Peršokti į turinį

Vartotojas147

Narys
 • PraneÅ¡imų skaičius

  27
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Forumo eurai

  0 +Pervesti

Reputacijos taškai

-56

Apie Vartotojas147

 • Nario rangas
  Žalias (-ia)
 1. O kaip sužinoti ar aktyvuoti ar ne?
 2. Sveiki visi, turiu tokią problemą. Žaidžiu pvž CS/ SAMP ir kas kiek laiko žaidimas nusileidžia į desktop, nesuprantu kame esmė? Windows 7 Professional pas mane, gal yra taip buvę ir jums ir žinote kaip tai išspręsti? Tikrai liksiu dėkingas, nes tai jau man labai nervina.
 3. Sveiki visi, turiu tokią problemą. Žaidžiu pvž CS/ SAMP ir kas kiek laiko žaidimas nusileidžia į desktop, nesuprantu kame esmė? Windows 7 Professional pas mane, gal yra taip buvę ir jums ir žinote kaip tai išspręsti? Tikrai liksiu dėkingas, nes tai jau man labai nervina.
 4. Vartotojas147

  Turiu problemą dėl game nusileidimų, svarbu.

  Aš visada antivirusinę unprotectinu. Naudoju Avast. O tau taip yra buvę?
 5. Sveiki visi, turiu tokią problemą. Žaidžiu pvž CS/ SAMP ir kas kiek laiko žaidimas nusileidžia į desktop, nesuprantu kame esmė? Windows 7 Professional pas mane, gal yra taip buvę ir jums ir žinote kaip tai išspręsti? Tikrai liksiu dėkingas, nes tai jau man labai nervina.
 6. Vartotojas147

  bAxoj - Paslaugos

  Nemalk šūdo, kaip tu priversi, kad žmones tau subscibintu, laikintu? NEPASITIKĖKITE, MALA ŠŪDA..
 7. Vartotojas147

  (seciurity) apsaugok savo projektą

  Pinigus lupa, for free galit apsisaugoti, snargliau tu, pinigus tik ima, yra ant DOSS apsaugos ir pnš..
 8. Sveiki ,labai noriu paprašyti, kad paspaustumėte ant žemiau esančių nuorodų ir prabalsuotumete . AČIŪ DIDELIS. Public serverio IP: cs18.hostas.eu:27016 http://csserveriai.l...p?do=view&n=406 - Spauskite ant nykščio įėje. http://www.cstops.lt...eu:27016&g=cs16 - Čia spauskite ant 10 STAR - Apačioje, kur užrašas Balsuoti: http://www.csservai.lt/server-3137 - Spauskite Balsuok už mus http://lt.games-moni...hostas.eu/27016 Čia dešiniajame šone 10 STAR paspauskite http://www.cs-server...public-serveris - Čia spauskite ''Balsuoti'' AČIŪ .Balsuokite kas 24 valandas. AČIŪ
 9. Taigi, atsidarė šiandieną naujas Counter-Strike 1.6 Public serveris. IP: cs18.hostas.eu:27016 Kviečiame užsukti ir linksmai praleisti laiką. Geros dienos!
×
×
 • Sukurti naują...