Lukasos

Narys
 • PraneÅ¡imų skaičius

  255
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  3
 • Atsiliepimai

  100%
 • Forumo eurai

  0 +Pervesti

Lukasos paskutinį kartą laimėjo Lapkričio 29 2013

Lukasos turėjo geriausiai įvertintą turinį!

Reputacijos taškai

657 Turintis ką pasakyti

Apie Lukasos

 • Nario rangas
  Dalyvis (-ė)
 • Gimtadienis 1976.07.20

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras

Paskutiniai lankytojai

1.137 profilio peržiūros
 1. Sveiki, iškart einu prie temos. Manau daug kas iš čia esančiu žinote "ldq" projektą, taigi mes atkurėme projekta, serveris paleistas jau! Tereikia weberio, kad pilnai būtu irengtas IPB forumas. Mūsu prisistatymas: https://www.supergames.lt/topic/262688-ldq-were-back/#entry1883987 Mūsu skype: ldq.admin Rašykit tik tikrai mokantis elgtis su IPB, dėl atlygio susitarsim!
 2. Na nieko nedelsiant manau pradedam įsivažiuoti, taigi pristatau jūms gan senoka, bet gerai žinoma projektą „Lithuanian Drift Quality – LDQ“. Mūsų serveris turėjo savita praeiti, bet dabar mes kuriame visiškai nauja pradžia su šiuo projektu ir bandysime ji paįvairinti nuo senosios serverio versijos. Serveris turi mūsu atžvilgiu geru sistemų kurios išsiskiria nuo kitu dabar dar gyvuojančiu „drift“ stiliaus serveriu. Ir štai mes pateikiame jums sistemų sąrašą bei jų aprašymą: • „Drift points“ sistema – Na kadangi serveris vis dėlto yra „drift“ stiliaus mes įdėjome unikalesne sistema kurioje taškai renkasi palei nustatyta minimalu automobilio slydimo kampa. • „Clan“ sistema – Manau dabartiniuose serveriuose mažai kas be Real-Life serveriu siūlo šita privilegija žaidėjams sukurti savo gauja (clan) kurioje gali turėti savo draugus arba taip pažystamus žmones. Gaila, bet norint sukurti gauja (clan) jums teks turėti 100 mūsų serverio kreditu. • Anti-Cheat sistema – Mūsu administracija gali atlikti darbą atlikti žymiai tvarkingiau šios sistemos pagalba nes ji praneša apie piktnaudžiavimą žaidimą lengvinančiomis programomis. • Nuosavybių sistema - Galima sakyti, kad tai tiesiog būtu kaip paprasti namai, bet šios sistemos pagalba jūs turėsite galimybe įsirengti savo nuosavybes interjerą palei jūsų norus. • Event sistema – Šios sistemos pagalba valdžios nariai (T.y. VIP, Administratorius, Savininko pagalbininkas bei pats Savininkas) galės lengvai paruošti renginius (event) žaidėjams. Su laiku atsiras vis daugiau ir daugiau sistemų, kad paįvairinti jūsų praleidžiama laika mūsų serveryje. Taipogi mes jums siūlome dvi DM versijas: • C-DM – Ši DM versija jums leis naudotis vadinamuoju „c-bug“ dvikovos arenoje. Parašius vienam žaidėjui „/cdm“ jis turės laukti kol į arena ateis antras žaidėjas, vos prisijungs antras žaidėjas prasidės automatinis laikmatis iki kovos t.y. 10 sekundžių. • DM – Viskas kaip ir būtų paprasta, bet kai prisijungiate į arena jus negalite naudotis „c-bug“ dėl sistemos reikalavimo. Be DM mes jums siulome dvi „Stunt“ zonas kurios randasi „Chilliad“ kalne ir apleistame Las Venturas oro uoste. Kad patekt į šias zonas jums tereikės parašyti šias komandas: • „Chilliad“ kalno zona: /chilliad • Apleisto oro uosto zona: /stunt Kad nepabostu jūsų žaidimas mūsų serveryje mes taip pat siulome klausytis radijos žaidimo metu naudojant komanda „/play“. Visas serverio komandas galima atrasti prisijungus į serveri ir parašius „/komandos“ Serverio savininkai: Drahkto Wanda.up.T7 Savininko pagalbininkas bei mūsų serverio skripteris: Sippan Lauksime jūsų serveryje! IP: play.LDQ.lt TS: ts.LDQ.lt www.LDQ.lt
 3. Lukasos

  Parduodu VVP Sa-mp serveriui.

