Peršokti į turinį

Dude_Kinder

Narys
 • PraneÅ¡imų skaičius

  48
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Forumo eurai

  0 +Pervesti

Reputacijos taškai

7 Bus matyti ko vertas

Apie Dude_Kinder

 • Nario rangas
  Žalias (-ia)
 1. Sveiki, iš temos kaip ir supratot, perku sarg.lt valiutą. Viską plačiau paaiškinsiu apačioje. Už valiutą sumokėsiu susitarus kainą (Priklauso kiek daug galėsit paimt). Kadangi nelabai čia esu žinomas, tad galiu eiti pirmas duodamas puse (Čia susitarę galim padaryt) Kviečia į skype - egis753 | kviečiat normalūs kurie mažiausiai gali paimti 24valiutos. Pasikartosiu - Kadangi neturiu čia reputacijos ir esu galbūt jums nežinomas, tad galiu eiti pirmas.
 2. Parduoti neskubu, nes man ji nemaišo, tad prie kainos nesikabinėkit. sarg.lt paskyra. (Vardinė paskyra) Kas yra paskyroje matysite nuotraukose. Info - Paskyra yra tvarkinga, nėra nalogų, serveryje reputacija nei bloga, nei gera. Plius pridėsiu forumo paskyra, kurioje yra - 250 pranešimų, 65 reputacijos taškai. http://www.part.lt/perziura/347eff5d5e378d2675ee2d7520123c99905.png http://www.part.lt/perziura/d7d022a3b26c8e67aadd99dc24857793202.png Kaina (galutinė) - 10€ Papildomai dar galiu parduoti keletą acc registruotų forume ir žaidime (Naujokų pavidale)
 3. Sveiki, kaip iš temos pavadinimo supratot, ieškau minecraft serverio. Tikrai, kiek ieškojau tai nerandu sau tinkamo, apskritai jau pamiršęs daug serverių, kadangi dariau didelę pertrauką nuo minecrafto, o dabar noriu sugrįžti, Pasiūliusiam gerą serverį +repai (5repai). Kokios noriu serverio? Survival Būtų vakarais bent 20 žaidėjų (aišku gali ir daugiau būti) Nebūtų per daug nesąmonių serveryje. Tvarkingas serveris, kuriame galėčiau gerai praleisti laiką.
 4. Sveiki reikalinga pagalba dėl nba 2k15 žaidimo. Šeštadienį nusipirkau ir parsiunčiau (per steam) kai žaidime įvedžiau jau savo elpaštą (kai reikia kurtis myplayer, kad galimėtų žaisti online) kai įvedžiau viską, iškart ėjau žaisti ir pamiršau nueiti į paštą ir aktyvuoti. Prieš kelias dieną žaidimą atsidaręs pamačiau lentelę kurioje rašoma, kad šis playeris ištrintas, nes neaktyvavau gauto laiško ir dabar neleidžia kurtis naujo, nes vis dar išlikę kai kurie duomenys. Taigi man reikia, kad paaiškintumėte kaip man ištrinti tą profilį, nes pačiame žaidime nerandu bei kompiuteryje tai pat. NBA 2K1
 5. Sveiki, norėjau jūsų paklausti ar yra koks nors geras serveris kuris yra atidarytas vienerius metus ar mažiau ir kuriame žaidžia maždaug 50 žaidėjų ar daugiau. Bei norėčiau paklausti ar yra dar šiuo metu koks besikuriantis serveris kuris vertas dėmesio? Jei numesit du serverius atsakančius į šiuos klausimus, atsidėkosiu 5 rep'ais ant jūsų pranešimų.
 6. Dude_Kinder

  Klausimas dėl žaidimų konsolės.

  Dėkoju už išsamų atsakymą, tikrai padėjai. +rep
 7. Sveiki, norėčiau išsiaiškinti plačiau apie žaidimų konsoles, nes daug kur nesuprantu pagrindinių dalykų. Jei bus protingas ir išsamus atsakymas atsilyginsiu +rep (Deliosiu kiekvieną dieną, visą savaitę) Klausimus suskirstysiu, nes juos turiu kelis: 1. Ar per žaidimų konsolę privalo žaidimai būti perkami, ar galima juos tiesiog atsisiusti kaip ir per kompiuterį? 2. Ar įmanoma tą patį internetą kuris yra prijungtas prie kompiuterio, prijungti prie konsolės? 3. Jei konsolę perki žaidimam, geriau PS4 ar xbox?
 8. Sveiki, norėčiau jog man padėtumėte apsispresti, kadangi esu dabar kaip sakant pasiklydęs tarp dviejų serverių, tad norėčiau, kad man patartumėte kurį geriau žaisti ir t.t. Taigi komentaruose rašot RLS.LT arba SARG.LT Būtų gerai jei argumentuotumėte savo sprendimą. Gausit visi +rep kurie išreikš nuomonę.
 9. Dude_Kinder

  UŽDAROMA TRINTI.

  Turiu linkomanija.net paskyrą, bet nežinau ar tau ji reikalinga ir ar sudominčiau su ja. Jei norėtum skype - egis753
 10. Sveiki, kadangi šiuo metu neturiu serverio kuriame galėčiau praleisti savo laisvalaikį, tad norėčiau jog man pasiūlytumėte serverį kuriame tikrai būtų geras žaidimas. Nesiūlyti šių: RLS.LT SARG.LT LMG.LT Las-venturas.lt Būtų gerai jei serveryje lankytusi bent po 50 ar daugiau žaidėjų. Atsidėkosiu +rep.
×
×
 • Sukurti naują...