Peršokti į turinį

ゲーマー

Narys
 • Pranešimų skaičius

  1.549
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  10
 • Forumo eurai

  57 +Pervesti

Būsenos atnaujinimai, kurios parašė ゲーマー

 1. @Adomas J. tavo draugelis @Wicked1337 siautėja su -rep mano profilyje, man ant visų postų ;D 

  1. `venys.lt

   `venys.lt

   Matyt ne be reikalo.

 2. Perki Operation Broken Fang už 12.75€. Pažaidi apie 9-11 valandų (nuo skill priklauso), pasiimi 44 cases (88 stars) ir gauni 27-28€ į Steam Wallet. Gauni ~ 15€ profit tiesiog iš kart. O jeigu investuoji ilgesniam laikui, tai gali virsti ir į 150€. O jeigu tai padarai su keliais Steam Account'ais.. Easy profit. + Nemokamas Prime statusas, nes gauni 5000 xp kas 8 misijas. Va čia yra tikra investicija.

  1. Ankstesni komentarai  3 daugiau
  2. ゲーマー

   ゲーマー

   @Crazy* jeigu mėgsti žaisti cs; go, jeigu nori gauti diamond coin, tai yra didelis profit, + 21 cs; go profile levels. Ne visi žmonės į žaidimus žiūri taip, kaip tu. Man žaidime gautas 1 eur centas yra didesnis profit nei 1000 Eur realiai. Tu nelabai supranti, kas yra "žaidime profit". Tai nėra piniginis profit. 

  3. BaubasPoLova

   BaubasPoLova

   Jo čia žaidi ir uždirbi, niekas nevardina kaip darbo kuris bus visą gyvenimą, nuo to pradėjus, gali žymiai daugiau uždirbt. Viską lemia pirmos investicijos dydis ir į ką ji investuojama. 

  4. Crazy*

   Crazy*

   Na, nereikia išsireikšti "Va čia yra tikra investicija", o poto sakyti kad pagrindinis yra žaidimo faktorius. O apie žaidimų investicijas, spėjimas neteisingas, į csgo itemus esu net ir dabar esu įdėjęs ne vieną šimtą eurų, viena iš pavykusių investicijų 1k breakout case pirktų ant 10cnt, tai kuris čia nesupranta kas yra "žaidime profit" ?

 3. Operation Broken Fang Case kaina gan sparčiai kyla. Jeigu nebus discount, gali pasiekti ir 1 Eur kt. sav. ^^

  1. Crazy*

   Crazy*

   Per stiprus kilimas ateityje parodys tik didesnį kilimą, o discount tikrai bus, nematau priežasties kodėl valve turėtų to nedaryt.

 4. Gavau 2 PM žinutes iš dviejų skirtingų naujų supergames.lt account'ų, su tuo pačiu email, dėl Linkomanijos pakvietimo ;D Jeigu naudojate kelias supergames.lt paskyras, tai bent to paties email nekopijuokit ;D

 5. Gal kas žaidė Persona® 5 Strikers jau? Įdomu, ar žaidimas vertas dėmesio, nes atsiliepimai yra gan geri Overwhelmingly Positive (920).. jau pačią pirmą dieną "Overwhelmingly Positive".

 6. Gal kam reikia Steam Points? Ant Steam Profilio, ant reviews, screenshots, artworks. Turimas kiekis 390,000+ Kaina tiktų 300 points / 75 gems, matyt pigiausias variantas rinkoje. 600 points / 150 gems. Nelabai man reikia tų Points. Galima būtų keisti ir į tf2 raktus arba kažką tokio. Taškai jus pasieks po 14 d. kai gausite award / awards.

 7. Kokia prasmė iš "BŪSENOS", kai matai tik reklamas ir visokius discord arba skelbimus? Seniau banindavo tokius asmenis, o dabar  visiems dzin. Atvirai, aš nesuprantu, negi taip sudėtinga padaryti atnaujinimus forume kažkokius? Pakeisti pridėti naujus / esamus dizainus, kažką naujo.. 

