Peršokti į turinį

- mEu -

Narys
 • PraneÅ¡imų skaičius

  52
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Forumo eurai

  0 +Pervesti

Reputacijos taškai

3 Bus matyti ko vertas

Apie - mEu -

 • Nario rangas
  Naujokas (-ė)
 1. - mEu -

  Serialas PASMERKTI 3

  Žiurių nuo pat pirmų dienų, pats geriausias lietuvių serialas. Ir bėja visur ieškojau Pasmerkti 3 dainos, žinau pavadinima dainos Žas - Randas, bet niekur negaliu jos rast, gal galit padėt kas?
 2. - mEu -

  Kiek siūlot? ;/ STEAM ACC

  Tikrai nepardavinėk lietuviams. Kitose šalyse paims už dvigubai ar trigubai brangiau.
 3. - mEu -

  Mano pirmoji normali Pivot animacija.

  Patarimas, būtų daryk kuo daugiau kadrų, užtruksi ilgiau, bus sunkiau, bet bus tikrai gražiau. Puiku sėkmės tobulėjant
 4. Sveiki, gal žinote ar imanoma atsigražinti senai pamirštą gmail. Aš pamenu tik gmail username, bet slaptažodžio nežinau. Bandžiau recoverint bet prašo nurodyti kada sukuriau gmail paskyra, nors jau senai nebepamenu, nes tai kuriau kažkur apie 2007 ar 2008 metus. Labai reikia pagalbos.
 5. Nu gal jau dešimtą kart pažiūrėjau visas Greiti ir įsiutę dalis, Žaliosios gatvės huliganai, nu ir nebežinau koki gerą filmą pažiūrėt, būtų gerai, veiksmo, motyvuojantys filmai.
 6. - mEu -

  Saugojimas

  Nusipirkus mašiną ji iškarto neatsiranda Mysql duombazėj. Gal po kokiu 20min, Nuo ko dabar man pradėti?
 7. - mEu -

  Saugojimas

  Aš naujas su mysql, tad nežinau kur kas kiek ir kaip saugo duomenis mysql. Iš jūsų bandau gauti informacijos.
 8. - mEu -

  Saugojimas

  O gal saugo tik kas kokias penkias minutes?
 9. - mEu -

  Saugojimas

  Nu aš nelabai žinau ėsmės. Jai galit pakvieskit mantas.klemka
 10. Leidžiu serveri ant Vps. Jis pajungtas ant mysql. Pavyzdžiui padarau atnaujinimą restartuoju serveri, Viską išsaugo, o mašinų, ir mašinu informaciju ne. Nesuprantu gal nėra saugojimo? Arba kaip reikia saugiai restartuoti serveri?
 11. - mEu -

  Dėl serverio

  Visvien nerodo serverio.
 12. Turiu tokią bėdą. Noriu su draugu išmeginti gamemodą per hamachi. Susijungėm per hamachi. Aš paleidžiu serveri. Vedu savo hamachi ip ir veikia, o mano draugui rodo, kad serveris not respond. Gal žinot kame bėda?
 13. Turiu durną klausimą kaip paleisti New-Life.lt gamemode. Jame nera samp-server.exe. Įdėjus ir paleidus rašo World of Bounderies ar kažkaip panašiai. Manau, kad dėl to. Gal galit pagelbėt? Uždėsiu +rep iki limito.
 14. - mEu -

  lAdmin sistema isversta (~50proc.)

  Žmogus nesuprantą net ką pastebin reiškia :/
 15. - mEu -

  PLUG DJ

  Sveiki noriu jus supažindinti su Plug.Dj. Plug Dj yra panašaus tipo kaip, team speak (siūstis nieko nereikia) kuriame gali rinktis žmonės, į skirtingus kambarius. Atėjus į kokį nors kambarį, ten gros, muzika, reiškia kažkoks tame kambaryje esantis žmogus (DJ) leidžia muziką. Jūs atėję į kambarį taip pat galite leisti muziką, paspaudus "Click To DJ", ir jai bus daugokai žmonių jūs turėsite laukti savo eilės. Aš sukūriau http://plug.dj/lithuaniamusic/ plug dj kambarį atėję ten galėsite leisti sau patinkančia muziką, bei klausyti kitų dainas ir įvertinti jo dainą, tai galėsite padaryti mygtukais,
×
×
 • Sukurti naują...