orinis banas nuo ALFRED ;D

Narys
 • PraneÅ¡imų skaičius

  1.399
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  10
 • Atsiliepimai

  100%
 • Forumo eurai

  24 +Pervesti

orinis banas nuo ALFRED ;D paskutinį kartą laimėjo Rugsėjo 22

orinis banas nuo ALFRED ;D turėjo geriausiai įvertintą turinį!

Reputacijos taškai

299 Turintis ką pasakyti

Apie orinis banas nuo ALFRED ;D

 • Nario rangas
  ⠀

Profilio informacija

 • Lytis
  Paslaptis

Paskutiniai lankytojai

Paskutinių lankytojų blokas yra išjungtas.

 1. orinis banas nuo ALFRED ;D

  Steam wallet funds pigiau?

  Kas dėl cs: go skin'ų, aš jais nelabai domiuosi, bet galiu pasidalinti tuo, kaip gaunu nuolatines pajamas / nuolatinį pelną iš Steam, investuodamas labai nedaug savo laiko.: Tai yra investavimas į patį Steam, t.y. backgrounds, badges, cards, booster packs. Imsiu šio mėnesio (Spalio 1 - 24) ir šių metų nuo sausio 1 iki šios dienos statistiką. Per savaitę drąsiai galima pasidaryti 10-15 Eur investuojant minimaliai. Per mėnesį ~ 50-60 Eur. Per metus apie 600-700 Eur. T.y. Steam Wallet pinigai, grynas pelnas, ir šiuos pinigus galima leisti įvairiai: pirkti žaidimus, minėtus cs; go skin'us, tf2 raktus ir panašiai. Manau, iš cs; go skin'ų galima pasidaryti žymiai didesnį pelną, bet kadangi aš cs; go skin'ais nesidomiu, tai galiu sukurti atskirą temą apie šią investiciją į Steam ir detaliau paaiškinti. Tuo gali užsiimti visiškai bet kas. Ir visada visada bus profit. tereikia turėti Steam Mobile Guard, Paypal ir šiek tiek Steam Wallet'e. Per šį mėnesį aš išleidau apie 7 Eur. gavau į Steam Wallet apie 47-50 Eur. mano grynas pelnas dar mėnesiui nepraėjus jau yra 40-43 Eur. Kalbant apie patį laiką, tai truko maksimum apie 2-3 valandas viso mėnesio metu. Ar tai daug / ar mažai, manau paliksiu spręsti kitiems. Be abejo tu gali užsidirbti ir 100 ar net 1000 Eur per savaitę, bet tam reiktų investuoti žymiai daugiau ir laiko, ir pinigų. Jeigu domina tai, galiu paaiškinti ir detaliau.
 2. Parduodu TF2 raktus, Steam Gems, Steam Awards. Galiu gauti bet kokias Steam korteles iš bet kokio žaidimo arba bet kokį / bet kokius Steam Booster Packs, taip pat iš visiškai bet kokio žaidimo per 1-2 dienas, net jeigu žaidimas ir yra pašalintas iš Steam Store. Kalbant apie kainas: TF2 rakto kaina: 1.60€ / $1.89 už 1 key. Turimas kiekis: 70. Minimalus pirkimo kiekis: 1 (jeigu per Paypal), 5 (jeigu per banką) Steam Gems. Turimas kiekis: 95K Kaina: 0.26€ / $0.31 už 1K. Minimalus pirkimo kiekis: 10K. Taip pat galiu parduoti Steam Awards. Kaina: 69 gems už 1 (300 points), Treasure box būtų 138 Gems (600 taškų) Šiuo metu galiu duoti: 210 awards. Domina keitimai į Booster Packs, arba į VN, VR žaidimus. Lauksiu PM žinutės arba parašykite šioje temoje savo Steam ID arba siūlomo tarpininko Steam ID ir ką norite pirkti arba į ką norite keisti. Taip pat galite drąsiai kažko paklausti, jeigu turite kažkokių klausimų. Jokiais Discord ir Skype nebendrauju, tik per Steam. Geros dienos!
 3. Pirmą kartą skaitau, kad taburetė yra sveika stuburui ;D
 4. Gal yra tų, kurie žaidžia Pavlov VR? Mums visada trūksta bent 2 žaidėjų ;D Dažniausiai būna 5-7 merginos ir 2-3 vaikinai ;D 

  Taip pat ieškau FaceIt žaidėjų. Geriau būtų nuo Level 8+ Pats esu Level 10. jeigu domina - PM.

