Peršokti į turinį

aSxDoX

Narys
 • PraneÅ¡imų skaičius

  18
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Forumo eurai

  0 +Pervesti

Reputacijos taškai

-1 Nepataikantis į temą

Apie aSxDoX

 • Nario rangas
  Žalias (-ia)
 1. Sveiki, Parduodu CS:GO Jackpot, Coinflip, Roulette, Crash, Minesweeper, Trading (kaip cs.money), Shop svetaines! Parduodu su pilnu paruošimu bei instaliacija, aprodau kaip naudotis ir kaip ją valdyti. Šiame forume labai dažnai nesilankau, todėl būtų paprasčiau, jei pridėtūmėte mane prie Skype'o - kukulinas4. Darbingų savaičių visiems!
 2. aSxDoX

  CounterStrike Source steam acc

  Sveikas, dar yra antras account'as?
 3. Sveiki visi, Mano vardas yra Mykolas. Aš ir mano partneris atidarėme naują "CS:GO jackpot'ą". Kolkas jis yra "alpha stadijoje", todėl, jai turite kažkokių pasiūlymų, ar radote kažkokių problemų, - būtinai rašykite mums. Dabar puslapis yra visiškai funkcionalus, todėl galite eiti ir iškart pradėti žaisti. Visas idėjas ir jūsų rastus "bug'us" galite rašyti į šią steam grupę - "http://steamcommunity.com/groups/CSGO-DRAFT" Kadangi domeną gausime rytoj, todėl dabar galite į mūsų puslapį jungtis šiuo adresu - "http://91.211.247.104/" Sėkmės jums ir nepamirškite, jog Gaben'as yra jūsų pusėje!
 4. aSxDoX

  Nauja eSports komanda Fractalysis startuoja!

  Vis dar ieškome CS:GO žaidėjų!!!
 5. aSxDoX

  Nauja eSports komanda Fractalysis startuoja!

  Jau yra rasta Dota 2 komandą, Hearthstone žaidėjas, bei 2 CS:GO komandos žaidėjai.
 6. aSxDoX

  Nauja eSports komanda Fractalysis startuoja!

  Kapitalas yra niekur nenuėjęs, jai perskaitei visą pranešimą, tai matai, kad ieškome žmonių, kurie galėtų sukurti web dizainą bei žmogaus, kuris galėtų jį pilnai suprogramuoti. Tam gebėjimų ir žinių neturiu, todėl kai bus surasti šie žmonės, bus galima pirkti svetainę. Dar plius parašiau, jog jis nėra galutinis variantas, jis tik pradžiai Ačiū, būtinai lauksim! Būtinai nurodykite savo Skype, bei rolę komandoje rašant!
 7. aSxDoX

  Nauja eSports komanda Fractalysis startuoja!

  Ačiū Aš neįvardinau, kad mes visiškai neturime jokių finansų, aš parašiau, kad mums reikia rėmėjų tolimesniam darbui. Niekada niekas nebūna iškarto, viskas yra pasiekiama savo laiku. Abejoti tikrai nereikia, tolimesni planai yra, viskas yra paruošta, tik reikia pilnų komandų sudėčių
 8. Labas vakaras visiems Supergames.lt vartotojams! Dar karta labas vakaras visiems. Šiandiena norėčiau Jums pristatyti projektą, kuris jau seniai "sukosi" mūsų galvose, bet laikas buvo tas išdavikas, kuris neleido šio projekto pilnai "įgalinti". Norėčiau Jums pristatyti naują eSports projektą, naują komandą - Fractalysis Apie šį projektą: Visų pirmą reikėtų pradėti nuo paaiškinimo kas yra tas esports, nes galbūt yra tokių žmonių, kurie dar to nežino. eSports - tai Electronic Sports trumpinys. Tai yra tiesiog sportas, kuris yra žaidžiamas ne aikštelėje ar arenoje, o kompiuterinio ž
 9. Gerą dieną visiems. Turiu labai didele bėda. Nebeveikia Minecraft. Visos versijos iki 1.7 veike (pvz: 1.5;1.6..) o kai atsinaujino Minecraft i 1.7 versija, man nustojo veikti. Kai nueinu i minecrafta, jis man tiesiog uzsifreezina(sulagina) ir nebeatstringa. Gal kas galit padeti?
×
×
 • Sukurti naują...