Peršokti į turinį

hustz-

Narys
 • PraneÅ¡imų skaičius

  10
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Forumo eurai

  0 +Pervesti

Reputacijos taškai

2 Bus matyti ko vertas

Apie hustz-

 • Nario rangas
  Žalias (-ia)
 1. hustz-

  www.COUNTRYLIFE.LT Kaimelio gyvenimas.

  Jūs maži supisti vafliai, prieš metus buvo projektas Country-life.lt, ir greitai jis vėl startuos, o jūs nupyzdinot pavadinimą. Nu visiškai daužti gal?
 2. hustz-

  Dayz

  Sveiki, ar yra čia žaidžančių DayZ Epoch Chernarus mod'ą? Jei žaidžiat, turit žinot, kad vienam žaisti nuobodu, taigi noriu suburti grupelę žmonių. Mano skype - hustz.
 3. hustz-

  parduodu Parduodu žaidimų kompiuterį

  Tau dar daug žemės apšikti. Net chipset'ų motininių neišvardintum be googlės. Bėk į tuos skelbimus ir pirk, niekas nedraudžia, ko čia atėjai paloti, sabaka?
 4. hustz-

  parduodu Parduodu žaidimų kompiuterį

  Valio, egzperte, nieko neišmanai, dar pats su tėvelių nupirktu kompiuteriu iš 2003 metų sėdi ir man aiškini
 5. hustz-

  parduodu Parduodu žaidimų kompiuterį

  Aš nesuprantu, gal visai akis išvarvinot? Nesimato ženklo ~~~~~~~~~~~~ prie sušiktos kainos? Maži pyzdukai atėjo, ir aiškina kokią kainą man statyti.
 6. hustz-

  parduodu Parduodu žaidimų kompiuterį

  Nu bet iš kur tokių debilų atsiranda? Kur tu tą pc surinkęs, tu matai kokia motininė? Koks hardas? Kokie ramai? O tą surinktą kur numetei, iš viso verkiau ašarodamas. Surinktą kompą pirk, tai tu jo nematysi 3/4 laiko nes jis garantiny bus.
 7. hustz-

  Tinklapių kūrimas

  Nu ką, matau dar ne visi čia užaugę nors iki 10 metų. Jūs nesuprantat turbūt sąvokos "Svetainė", ar "Tinklapis". Čia ne ta nesamonė, su php-fusion'u sukurta, kur tie jūsų draugai už 10-20lt kuria. Čia kažką ir išmanyti reikia. Jei tik pastumti susirinkot galit čiuožti, subines suraukę.
 8. Sveiki, noriu pasiÅ«lyti svetainių kÅ«rimo paslaugas. Dirbu su daugeliu sistemų, turiu keletą metų patirties. Daugiausia dirbu su žaidimų svetainėmis. Svetainės kaina prasideda nuo 100 litų. Avansas 30%. Jei norite, kad užregistruočiau laisvą domeną su hostingu metams, kainuos papildomus 40 litų. Svetainę sukuriu per 2-3 dienas, užmaunu dizainą, jeigu reikia pridedu jÅ«sų pasirinktą turinį. Kontaktai : skype: hustz. tel. nr: 869026403 email: [email protected]
 9. Sveiki, senai lankiausi šiame forume, tai nežinau ar dar liko mainkriufterių. Noriu atgaivinti simplecraft.lt projektėlį, kuris buvo pradėtas prieš lygiai metus laiko. Domenas yra, svetainė yra, plugin'us susitvarkysiu, reikia tik serverio statytojų. Visiem statytojam skirsiu 50% pelno, tai yra jei 1 statytojas, iš 200lt gaus 100lt, jei 2 statytojai, iš 200lt gaus 50lt kiekvienas. Rašykit į skype [hustz.], forume nesilankau, į až nerašykit.
×
×
 • Sukurti naują...