 5. Steam ID? Kokia prasmė duoti discord, kai parduodi Steam item, juk discord'e peilių nėra. O Steam chat gali panaudoti kaip pirkimo / pardavimo įrodymą
 6. orinis banas nuo ALFRED ;D

  perku Perku PayPal

  aš rašau, tai as niekaip negaliu "nusišnekėti" nes tai yra tekstas "nėra švarūs pinigai paypal'e"? o tai kas juos supurvino? ;D kodėl aš visada "užsiraunu" ant tokių intelektualių asmenybių kaip tamsta, kurie taip keistai mąsto? ;D "nešvarūs pinigai paypal" - naudoju paypal jau gan daug metų bet dar tokios nesąmones nesu niekur skaitęs. anyway, galiu parduoti Paypal balance su +0.50 usd / eur nuo 10 usd / eur. jeigu domina - PM.
 7. orinis banas nuo ALFRED ;D

  perku Perku PayPal

  Tu perki Paypal account'ą ar Paypal balance? Paypal account'ai juk yra nemokami, gali susikurti ir naudoti. Persivesti pinigus tereikia turėti Visa arba Mastercard arba sulinkinti savo banko sąsk.
 8. orinis banas nuo ALFRED ;D

  Klausimas dėl tinder

  Kaip tai nėra, jeigu pats naudoju jau 2+ metai (bent jau turiu telefone). Man atrodo, kad tu kažkoks trolis esi. Matyt siuntinėjai nesąmones visiems iš eilės, tas pačias žinutes su savo nr., arba kažkokiomis reklamomis, buvai įsidėjęs keletą ero nuotraukų ir gavai tą ban'ą. Jei Tinder naudosi kaip normalus žmogus, jokio ban'o niekada negausi. Tinder'yje galima pasidaryti, kad tave matytų tik tie asmenys, kuriems paspaudei Like. Crack'inta versija turi viską, ką ir mokama narystė, tik kad reikia dažnai atnaujinti ją.
 9. man vis tiek, "žaidimų naujienos" asocijuojasi su pačiais žaidimais, t.y. jų major atnaujinimais, naujais DLC arba naujais žaidimais, kai pats žaidėjas išbando tą žaidimą, parašo savo nuomonę, arba pakaktų gameplay video, kas patiko, nepatiko tame žaidime, minusai pliusai, ar verta pirkti - taip aš suprantu "žaidimų naujienas" . taip pat Steam, Origin, Epic svarbūs pasikeitimai ir pan. bet tai visiškai nėra susiję su "nemokamais žaidimais"
 10. Rocket League bus Free to Play ant Epic nuo 09/23 https://www.epicgames.com/store/en-US/product/rocket-league/home patariu žaidimą įsidėti į Wishlist. Kiekvienas atsisiuntęs žaidimą, gaus 10 usd kuponą.
 11. tas "gerumas" paremtas kuo? mes visi mokam nueiti į google ir parašyti "Among US torrent" arba "Among US mega.nz" ir nukopijuoti adresą. Siuntimosi adresas nukopijuotas iš kito forumo, kuriame buvo įdėtas ganėtinai seniai. Taip, MP veikia + yra visi DLC. Kalbant apie Steam versiją: https://store.steampowered.com/app/945360 tai be ne vienintelis Steam žaidimas, kuriame galima per labai trumpą laiką susirinkti labai daug Steam Awards už praktiškai bet kokį review. vat tarkim per 8 dienas: https://steamcommunity.com/id/intelligence/recommended/945360/ ~ 40 steam awards / 4000 points
 12. onlybet reklama šokinėja po kiekvieno paspaudimo .. toks erzinantis dalykas >_<"

 13. Žaidimas lyg nemokamas ant mobile + su DLC įkeltas prieš du metus https://igg-games.com/among-us-free-download.html Ar kursi temą dėl kiekvieno žaidimo?
 14. orinis banas nuo ALFRED ;D

  Klausimas dėl tinder

  Atsisiunti nemokamą crackintą / nulaužtą .apk (jeigu android) arba naudoji BlueStacks Užsiregistruoji per facebook arba per email (tel. nr. nereikia) Ir naudoji pilną Tinder. Gali matyti paskutinius 25 tau paspaudžiusius Like. Gali visiems spaudyti Like ir Super Like iš eilės, nes nėra tam limitų. Gali paslėpti atstumo rodymą. Kai išleidžiamas Tinder update, būtina atsinaujinti crack, kitaip neveiks. Turiu ~ 2 metai crack'intą aplikaciją, sename telefone ir kol kas jokių ban'ų. Net neįsivaizduoju, koks turėtum būti daužtas ir ką turėtum ten daryti, kad gautum Tinder ban'ą. Neteko net niekur matyti Tinder ban'ų pas tuos, kurie nedaro jame jokių nesąmonių. Dažniausiai baninami troliai, su ero nuotraukomis arba spameriai.