Peršokti į turinį

Trendott

Narys
 • PraneÅ¡imų skaičius

  34
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Forumo eurai

  0 +Pervesti

Reputacijos taškai

0 Bus matyti ko vertas

Apie Trendott

 • Nario rangas
  Žalias (-ia)
 1. Labas vakaras, Taigi keičiu EAST acc į skinus (goldas), yra skinų, nemažai champu. Dėl daugiau info rašykit į pm
 2. Trendott

  Klausimas dėl Sony Xperia Z2.

  Ačiū, pasiskaitysiu. Rašykit kiti ką žinot, galvojat.
 3. Sveiki, Skaičiau jog ant Sony Xperia z2 telefonų balandžio 7d. Europoje ( baltic states mždg) buvo paleistas naujasis android atnaujinimas Lollipop. Pradėjau nerimauti, kad išvis neatkeliaus jis čia pas mane. Gal žinote, kada mždg turėtų ateiti į Lietuvą ir ar gali būti, kad išvis neatkeliaus.
 4. Trendott

  Pasaulio futbolo čempionato rezultatų spėjimai.

  EKstudio, manau lygiai taip pat kaip ir tu, jog baigsis 3-0. Rašykit kiti!
 5. Sveiki, Taigi birželio 12d. prasidės čempionato mačai. Pirmieji žais : Brazilija - Kroatija. Kokiu rezultatu jūs manote baigsis šis mačas? Kas bus tiksliausias gaus reputacijos.
 6. Trendott

  Nešiojamos kolonėlės.

  O, ką manot apie šita? http://www.technorama.lt/Vaizdo-ir-garso-technika/Garso-technika/Garso-koloneles/Koloneles-PHILIPS-SB5200K-10.html?force_sid=bfcfc167b8c95e72b46d5d52ee47996c
 7. Trendott

  Nešiojamos kolonėlės.

  Va link'as http://www.pirkpigiau.lt/shop/catalog/kompiuteriai/multimedia/garso_kolonls/4_sbt30blu_philips_soundshooter_wireless_portable_.html prefixs, ką manai apie šitas?
 8. Sveiki, Taigi planuoju pirkti nešiojamas kolonėles, jog per ekskursijas su klase ir pnš. būtų galima paklausyti muzikos. Taigi, kam nesunku pabandykit surast surast kolonėle/portable speakers, kaina būtų iki 100lt, būtina pirkt iš Lietuvos. Ką manot apie šitas? http://www.pirkpigia..._portable_.html
 9. Trendott

  +REP už paspaudimą.

  UP
 10. Trendott

  +REP už paspaudimą.

  Uždėta.
 11. Trendott

  +REP už paspaudimą.

  Uždėta REP.
 12. Sveiki, paspauskit jei negaila, už tai duosiu po vieną REP http://real-country.lt/pakvietimai/index.php?pakviete=West Būsiu labai dėkingas, ačiū! Rašykit į šita tema jei paspaudėt.
 13. Trendott

  Pradėjo lagginti.

  Gaila, bet dabar prie planšetės, kompo nesinori įjungt tad duomenų kolkas neatsimenu.
 14. Sveiki, taigi nesenai sau naršiau po forumą, ir iš niekur nieko pradėjo laggint visas kompiuteris, beprotiškai laggint. Kompiuterio temperatūra iš niekur nieko pakilo iki 52 laipsnių, nors būdavo apie 26.. Gal žinot kame bėda?
 15. Sveiki, pasiūlykite iš kur pirkti monitorių.
×
×
 • Sukurti naują...