ir naudoji pilną Tinder. Gali matyti paskutinius 25 tau paspaudžiusius Like. Gali visiems spaudyti Like ir Super Like iš eilės, nes nėra tam limitų. Gali paslėpti atstumo rodymą. Kai išleidžiamas Tinder update, būtina atsinaujinti crack, kitaip neveiks. Turiu ~ 2 metai crack'intą aplikaciją, sename telefone ir kol kas jokių ban'ų. Net neįsivaizduoju, koks turėtum būti daužtas ir ką turėtum ten daryti, kad gautum Tinder ban'ą. Neteko net niekur matyti Tinder ban'ų pas tuos, kurie nedaro jame jokių nesąmonių. Dažniausiai baninami troliai, su ero nuotraukomis arba spameriai.
 11. orinis banas nuo ALFRED ;D

  perku Perku DayZ paskyrą/gift'ą

  Nerasi niekur už tokią kainą nei Steam Gift, nei Steam CD-Key. Steam Acount'ų kaina ~ 10 Eur. Bet pirkti Steam account'ą yra rizika. Tikrai nepatariu to daryti
 12. Gal yra žaidėjų, kurie žaidžia CS: GO FaceIt? Domintų 2 žaidėjai, Faceit Lvl 9-10, bent jau LEM+

 13. Reiktų "GiveAway" skilties su "Steam", Epic", "HumbleBundle", "gleam.io", "DRM" sub-forumais. Pastaruoju metu buvo gan daug žaidimų išdalinta Steam ir Epic platformose (šią savaitę apie 30). Taip pat Epic nežada sustoti, jau dabar yra skelbiamas kalendorius, kokiomis savaitėmis ir kokie žaidimai bus dalinami arba kuriuos bus siūloma pažaisti nemokamai. Ar gi verta kas kartą kurti vis naują temą su Epic žaidimais? Galima padaryti kažką tokio kaip kad ši tema: https://www.supergames.lt/topic/323371-steam-nemokami-steam-žaidimai/ bet žymiai patogesnis variantas būtų: turėti atskiras skiltis. Tie GiveAway juk nėra "žaidimų naujienos". "Žaidimų naujiena" turėtų būti kažkas su žaidimų update arba pačiais žaidimais. Kitą savaitę bus labai daug gerų žaidimų, kaip kad L4D2, Rocket League ir daug kitų. Aišku, galima naudoti reddit, steamgifts bei kitus tinklapius, bet juose ne visada būna visi giveaway sudėti. Na, tai tik pasiūlymas.
 14. Ar tu kur nors matei, kokiame forume, kad temos pavadinimas būtų rašomas visomis didžiosiomis raidėmis? Dažniausiai tokios temos greit ištrinamos