  1. Lipalas

   Lipalas

   o tu tikiesi tarp būsenų diskusijų kažkokių? miręs forumas būtų, gal greičiau būsenos šitos, be reklamos

  2. - ŠARAS

   - ŠARAS

   discordas tam yra 

 8. Kitą sav. turėtų būti Operation Broken Fang  -40% Sale. Kaina turėtų būti apie 7.65€

 9. Gal kas pirktų Operation Broken Fang  ~ 8-9€? Galėčiau keisti ir į TF2 raktus. Gautųsi pigiau nei iš Market arba iš pačio žaidimo. Jeigu domina keitimas, parašykit savo trade url. 

 10. už mažiau nei 7 valandų Steam Sale, 

 11. Buvo tema, kad kažkam ten reikėjo Linkomanija.net pakvietimų. Pas mane dar yra likę apie 30. Jeigu kam reikia, galiu padovanoti, man jų vis tiek nereikia. Jeigu reikia - PM

 12. Steam žiemos Sale už trumpiau nei 8 valandų ^^ Prepare your wallet!! ;D

 13. Steam Winter Sale jau greit. Puiki naujiena tiems, kas nori nusipirkti pigiau norimų Steam žaidimų Kalėdoms!

 14. Kaip keista, kad forume nerengiamas joks Kalėdinis / žiemos konkursas, kai beveik visi projektai, visi forumai tą daro. Čia daug kas užsiima CS: GO items prekyba, bet niekas nediskutuoja apie patį žaidimą arba apie naują Operation Broken Fang. Net nerandu diskusijų apie VR, VN žaidimus.. Ar Jūs vis dar tebežaidžiat GTA: San Andreas? Būtų neblogai turėti "Operation Broken Fang" temą žaidimų diskusijose, nes Operation gan rimtas update yra. Keista, kad tema sukurta CS: GO forume ir beveik neaktyvi. 

  1. Ricci

   Ricci

   Žaidžiam GTA:SA, o ką? 

 15. Jeigu yra žaidžiančių FaceIT nuo 8+ Lvl, ir ieškote komandos ar šiaip žaidėjų, galite parašyti man PM. Mano Lygis 10, mes: 3 vaikinai ir 2 merginos, Supreme - Global Elite ranks, bet dažnai esam 3-4 dėl laiko stygiaus ir užimtumo, tad visada ieškome įdomių žaidėjų. Aišku N-18, ir mikrofonas yra būtina. Competitive Rank nėra svarbus.

 16. Mano "būsenoje" moderatorius alfred mane išvadino daunu, mažvaikiu, silpnapročiu. Man dar neteko matyti forumo, kuriame moderatoriai taip elgtųsi su forumo lankytojais. Jeigu aš pavadinčiau moderatorių taip kaip jis mane, vėl gaučiau 2 orinius ban'us arba net gal ir daugiau, bet moderatoriui taip galima? Iš ties įdomios forumo taisyklės. Tai tik įrodo, koks šis asmuo yra. Du paskutiniai jo komentarai (jeigu dar jis neištrynė jų). Respect

  1. d0Se
  2. ALFRED.

   ALFRED.

   Atsakymas išvedžiotas. Įspėjimus jau pagrįsau, jeigu turi papildomų nepasitenkinimų kreipkis į administracija, situacijos daugiau nekomentuosiu.

 17. Gavau orinį ban'ą prieš daugiau nei 1 mėn. ir vis dar jokio atsiprašymo. Gavau iš moderatoriaus, kurio aktyvumas forume NULINIS. Bano priežastis: "Draudžiama pranešti pranešimą, kuris nepažeidžia taisyklių. Toks pranešimas yra fiksuojamas kaip melagingas pranešimas." Kai nieko forume nereportinu ;D Tai yra taip kvaila. 

  1. Ankstesni komentarai  5 daugiau
  2. ALFRED.

   ALFRED.

