Peršokti į turinį

Lipsum

Narys
 • PraneÅ¡imų skaičius

  40
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Forumo eurai

  7 +Pervesti

Reputacijos taškai

5 Bus matyti ko vertas

Apie Lipsum

 • Nario rangas
  Žalias (-ia)

Paskutiniai lankytojai

454 profilio peržiūros
 1. Sveiki. Reikėtu pagalbos tų, kurie daugiau apie tai išmano. Dirbsiu pagal dropshipping'o modelį ir planuoju įplaukas gauti į TransferWise ( kadangi platforma, kuri išmoka pinigus reikalauja, kad būtų US bankas, o TransferWise turiu US sąskaitą ). TransferWise sąskaita būtų su tuo pačiu vardu, kuriuo registruota IV. Įplaukų invoic'e galiu pasiimti PDF formatu, jame nurodoma įplaukos suma, data, mano duomenys ( vardas, pavardė bei adresas ), o kaip siuntėjas yra nurodomas "TransferWise Ltd on behalf of PAYPAL". Klausimas, ar toks įplaukos invoic'e būtų tinkamas ar jame trūksta tam tikros informacijos? Ar galima būtų vėliau iš TransferWise sąskaitos į savo Visa lietuvišką kortą vestis pinigus ar ne?
 2. Lipsum

  Klausimas tiems, kas naudoja TransferWise

  Kur tokią informaciją radai? Gal yra daugiau info apie Wise?
 3. Sveiki. Klausimas tiems, kas naudoja TransferWise ir daugiau apie jį žino. Norint atidaryti ten sąskaitą, turėjau pridėti savo Visa ( lietuvišką ) kortelę ir padaryti pavedimą, kad aktyvuotu. Viską aktyvavo ir dabar kaip ir galiu ištinti savo Visą kortelę ten. Klausimas, ar lietuviškas bankas turės galimybę matyti tai, ką darau per TransferWise ( kadangi kaip ir kortelė Visa buvo pririšta ) ? Jei tarkim pinigų niekur nevesiu niekam, bet nuolat pirksiu ką nors internete, tai ar yra tikimybė, jos tikrins/turės galimybę patikrint? Arba jei vesiu į skirtingus lietuviškus bankus.
 4. Pirkčiau ebay account'ą su teigiamu feedbacku. Su pasiūlymais į PM.
 5. Sveiki. Turiu tokį klausimą jums. Nuo praeitų metų turiu individualią veiklą, tačiau jokios veiklos nevykdžiau, negavau jokių pajamų ir nebuvo jokių išlaidų. Esu dirbantys žmogus, tai kiek suprantu sveikatos draudimą sumoka mano darbdavys. Klausimas, ar šiuo metu deklaruojant kažką turiu specialaus padaryti, ar užtenka tiesiog įrašyti 0 į individualios veiklos pajams ir tiek? Ar visgi reikės mokėti kokius nors mokesčius?
 6. Sveiki ieškau žmogaus į projektą. Projektas turi domeną .LT, turi visus kitus reikiamus dalykus. Modifikacija nebus unikali, o bus koreguojama, tad jeigu kam nors tai nepatinka galite nerašyti, ir svarbiausia NEKOMENTUOTI. Ieškau žmogaus kuris galėtu sukurti gražų ir ilgą aprašymą projektui. Be to, jis turėtu prižiūrėti tvarką forume ir reklamuoti projektą. Jai mokėsite GFX tai bus +. Pasiūlymus skype: lorem.ipsums
 7. Sveiki. Reikėtu header kodo kaip čia: http://royal-life.lt/ Rašo IP, TS ir pnš. Bei reikėtu sidebar kodo, irgi kai čia: http://royal-life.lt/ askfm, yootube ir pnš. Kas įdės aišku gaus + rep .
 8. Sveiki. Turiu IPB dizainą su monitoriu. Norėčiau jame pakeisti IP į savo. Monitorius: http://mstories.lt/monitoriai/monitorius/monitorius.php Gal kas nors galėtu pasakyti, kaip padaryti savo IP, kaip pakeisti seną informaciją?
 9. Sveiki ir vėl reik pagalbos. Kaip padaryti, kad jai žmogus nebus tam nurodytoje vietoje, jam dings textdrawai ir laikas (taimeris) viskas dings. Jeigu jis nebus prie -1613.6187,736.7889,13.2779 šios vietos, jam viskas dings. Kodas: public Darbas19(playerid) { new AtnaujintiTD[64]; TextDrawHideForPlayer(playerid,LaikasTD); format(AtnaujintiTD, sizeof (AtnaujintiTD),"19"); TextDrawSetString(LaikasTD,AtnaujintiTD); TextDrawShowForPlayer(playerid,LaikasTD); Darbas18[playerid] = SetTimerEx("Darbas18", 10000, false, "i", playerid); KillTimer(Darbas19[playerid]); return 1; }
 10. Sveiki, reikėtu pagalbos. Turiu tokį kodą: public Darbas19(playerid) { new AtnaujintiTD[64]; TextDrawHideForPlayer(playerid,LaikasTD); format(AtnaujintiTD, sizeof (AtnaujintiTD),"19"); TextDrawSetString(LaikasTD,AtnaujintiTD); TextDrawShowForPlayer(playerid,LaikasTD); Darbas18[playerid] = SetTimerEx("Darbas18", 1000, false, "i", playerid); KillTimer(Darbas19[playerid]); } Ir bandau daryti, kad jai žmogus miršta, tai jam tą funkciją baigiasi. Po onPlayerDeath if(Darbas19(playerid)) { TextDrawHideForPlayer(playerid,DarbasTD); TextDrawHideForPlayer(playerid,PlesiamasTD); TextDrawHideForPlayer(playerid,LaikasTD); KillTimer(Darbas19[playerid]); GameTextForPlayer(playerid, "NEPAVYKO", 1000, 3); } Jokių errorų arba warningų neturiu, bet vis tiek kai mirštu, man toliau rodo seną funkciją, textraw ir laikas eina.
 11. Sveiki reikėtu pagalbos. Turiu: public Darbas19(playerid) { new AtnaujintiTD[64]; TextDrawHideForPlayer(playerid,LaikasTD); format(AtnaujintiTD, sizeof (AtnaujintiTD),"19"); TextDrawSetString(LaikasTD,AtnaujintiTD); TextDrawShowForPlayer(playerid,LaikasTD); Darbas18[playerid] = SetTimerEx("Darbas18", 1000, false, "i", playerid); KillTimer(Darbas19[playerid]); } Ir po onplayerdeath darau: if(Darbas19(playerid)) { TextDrawHideForPlayer(playerid,BankasTD); TextDrawHideForPlayer(playerid,PlesiamasTD); TextDrawHideForPlayer(playerid,LaikasTD); KillTimer(Darbas[playerid]); return 1; } Man meta: warning 209: function "Darbas19" should return a value Ir neveikia. Kame čia bėda?
 12. Sveiki, reikia pagalbos. Norėčiau padaryti taip: parašai kokią nors komandą ir tau atsiranda tam tikras oras, bet tik kažkuriam laikui ~10 sec, po vėl jis pasidaro toks, kaip visiems. Galbūt kas padėtu sukurti tokią komandą?
 13. Sveiki, vėl reikia pagalbos. Taigi gaunu tokį errorą: error 017: undefined symbol "params" Eilutė: if(sscanf(params, "u", id)) return SendClientMessage(playerid, BLUE, "* TEKSTAS"); Kaip ištaisyti, arba perdaryti?
 14. Lipsum

