Peršokti į turinį

justas615

Narys
 • PraneÅ¡imų skaičius

  29
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Forumo eurai

  0 +Pervesti

Reputacijos taškai

1 Bus matyti ko vertas

Apie justas615

 • Nario rangas
  Žalias (-ia)
 1. justas615

  SA:MP map'perio paslaugos

  Rekomendacija, puikiai atlieka savo darbą
 2. Nelegalui neina žaisti su legalu, reikia burtis į nelegalų FS
 3. Sveiki reikia pagalbos dėl /variklis kad neitų šalia sėdimam žmogui užkurti mašinos. CMD:variklis(playerid,params[]) { if( Vehicleid[ playerid ] == -1 ) { SendClientMessage( playerid, COLOR_ORANGE,"* Turi ilipti į kokią nors mašiną, kad galėtum užkurti variklį."); SendClientMessage( playerid, COLOR_ORANGE,"* Vėliau galėsi užkurti/išjungti variklį ir būdamas šalia mašinos."); return 1; } if(GetVehicleModel( GetPlayerVehicleID( playerid ) ) == 509 || GetVehicleModel( GetPlayerVehicleID( playerid ) ) == 481 || GetVehicleModel( GetPlayerVehicleID( playerid ) ) == 510) { SendClientMessage(p
 4. Sveiki, ieškau map'erio kuris norėtų man padėti kurti map darbus Los Santos mieste, serverio jokio nežadu atidaryti tiesiog noriu plėsti savo žinias Pwn'o kalboje ir reikia map'erio kurs man padėtų sukurti map darbus. Map'eris galės plėsti savo žinias bei tobulėti, uždarbio neturėsite, bet kaip ir minėjau galėsite tobulėti (Tai tik į naudą jums) . Darbai gali būti mapinami su klaidelėmis. Taigi jai nori padėti man kviesk skype bosasmaperis P.s esu pats map'eris bet noriu siekti ir kažko daugiau todėl nusprendžiau editinti gm ir tobulėti kitoje srityje.
 5. justas615

  Reikia plugin

  Gali padėti nes neišeina niekaip, pakviesk skype bosasmaperis duosiu hamachi ir padarysi jai gali
 6. justas615

  Reikia plugin

  O kaip padaryti kad spawn'e neitų griauti nieko nes db testinau ir eina griauti.
 7. Sveiki, taigi reikia man kelių plugin, kurių nerandu nes nežinau kaip jie vadinasi esu pradedantysi todėl nesmerkit Tagi reikia man plugin kur apsaugo spawn'ą ir neledižia ten pvp, zombių ir pnš. Paskui reikia kad pvp zonoja leistų muštis ir pnš. Taip pat ieškau plugin kaip padedi Sign ir jį iškart apsaugo tas pats ir su Chestu. Tai tiek, gali būti kad reikės ir kitų tai jai galit numeskit link kur gauti šiuos plugin taip pat jai žinote kurių dar reikia MC serveriu norėčiau kad taip pat patalpintumėte. Ačiū tiems kurie padės taip pat gausite + Rep kuris man padės.
 8. Sveiki, taigi reikia man kelių plugin, kurių nerandu nes nežinau kaip jie vadinasi esu pradedantysi todėl nesmerkit Tagi reikia man plugin kur apsaugo spawn'ą ir neledižia ten pvp, zombių ir pnš. Paskui reikia kad pvp zonoja leistų muštis ir pnš. Taip pat ieškau plugin kaip padedi Sign ir jį iškart apsaugo tas pats ir su Chestu. Tai tiek, gali būti kad reikės ir kitų tai jai galit numeskit link kur gauti šiuos plugin taip pat jai žinote kurių dar reikia MC serveriu norėčiau kad taip pat patalpintumėte. Ačiū tiems kurie padės taip pat gausite + Rep kuris man padės.
 9. justas615

  Ieškau obijakto ID

  Rasta +rep niekas negaus nes pats radau
 10. justas615

  Ieškau obijakto ID

  Nebūtina prisikabinėti prie žodžių
 11. Sveiki, reikia šios užveževimo plokštės padėjęs duosiu +rep Dėkui padėjusem: padėjęs gaus + rep
×
×
 • Sukurti naują...