Peršokti į turinį

Grazvis_Hitlerisss

Narys
 • PraneÅ¡imų skaičius

  13
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Forumo eurai

  0 +Pervesti

Reputacijos taškai

1 Bus matyti ko vertas

Apie Grazvis_Hitlerisss

 • Nario rangas
  Žalias (-ia)
 1. Kaip sakiau, platesnė informacija skype.
 2. Esi scripteris, ar mapperis? Rašyk skypę:vidas91 . Informacijos nieko nerašau, per skypę viskas bus aišku. Projektas kolkas tera mintis.
 3. Grazvis_Hitlerisss

  RLM.LT Startas 19.00!

  Junkitės visi. Servas tikrai yra nuostabus
 4. Sveiki žaidėjai. Su didžiausiu džiaugsmu noriu jumis nudžiuginti . Šiandieną Birželio 16 dieną Startuos RLM.LT projektas. Šitas serveris yra tikrai unikalus, scriperio-mapperio darbai yra tikrai ne kaip kiekvieno serverio. Visas veiksmas vygsta San-Fierro mieste. Noriu pasakyti, kad serverio forumo dizainas yra nekopintas. Jį kurėme patys. Serverio forume dirba rimta DPKT komanda, tai kad ir kas jums benutiktu jie visada jums padės . Pasididžiuoti norėčiau serverio Moderatoriu komanda. Jų aktyvumas serveryje yra tikrai ilgas, temos sukurtos Profesionaliai. Nesijaudinkite, serverio projektas t
 5. Grazvis_Hitlerisss

  ieskau projekto

  Pakviesk i skype:airidas418 . www.rlm.lt Projekto webas. Reikia scripterio
 6. Labą Dieną. Ieškomas Patyręs Scripteris rimtam projektui. Projekto Webas: www.rlm.lt Del paslaugų tiekimo kreipkitės į(skype):airidas418 MORE INFO Pgr Administratoria yra tikrai patyrę žmonės, tai nesijaudinkite, jie tikrai nebus tie vaikai, kurie vieną savaitę pabandys o kitą viską mes. Pelną dalinsiuosi su jumis(Scipteriu) per pusę. Daugiausią narių per vieną dieną buvo 47, tai įvyko 03 Bir 2013. Kagi Lauksime jūsų.
 7. Labą Dieną. Ieškomas Patyręs Scripteris rimtam projektui. Projekto Webas: www.rlm.lt Del paslaugų tiekimo kreipkitės į(skype):airidas418 MORE INFO Pgr Administratoria yra tikrai patyrę žmonės, tai nesijaudinkite, jie tikrai nebus tie vaikai, kurie vieną savaitę pabandys o kitą viską mes. Daugiausią narių per vieną dieną buvo 47, tai įvyko 03 Bir 2013. Kagi Lauksime jūsų.
 8. Grazvis_Hitlerisss

  RLM.lt Projektas žadantis daug

  patariu visiems žaidėjams jungtis i šitą servą. Administracija tikrai nuostabi.
 9. Sveikas. Esi geras scripteris? Nori sukurti projektą? Rašyk man:vidas91
 10. Labą Dieną. Ieškomas Patyręs Scripteris rimtam projektui. Projekto Webas: www.rlm.lt Del paslaugų tiekimo kreipkitės į(skype):airidas418 MORE INFO Pgr Administratoria yra tikrai patyrę žmonės, tai nesijaudinkite, jie tikrai nebus tie vaikai, kurie vieną savaitę pabandys o kitą viską mes. Kagi Lauksime jūsų.
 11. Labą Dieną. Ieškomas Patyręs Scripteris rimtam projektui. Projekto Webas: www.rlm.lt Del paslaugų tiekimo kreipkitės į(skype):airidas418 MORE INFO Pgr Administratoria yra tikrai patyrę žmonės, tai nesijaudinkite, jie tikrai nebus tie vaikai, kurie vieną savaitę pabandys o kitą viską mes. Kagi Lauksime jūsų.
 12. Labą Dieną. Ieškomas Patyręs Scripteris rimtam projektui. Projekto Webas: www.rlm.lt Del paslaugų tiekimo kreipkitės į(skype):airidas418 MORE INFO Pgr Administratoria yra tikrai patyrę žmonės, tai nesijaudinkite, jie tikrai nebus tie vaikai, kurie vieną savaitę pabandys o kitą viską mes. Kagi Lauksime jūsų.
×
×
 • Sukurti naują...