Peršokti į turinį

ゲーマー

Narys
 • Pranešimų skaičius

  1.549
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  10
 • Forumo eurai

  57 +Pervesti

ゲーマー paskutinį kartą laimėjo Rugsėjo 22 2020

ゲーマー turėjo geriausiai įvertintą turinį!

Reputacijos taškai

342 Turintis ką pasakyti

Apie ゲーマー

 • Nario rangas
  ⠀⠀

Profilio informacija

 • Lytis
  Paslaptis

Paskutiniai lankytojai

Paskutinių lankytojų blokas yra išjungtas.

 1. @Adomas J. tavo draugelis @Wicked1337 siautėja su -rep mano profilyje, man ant visų postų ;D 

  1. `venys.lt

   `venys.lt

   Matyt ne be reikalo.

 2. ゲーマー

  Ieškau kas žaistu Guardian.

  Aš ką tik pradėjau žaisti ant trečio account'o. Man reikia visų nuo week 1 iki week 14, jeigu vis dar domina, galim pažaisti. Mano rank global elite, jeigu tai yra aktualu. Visas coop nuo week 1 iki week 14 galima įveikti maždaug per 2 valandas, nes kartais reikia laukti net 5-10 min.
 3. ゲーマー

  parduodu Parduodu Steam acc su Faceit 10lvl CSGO

  Norint parduodi faceit account'ą, ypač Lietuvoje, tau reiktų prisijungti prie faceit ir padaryti screenshot (vardą gali uždengti). Kitų atveju niekas nepirks, net nebus susidomėjusių. Man teko parduoti kelis faceit lvl 9-10 account'us, tad tai tik patarimas.
 4. Va va tą ir rašiau, kad tai visiškai nepalies šio forumo, net video metu aiškiai buvo pasakyta, kad diskusijų forumai, kurie turi mažai aktyvių narių, nebus stebimi visiškai. Kaip ir kažkokios mažos grupės kitų asmenų. Čia labiau bus stebima ten, kur yra 1000čiai komentarų per dieną. Tad nei šio forumo, nei kitų panašių diskusijų forumų ar tinklapių, portalų, kurie yra panašūs, kuriuose nėra didelio aktyvumo, tai visiškai nepalies.
 5. Čia labiau skirta delfi, 15min ir panašaus turinio tinklapiams, kuriuose yra gan daug tokios neigiamos tematikos komentarų. Aš 100% garantuoju, žaidimų forumų ir šiaip kažkokių diskusijų forumų niekas ten nežiūrės, nebent būtų daug nusiskundimų jais. Keiksmažodžių filtro jokia policija netikrins. Čia gali sudrausminti tik projekto moderatoriai, administracija. Keikis kiek tu nori, jeigu tau tik yra noro ir tau tai suteikia žavesio. Abejoju, ar šiame forume tau kažkas uždės ban ar įspėjimą dėl to.
 6. Ne visada, kas yra ne legalu, yra baudžiama arba sulaukiama policijos dėmesio. Civilinis kodeksas Lietuvoje to nebaudžia, bet tas faktas, kad tai yra nelegalu jau yra rimta. Jeigu gali būti pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl virtualaus kosmetinio cs: go žaidimo skin'o, tai tas pats tyrimas gali būti atliekamas ir dėl bet kokio kito virtualaus turto kaip kad steam account'o. Bet jokie tyrimai nebus atliekami vien dėl komentavimo forume. Linkomanija taip pat Lietuvoje nėra teisėta. Pakvietimų dalinimas arba jų pirkimas gali sukelti policijos susidomėjimą. Civilinis kodeksas nenumato baudų, bet kažkokie įspėjimai yra galimi. Čia matyt priklausys, kokie tų virtualių "policininkų" nusistatymai. Mano nuomone, šio forumo kaip ir kitų forumų, tai visiškai nepalies, nebent būtų kažkokie skundai Baudų būti negali, jeigu nepažeidi įstatymo. Įspėjimas gali būti, jeigu darai nelegalią - kenkėjišką veiklą kuri nėra įstatymo baudžiama. Turėtumėte baninti asmenis, kurie pardavinėja perpieštus logotipus bei dizainus kaip kad @Wicked1337 Jeigu asmuo kreiptųsi į policiją, už tai atsakytų supergames.lt savininkas @kesh. Va tokiu atveju, remiantis civiliniu kodeksu, jau būtų paskirta bauda. Čia kaip pereiti per raudoną šviesa.
 7. ゲーマー

  [Steam] Nemokami Steam žaidimai!

  Artifact Classic + Artifact Foundry nemokami, https://store.steampowered.com/app/583950/Artifact/ +2 į Steam Library
 8. ゲーマー

  Noriu pradėti,bet nežinau nuo ko.