   Jei tau dėmesio trūkumas, ieškok kas jį užpildys realybėje, o ne žaidimų forume. Abu įspėjimai buvo pagrįsti, bet kuriuo metu galėjai susisiekt su administratoriais ar manimi ir situaciją išsiaiškint, tačiau žinoma geriau pasiremti mažamečio mąstymu ir pasikeisti slapyvardį ir profilio nuotrauką ir verkšlenti apie tai po mėnesio būsenos atnaujinimuose, kaip tau madinga. Kiekvienas moderatorius mato kitų moderatorių aktyvumą kiekvieno mėnesio gale, ir tikrai nepasakyčiau, jog bet kas iš moderatorių nėra aktyvus. Po pirmo, labai akivaizdžiai pagrįsto įspėjimo už komentavimą ne į temą, nusprendei pranešti atsitiktinį mano pranešimą ir paverkšlenti kaip buvai "užblokuotas" neteisingai. Mano ar administracijos kontaktai profilyje, visada gali susisiekti dėl išsamesnės įspėjimo priežasties (ką ir daro pilno proto asmenys).

  3. ゲーマー

   ゲーマー

   @ALFRED. Vadinti kitą asmenį protiškai nesuprendusiu, yra neadekvatus elgesys moderatoriui. Mane stebina tavo rašymo bei elgesio manieros ;) Iš ties tai pirmas atvejis, kai matau, tokį nederamą ir neetišką moderatoriaus elgesį forume. Vadinti forumo lankytoją protiškai nesubrendusiu, daunu ir mažvaikiu yra wow! Na, dėk dar vieną orinį ban'ą man. Ką tik pareportinau tavo abu postus ;D

  4. Adomas J.

   Adomas J.

   Tu jau perspaudi su savo bandymu kritikuoti.Nekalbu apie tai jog keiteisi vartotojo vardą per dieną pora kartų, esi pats įspėtas už šiurkštų forumo narių įžeidinėjimą net du kartus.Manau ir kiti forumo nariai sutiks jog nesi pačios stabiliausios būklės kitu atveju būtum dėl įspėjimo parašęs moderatoriui arba administratoriui. Abudu moderatoriai kurie pakomentavo atlieką savo darbą gerai ir jiems nėra priekaištų.Bei nepainiok baninimo su laikinu nušalinimu, nes jeigu būtum užblokuotas tu negalėtum čia rašyti.Būtum negavęs įspėjimo jeigu nebūtum pranešęs pranešimų kurie nepažeidžia taisyklių.

   Čia priminimas apie įžeidinėjimus tavo.

   image.png

 18. Gal kas žaidžia DayZ? ;D Neturiu nei vieno lietuvio, kuris žaistų Steam drauguose. Tik smalsu, ar DayZ yra kažkiek populiarus Lietuvoje. Jam dabar kaip ir akcija https://store.steampowered.com/app/221100/DayZ/ -40% Off tikrai neblogas variantas.

  1. chill.

   chill.

   Buvo seniau community Lietuvių, bet šiaip, jog aktyvus būtų niekad nebuvo to, gal kažką facebook grupėse ir rastum. O kaip pats žaidimo state? Mažiau bugų gal? Nes kaip bandžiau buvo tragedija. 

  2. Chilleris

   Chilleris

    

   Tenka. Pas mane discorde chebryte susirenka

  3. ゲーマー

   ゲーマー

   @chill. žaidimas neturi bugų, bent jau neteko jų matyti. Steam'e apie 300 valandų pas mane. Jokių connection, servers ar kitų issues neteko matyti. Vienintelis minusas, jeigu žaidi solo, tuo metu nebus įdomu. Greitai mirsi, ir vienas klajosi ;D Žaidžiant su dtaugais - žaidimas tikrai vertas dėmesio

 19. Gal yra tų, kurie žaidžia Pavlov VR? Mums visada trūksta bent 2 žaidėjų ;D Dažniausiai būna 5-7 merginos ir 2-3 vaikinai ;D 

  Taip pat ieškau FaceIt žaidėjų. Geriau būtų nuo Level 8+ Pats esu Level 10. jeigu domina - PM.

 20. onlybet reklama šokinėja po kiekvieno paspaudimo .. toks erzinantis dalykas >_<"

 21. Gal yra žaidėjų, kurie žaidžia CS: GO FaceIt? Domintų 2 žaidėjai, Faceit Lvl 9-10, bent jau LEM+

 22. Parduodu TF2 raktus 1.60€ / $1.89, Steam Gems 0.26€ / $0.31 . Taip pat galiu parduoti Steam Awards po 85 gems už 1

 23. F10 : spiderman is coming

  People : who is he?

  F10 : Dom's pet.

×
×
 • Sukurti naują...