Peršokti į turinį

Būū

Narys
 • Pranešimų skaičius

  15
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Atsiliepimai

  0%
 • Forumo eurai

  0 +Pervesti

Reputacijos taškai

0 Bus matyti ko vertas

Apie Būū

 • Nario rangas
  Žalias (-ia)
 1. Būū

  Parduodu LMG.lt Vartotoja [Vertas Dėmesio]

  Gintaras_Magnum
 2. Būū

  Parduodu LMG.lt Vartotoja [Vertas Dėmesio]

  Buves prižiūrėtojas, manai reputacija bloga, tai kad dar nei karta nesu nieko akgaves.
 3. Būū

  Perku lmg.lt acc arba keiciu

  http://www.supergames.lt/topic/142778-parduodu-lmglt-vartotoja-vertas-demesio/
 4. Sveiki parduodu LMG.LT serverio acc kadangi nusibodo nebežaisiu šiame serveryje tad pradėkime vardinti privalumus bei pasiekimus.. TAXI/TRANSPORTERIŲ PAVADUOTOJAS APSAUGOS PAVADUOTOJAS FURISTŲ PAVADUOTOJAS SWAT PAVADUOTOJAS DYLERIŲ PAVADUOTOJAS APSAUGOS DIREKTORIUS TAXI/TRANSPORTERIŲ DIREKTORIUS IDĖJŲ SKILTIES MODERATORIUS VIP PRIŽIURĖTOJAS UNBAN PRIŽIURĖTOJAS 1M XP. NEPRIEKAIŠTINGA REPUTACIJA. Furistu darbas. Namas. Pora nuotrauku: http://imgur.com/a/cyjrO kita informacija. Skype: sconer9 Kaina derinama proto ribose.
 5. Sveiki visi supergames.lt lankytojai. Noreciau paklausti gal yra tokiu kas parduoda forumo acc lmg.lt projekto. Noreciau bent 1k postu ir 0 ispj. Skype funk1s
 6. Būū

  Parduodu Sobeit'ą.

  Tai davė tau tokį kuris gali naudot tik keles funkcijas, kad servas jo nepagautų
 7. Kaip matote iš temos pavadinimo, parduodu sobeit'ą. Jis ypatingas tuom, kad yra sudarytas taip, kad negautų LMG Anticheat'as. Serveryje jį turi Maximum 10 žmonių ir apie jį beveik niekas nežino. Tai va, parduodu už 5 Litus, norintys į skype funk1s .
 8. Šiuo metu parduodama yra: - 2 Steam Account'ai - 1 SA:MP Account'as. Apie STEAMED Acc: - Kadangi šiuo metu reikia pinigų, parduodu vieną Acc už 10Litų SMS/Banku/Papildymu. - Jeigu reikės galėsiu parodyt, foto atsiųst ar panašiai. Apie SA:MP Acc: - Pora foto: http://www.part.lt/i...d5c57ae8576.png http://www.part.lt/i...8de5ceff465.png - Jis parduodamas už 15 Litų SMS/Banku/Papildymu. Susisiekti skype: funk1s
 9. Apie 2k turetu gauti paprastai. Patikimas.
 10. Vartotojo duomenis: Kontaktiniai duomenys skype: funk1s Buvęs Apsaugos pavaduotojas pas Danas_Lietuva. Buvęs Tune firmos direktoriumi. Info nuotrauką. Paslaugu nuotrauką:

×