  O tavo dar skurdesnis komentaras iš antro supergames.lt account'o. Pirmu nr. tamstai siūlyčiau išmokti lietuvių k., o antru nr. duosiu patarimą: jeigu šis forumas toks "mažai Evoliucinavęs", tai kokiu tikslu tu čia lankaisi? Aš, kaip žmogus, dirbantis su video jau gan daug metų ir turintis 100tus video youtube kanale, gal turiu žinių apie video kūrimus, nemanai? Tu tikriausi nesi nieko sukūręs, tik mėgsti offtopic komentuoti ir daugiau nieko. Vaikiškus dizainus kurti ir temoki.
 9. šio forumo tai nepalies, jau tas faktas ,kad forume pardavinėjami steam account'ai yra neleistinas ;D nes pagal steam politiką, tai yra nelegalu. ir labai abejoju, ar tai palies išvis kažkokį forumą.
 10. ゲーマー

  Noriu pradėti,bet nežinau nuo ko.

  1. žmonės, kurie dirba šiame reikale, niekada nevogs realių žmonių nuotraukų, kaip kad Yulia Zheleznyakova. šiaip, atvirai patariu, to nedaryti, dauguma žmonių kaip aš, tiesiog to nesupras ir tų patarimų tu negausi taip elgdamasis 2. tokio dalyko, kaip "geriausia programa" nėra, yra tik "geriausia programa pagal poreikius", reikia naudoti tik tas programas, kurios tau naudingos, o ne naudoti visas siūlomas iš eilės, kurios net neturi pusės reikalingų funkcijų pirmiausiai tu pasigooglink ir nuspręsk, ko konkrečiai tau reikia, o tik po to ieškok patarimų. tarkim, jeigu žmogų domina tik audio ir sub perkėlimai, video / audio įvairios konfiguracijos ir daugiau nieko, nėra jokios prasmės naudoti įmantrią programą, kai tarkim yra mkvtoolnix kuri užima vos 30 mb ir yra visiškai nemokama
 11. Perki Operation Broken Fang už 12.75€. Pažaidi apie 9-11 valandų (nuo skill priklauso), pasiimi 44 cases (88 stars) ir gauni 27-28€ į Steam Wallet. Gauni ~ 15€ profit tiesiog iš kart. O jeigu investuoji ilgesniam laikui, tai gali virsti ir į 150€. O jeigu tai padarai su keliais Steam Account'ais.. Easy profit. + Nemokamas Prime statusas, nes gauni 5000 xp kas 8 misijas. Va čia yra tikra investicija.

  1. Ankstesni komentarai  3 daugiau
  2. ゲーマー

   ゲーマー

   @Crazy* jeigu mėgsti žaisti cs; go, jeigu nori gauti diamond coin, tai yra didelis profit, + 21 cs; go profile levels. Ne visi žmonės į žaidimus žiūri taip, kaip tu. Man žaidime gautas 1 eur centas yra didesnis profit nei 1000 Eur realiai. Tu nelabai supranti, kas yra "žaidime profit". Tai nėra piniginis profit. 

  3. BaubasPoLova

   BaubasPoLova

   Jo čia žaidi ir uždirbi, niekas nevardina kaip darbo kuris bus visą gyvenimą, nuo to pradėjus, gali žymiai daugiau uždirbt. Viską lemia pirmos investicijos dydis ir į ką ji investuojama. 

  4. Crazy*

   Crazy*

   Na, nereikia išsireikšti "Va čia yra tikra investicija", o poto sakyti kad pagrindinis yra žaidimo faktorius. O apie žaidimų investicijas, spėjimas neteisingas, į csgo itemus esu net ir dabar esu įdėjęs ne vieną šimtą eurų, viena iš pavykusių investicijų 1k breakout case pirktų ant 10cnt, tai kuris čia nesupranta kas yra "žaidime profit" ?

 12. ゲーマー

  Ieškau aktyvių žaidėjų, komandos narių.

  Aš jums atvirai patariu susirasti asmenį / asmenis, kuris / kurie moka / mokėtų lietuvių k. ir geba / gebėtų sukurti normalų dizainą.
 13. ゲーマー

  Ieškaur kur galima pažiūrėti serialus

  Kas yra tie "Vaikštantys numirėliai"? "The Walking Dead"? ;D kaip keista yra matyti žmogų, kuris verčia filmų pavadinimus į lt kalbą ;D Tavo tie išvardinti serialai yra https://www.netflix.com/ https://www.netflix.com/lt/title/70177057 https://www.netflix.com/lt/title/70283264
 14. Steam Gems neparduodi (pigiau nei Steam Market)?
 15. Operation Broken Fang Case kaina gan sparčiai kyla. Jeigu nebus discount, gali pasiekti ir 1 Eur kt. sav. ^^

  1. Crazy*

   Crazy*

   Per stiprus kilimas ateityje parodys tik didesnį kilimą, o discount tikrai bus, nematau priežasties kodėl valve turėtų to nedaryt.

×
×
 • Sukurti naują...