SuperMan

Narys
 • Pranešimų skaičius

  161
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  1
 • Atsiliepimai

  0%
 • Forumo eurai

  0 +Pervesti

SuperMan paskutinį kartą laimėjo Gegužės 11 2013

SuperMan turėjo geriausiai įvertintą turinį!

Reputacijos taškai

101 Kartais pasakantis ką gero

2 sekėjų

Apie SuperMan

 • Nario rangas
  Dalyvis (-ė)
 1. Cyber Sport - EGAME, tai diskusijų forumas, esantis ant IPB TVS. Nors iš pirmo žvilgsnio projektas atrodo banalus, bet jame dažnai vyksta atnaujinimai ir jis nėra iš tokių, kuriame yra ignoruojami nariai, jų pasiūlymai, idėjos. Projektas nesiekia pasipelnyti, todėl forumo turinys yra visiškai nemokamas. Forume bus perskaityti visi narių pasiūlymai, ir jei jie bus tenkinami, bei įmanomi - jie bus įgyvendinti. Forume galima bendrauti įvairiomis temomis. Kolkas forume yra diskusijos apie žaidimus (veiksmo, šaudyklių, simuliatorių ir kitokių žanrų žaidimus), technika (mobilieji telefonai, kompiuteriai, mp3 ir kt.), grafika (jos pamokos, siuntiniai ir kt.), tinklalapių kūrimas (phpBB, PHP-Fusion ir kt.). Taip pat forume galima kurti nuosavus blogus, sukurti forumo komandas, kurios gaus specialias teises forume, po specialią skiltį. Forumo komandos gali būti įvarios: grafikos, žaidimų apžvalgų kūrėjų ar tiesiog komandos. Taip pat nepamirškime, kad forume yra taisyklės, kurių bus privaloma laikytis ir surinkus 3 įspėjimus neteksite žinučių rašymo forume savaitei, o surinkus 5 įspėjimus būsite užbanintas iš forumo diskusijų dviem savaitėm. Todėl tikimės, kad sulauksime jūsų palaikymo, diskusijų, idėjų. http://cs-egame.lt/ - administracija.
 2. Cyber Sport - EGAME, tai diskusijų forumas, esantis ant IPB TVS. Nors iš pirmo žvilgsnio projektas atrodo banalus, bet jame dažnai vyksta atnaujinimai ir jis nėra iš tokių, kuriame yra ignoruojami nariai, jų pasiūlymai, idėjos. Projektas nesiekia pasipelnyti, todėl forumo turinys yra visiškai nemokamas. Forume bus perskaityti visi narių pasiūlymai, ir jei jie bus tenkinami, bei įmanomi - jie bus įgyvendinti. Forume galima bendrauti įvairiomis temomis. Kolkas forume yra diskusijos apie žaidimus (veiksmo, šaudyklių, simuliatorių ir kitokių žanrų žaidimus), technika (mobilieji telefonai, kompiuteriai, mp3 ir kt.), grafika (jos pamokos, siuntiniai ir kt.), tinklalapių kūrimas (phpBB, PHP-Fusion ir kt.). Taip pat forume galima kurti nuosavus blogus, sukurti forumo komandas, kurios gaus specialias teises forume, po specialią skiltį. Forumo komandos gali būti įvarios: grafikos, žaidimų apžvalgų kūrėjų ar tiesiog komandos. Taip pat nepamirškime, kad forume yra taisyklės, kurių bus privaloma laikytis ir surinkus 3 įspėjimus neteksite žinučių rašymo forume savaitei, o surinkus 5 įspėjimus būsite užbanintas iš forumo diskusijų dviem savaitėm. Todėl tikimės, kad sulauksime jūsų palaikymo, diskusijų, idėjų. http://cs-egame.lt/ - administracija.
 3. SuperMan

  IP.Board sulietuvinimas

  Pilnai apsolučiai pažėk kiek kiti ima... Jei ir nete rasi bus nepilnas....
 4. SuperMan

  Anonymous.

  Na jie nevisi geri ar blogi, bet tie Tikrieji ir gera organizuota jie įsitikinę, kad tipo naudoja jūsų duomenis t.y. pardavinėja todėl jie ir nori nulaužti.
 5. SuperMan

  CS:GO

  Yra free, bet tik prieš botus arba vienas ir vienam map'e
 6. SuperMan

  CS:GO

  :DD ne ne kodėl tas trojanas užima: 0.0MB? :D
 7. SuperMan

  CS:GO

  Bleee rimtai sakyk ką padariai mano pc ;(
 8. SuperMan

  CS:GO

  Kas čia darosi?????? Pc lūžta, lagina... ėėė ką daryt?
 9. SuperMan

  CS:GO

  Neveikia sakau....
 10. SuperMan

  CS:GO

  Pajungiau ir nieko nebuvo, neveikia tas tavo cs:go
 11. SuperMan

  Ipboard Lietuvinimas

  Na jei pirmas galiu ir aš. vaflis05
 12. SuperMan

  Ipboard Lietuvinimas

  O čia sabas :DDD 40Lt b/l apipisi vistiek Gariausias lietuvos cyberzinos sukčius
 13. SuperMan

  Teikiu Web paslaugas.

  Tu tuo įsitikinęs? Gali ir per team viewer daryt
 14. SuperMan

  Adminai selioja

  Vostiek nepasimoko aš jam win buvau ištrynęs t.t.