Rehab

Narys
 • Pranešimų skaičius

  17
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Atsiliepimai

  0%
 • Forumo eurai

  0 +Pervesti

Reputacijos taškai

3 Bus matyti ko vertas

1 sekėjas

Apie Rehab

 • Nario rangas
  Žalias (-ia)
 1. Neina per crackintą GTA V kalbos pasikeist, nesi dabar kiniečių kalba, tai žinot tie heroglifai, nežinai nei ką rašo, nieko :D

 2. Nu pabandom Lukonic-69
 3. Rehab

  Pagalbos su textu texture studio

  http://www.supergames.lt/topic/155501-pamok%C4%85-tekst%C5%ABros-keitimas-modeliavimui/
 4. Dėkui!!! Labai padėjai aktyvavosi, tikiuos nebus kokių nesklandumų
 5. Sveiki, šiandien persirašiau į švarius windows 7, bandžiau aktyvuoti su Daz loaderiu, kuris kiek skaičiau 99 proc. naudotojų veikia, todėl su juo ir bandau, tačiau man jis nesuveikė. Štai nuotrauka ką išmeta jį atsidarius. http://i.imgur.com/bzZnseg.png . Paskaičius susidariau nuomonę kad kažkas blogai su hardu, kadangi pas mane jis yra vienas tai ir rašiau į jį, nieko atskirai neatskelinėjau. Va radau idealų atitikmenį kaip juos rašiau, https://www.youtube.com/watch?v=PsveMWRdNxo galbūt rašant suklydau, arba naudoju blogą loaderį?
 6. Pradžia puiki, kažkaip nebematau update'ų, gyvuoja čia dar šitas projektas?
 7. Sveiki, ieškau tokio stiliaus dainų. Pats ieškojau, ir gan ilgai ieškojau, nieko gero neradau, tad galvoju gal forumo lankytojai turi ką pasiūlyt. Numeskit dainas į komentarus, ačiū
 8. Rehab

  IP Pakeitimas Lietuviskas

  Prie ko cia policinkai jeigu tesiog irasant OpenVPN serveri gauni default 2 users tureti cia taspats kaip teamspeake gauni 32 slot be licenzijos.
 9. Rehab

  IP Pakeitimas Lietuviskas

  Pasidalinsiu vienu loginu Username: user1 password: 123456
 10. Sveiki, Noriu su jumis pasidalinti savo VPN ( IP Changer). Kuris yra hostinamas ant VPSNET.LT VPS'u Draugas padėjo pakurti OPENVPN serveri ant to VPS Taigi licenzijos nėra ant OPENVPN nes reikia pirkti kainuoja daug ir neapsimoka. Tai vienu metu galima 2 users, bet esam mes prisijunge penkiese ant vieno userio ( čia dar neaišku kiek maximalus žmoniu skaičius). VPN'o Pralaidumas: 50MBP/S Speedtestas: (Priklauso nuo jusu interneto jeigu mažai žmoniu prisijunge ant VPN'o tai gali būt kad greitis bus aukštesnis.) Web URL: https://91.211.244.132:943/ Login ir password atsiusiu į AŽ tiesiog parašykite. Jeigu norite gauti greičiau tai į skype: Gaude.griaude INFO: 1. Log'ai yra Laikomi ir nusikaltimu atveju gali but panaudota prieš jumis. (nelegaliu dalyku nedarykit) 2. prašome nekeisti slaptažodžius ant OPENVPN nes kiti negales naudotis. --- Bus pildoma kaip užduos kažkas klausima. Kaip įrašyti? 1. Atsidarome https://91.211.244.132:943/ Prisijungiame 2. Spaudžiame click here to continue įrašome..... 3. Tada ant jųsu desktopo atsiras nauja programa vadinąs: OpenVPN atidarome ji (Būtinai RUN AS ADMINISTARTOR) nes kitaip IP nepasikeis. 4. Prisijungiame su nurodytais prisijungimais Patikriname savo IP addressa: Manoip.lt Valio!
 11. Rehab

  ieskau sfg.av.lt gamemodo

  arba sitas: http://www.mediafire.com/download/vgdg9gcerdf1thf/samp+server.rar
 12. Rehab

  Ieškau aplife.eu Gamemodo.

  Va sita: http://www.mediafire.com/download/vgdg9gcerdf1thf/samp+server.rar
 13. Resident evil visas dalis, jos visai neblogos, tik fantastikos šiek tiek per daug manyčiau.
 14. Rehab

  Minecraft monopolio lenta

  Idėja gera, išpildymas irgi geras, mldc.