  Pagalbos su mašina

  Yra saugojimas ir krovimas. dini_IntSet(file, "Color1", vehicleDB[vehicleid][vColor][0]); dini_IntSet(file, "Color2", vehicleDB[vehicleid][vColor][1]); dini_IntSet(file, "Paintjob", vehicleDB[vehicleid][vPaintjob]); dini_IntSet(file, "Insurance", vehicleDB[vehicleid][vInsurance]); dini_IntSet(file, "Tune0", GetVehicleComponentInSlot(vehicleid, 0)); dini_IntSet(file, "Tune1", GetVehicleComponentInSlot(vehicleid, 1)); dini_IntSet(file, "Tune2", GetVehicleComponentInSlot(vehicleid, 2)); dini_IntSet(file, "Tune3", GetVehicleComponentInSlot(vehicleid, 3)); dini_IntSet(file, "Tune4", GetVehicleComponentInSlot(vehicleid, 4)); dini_IntSet(file, "Tune5", GetVehicleComponentInSlot(vehicleid, 5)); dini_IntSet(file, "Tune6", GetVehicleComponentInSlot(vehicleid, 6)); dini_IntSet(file, "Tune7", GetVehicleComponentInSlot(vehicleid, 7)); dini_IntSet(file, "Tune8", GetVehicleComponentInSlot(vehicleid, 8)); dini_IntSet(file, "Tune9", GetVehicleComponentInSlot(vehicleid, 9)); dini_IntSet(file, "Tune10", GetVehicleComponentInSlot(vehicleid, 10)); dini_IntSet(file, "Tune11", GetVehicleComponentInSlot(vehicleid, 11)); dini_IntSet(file, "Tune12", GetVehicleComponentInSlot(vehicleid, 12)); Å ita saugo ir krauna.
 15. Sveiki. Reikėtu jūsų pagalbos. Kai padarau mašinos tune (mechanikas), tai po atsijungimo, tas tune dingsta, nitro ir viskas kita. Kaip padaryti, kad tune liktu/išsisaugotu?
×
×
 • Sukurti naują...