akii

Narys
 • PraneÅ¡imų skaičius

  1.352
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  8
 • Atsiliepimai

  100%
 • Forumo eurai

  102 +Pervesti

akii paskutinį kartą laimėjo Rugpjūčio 1

akii turėjo geriausiai įvertintą turinį!

Reputacijos taškai

278 Turintis ką pasakyti

Apie akii

 • Nario rangas
  ⠀

Profilio informacija

 • Lytis
  Paslaptis

Paskutiniai lankytojai

Paskutinių lankytojų blokas yra išjungtas.

Vienintelis būsenos atnaujinimas

Visi nario akii būsenos atnaujinimai

 1. Keista, kad verslo srityje nieko nėra apie Steam, Online Testavimus, WSP, ATH, GDP, surveys, akcijas, re-selling, TTS ir t.t., t.t., kur rimtai tuo užsiimant, beveik nieko arba labai minimaliai investavus, per 3-5 mėn. galima pasidaryti nuo minimum 1000-2000 EUR iki 4000-5000 EUR? Net jeigu ir laisvalaikiu, po darbo ar studijų tuo užssiimant, mėnesinis perlas gali siekti nuo 500+ EUR. Per vasarą, net ir per paskutinį mėn. - rugpjūtį drąsiai galima užsidirbti ~ 1500 EUR ir nusipirkti tarkim neblogą kompiuterį, planšetę ir dar drabužiams liks. Va tai yra verslas, kai pradedi visiškai nuo nulio ir gauni pelno. Kai investuoji mažai laiko - ir gauni maksimumą. Labai keista, kad šiame forume apie tai niekas nekalba. Apie būdus, kurie žinomi daugumai. O kai pradedi apie tai kalbėti - užmėto -REP. Tikrai keistas forumas. 

  1. Ankstesni komentarai  1 daugiau
  2. akii

   akii

   @Adomas J. O kodėl aš turiu kažką tokio daryti? Beveik visose temose, kuriose bandau padėti arba patarti, parašyti savo nuomonę gaunu absoliučiai -rep iš lempos. Ar citatas "ką", "wtf", tai kokia prasmė tą daryti? jeigu forume renkasi tokio aukšto intelekto asmenys, tai man tiesiog nėra prasmės juos kažką mokinti. Man labiau patinka reddit, kur yra vertinama nuomonė, o ne "ką", "wtf". Net jeigu ir sukurčiau temą apie Steam, kaip iš nieko pasikelti Steam lygį iki 100 per 2-4 sav. nieko neinvestuojant, visada atsiras žmonių, kurie pradės kliedėti nesąmones. Tai kokia prasmė. Džiaukitės savo Dropshipping 

  3. Adomas J.

   Adomas J.

   @akii kartais galvoju jog tavo šita paskyra yra tau parduota,kitu atveju tu tokių klausimų neklaustum jeigu tokio aukšto IQ esi.Žinai , kai būna mokykloje visokie renginiai ir panašiai tai būna irgi tų kuriems ne viskas patinka ir tinka, tik esmė tokia jog jie neišdrįsta jose dalyvauti ir pakeisti jog tie renginiai būtų geresni.Tai ko tu kreipi į  tuos žmonės? Jeigu aš pradėčiau kreipti į kiekvieną kuris ką nors apie mane blogo parašo, tai tada nieko gero būtų.Tavo pasirinkimas, galu gale kas nors kitas sukurs apie tai temą manau.

  4. Vidmantas.

   Vidmantas.

   Tvarkos temose tikrai nėra, nors gal čia tokia bendruomenė su savo "nuomonė". Nei pagrįsta nei ka.