  Kartais darai to ko nereikia, ir kartais atrodai labai nepatikimas.
 4. Lukasos

  Nupirkčiau kažką iki 30 eurų [paysera]

  http://www.supergames.lt/topic/220194-pigiai-parduodamas-steam-acc-su-65%C5%BEaidimais/
 5. Lukasos

  Dabartinis LDQ gamemode.

  Isidirbinėjimai? Man atrodo buvo visai kitaip, man jis teigė, jog tu pats prisiachujielinai, ir tau sakė moralus, bei nesiūlė išeit, o siūlė pagalvot prieš išeinant, o realiai, pats kaip elgeisi? Manau gerokai peržengiai ribas
 6. Lukasos

  Dabartinis LDQ gamemode.

  Niekam nepatariu dirbti su šiuo asmenių, ieškojau skripterių, jis pasisiūlė, priėmiau, įrodė, kad moka dirbti, greitai sukasi, gerai dirba, daro progresą, pabuvo dvi dienas projekte, atrodė normalus, davėm gm'ą, kadangi prašė, nes jam taip patogiau, gavęs gm'a, sutvarkė kelis svarbius bugus ir tai nevisus, bet vistiek esu dėkingas bent už kelis, suplanavom ateičiai planu, maniau viskas vyks sklandžiai, šiandien prieinu prie skype gaunų iš jo "atsisveikinimo" žinutę, ir jog jisai platina gm, ir už tai atsiprašo, bei palinki nežlugti. Ir jo išėjimo priežastis "atsibodo samp pasaulis ir kompiuteris" bei, kad "grybą" pjauna administratorius Shortcut (mano pavaduotojas)., Visu pirma Cruzai, tu atėjai į servą pareiškei didžiūle nepagarba administracijai, žaidėjams, gavai moralą nuo Shortcut ir iškarto pasitrauki paplatindamas gm? Kas čia per elgesys? Kartoju: Niekam nepatariu dirbti su šiuo žmogumi, jeigu nenorite tokių pasėkmių kaip mano projektui. Tikėjausi daug daugiau iš taves Winston'ai.
 7. Patikimas ar ne? Profilis: http://www.supergames.lt/user/45414-cruz/
 8. Sveiki, šio žmogaus profilis: http://www.supergames.lt/user/41155-karolis/noriu jūsų paklaust, ar jis patikimas? Jei nežinot nerašykit, ačiū.
 9. Lukasos

  Parduodami du COC accountai 78 | 59 lvl.

  Dadėjau draugo (MrLaurynas) accountą prie pardavimo, kainas siūlom.
 10. Sveiki, parduodami du COC accountai 78levelio ir 8TH, virš 100sienų ružavų., daugelis karių išmaxinti, visi collectoriai 12levelio, 4builderiai, geras klanas. Nuotraukos: Antras acc: Su pirmu accountu žaidžiama iOS device (iPad'e) Su antru accountu žaidžiama Android device Kainų tikslių nenustates, siūlykit į komentarus arba PM., taipogi domina mainai.
 11. Lukasos

  NEBEPARDUODAMAS

  Apytikslė kainą: 40e. Parduodu skubiai, nes labai reikia pinigų, iš bėdos eitu pasiderėt
 12. Lukasos

  WAPAS.LT - KOKYBIÅ KA/PATIKIMA/SAUGU!

  Patikimas! Ypač rekomenduoju šį žmogų bei jo ytin gerai atliekamas paslaugas. Labai padėjo, sutvarkė bugus, padarė kelis darbelius!