Peršokti į turinį

SomethingHappened

Administratorius
 • Pranešimų skaičius

  1.246
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  4
 • Atsiliepimai

  100%
 • Forumo eurai

  2,105 +Pervesti

SomethingHappened paskutinį kartą laimėjo Liepos 14 2018

SomethingHappened turėjo geriausiai įvertintą turinį!

Reputacijos taškai

688 Turintis ką pasakyti

Apie SomethingHappened

 • Nario rangas
  Anderbosas (-ė)

Paskutiniai lankytojai

20.989 profilio peržiūros
 1. Sudalyvauk apklausoje Ar diskutuotum SuperGames Discord serveryje? Svarstome apie atskirą SuperGames Discord serverį. Išreikš savo nuomonę apklausoje.
 2. SomethingHappened

  Pasiulymas dėl privačių žinučių

  Toks ilgas laiko limitas nustatytas dar iš ankstesnių laikų, kai turėjome priežastį jį taikyti. Šiuo metu nematau priežasčių kodėl gi nesumažinus bent iki 30-ties sekundžių. Pakeitimus planuojame atlikti jau artimiausiu metu.
 3. SomethingHappened

  Tamsios forumo temos patobulinimas

  Šiuo metu dar daugiau šviesių dizaino elementų buvo perdaryta, todėl anksčiau paminėtos vietos jau neturėtų būti baltos.
 4. SomethingHappened

  Ar dalyvauji konkursuose?

  Balsavimas skirtas apskritai sužinoti kaip dažnai SuperGames bendruomenės nariai dalyvauja konkursuose.
 5. Paskutinę praėjusių metų dieną būtinai turėjote atsinaujinti į naujesnę „Windows“ versiją arba pasirinkti vieną iš palaikomų „Steam“ alternatyvų „MacOS“ ar „Linux“. Jeigu iki šiol žaidėte kompiuteryje, kuriame įdiegta „Windows XP“ ar „Windows Vista“, tai nuo Sausio 1 dienos „Steam“ kliento ant šių senų operacinių sistemų paleisti negalite. Šį pranešimą „Valve“ buvo išplatinusi „Steam Support“ puslapiuose. Vienintelis būdas išspręsti problemą – atsinaujinti iki naujesnės „Windows“ versijos. „Steam“ klientas šiuo metu palaiko „Windows“ 7, 8, 8.1 ir „Windows 10“.
 6. Su šventėmis! Visai neseniai paskelbėme apie tvarkymosi (švaros) konkursą. Taigi, norėtume trumpai apibendrinti rezultatus: Iš viso per 12 dienų sulaukėme virš 600 pranešimų apie forumo taisyklių pažeidimus. Skaičius tikrai įspūdingas – vos per dvi savaites mus pasiekė toks pranešimų skaičius, kurį vidutiniškai sulaukiame per kelis mėnesius. Moderatorių komanda yra laiminga, kai mato tokį aktyvumą – Dėkojame dalyvavusiems. Taigi, rezultatai (Kas komentaruose minėjo, kad neskelbti – sry) 1 vieta: @ALFRED. su ~300 praneštais pranešimais. 2 vieta: @Simonas142 su ~200 praneštais pranešimais. 3 vieta: @superMARIO^ su ~60 praneštais pranešimais. Su laimėtojais susisieksime artimiausiu metu. Papildyta. Dėl šventinio laikotarpio, vis dar liko neišsiųsti 2 (du) prizai. Visas dovanas planuojame išsiųsti per ateinančią savaitę.
 7. SomethingHappened

  JUODASIS PENKTADIENIS: Griebk nuolaidą Premium narystei! (Pasibaigė)

  Ar turite galiojantį Premium?
 8. Dabar puiki proga užsisakyti Premium narystę net su -40% nuolaida! Paskubėk, nes pasiūlymo laikas labai ribotas! P.S. Turint galiojantį Premium, gali atsiimti specialų Gift'ą nuo SuperGames:
 9. SomethingHappened

  Ar dalyvauji konkursuose?

  Tikrai manau įmanoma suorganizuoti siuntimą. Jeigu domina, parašyk asmeninę žinutę.
 10. SomethingHappened

  Ar dalyvauji konkursuose?

  Sudalyvauk apklausoje Ar dalyvauji konkursuose? Jeigu pasirinkai 1 (pirmąjį) atsakymo variantą, gali pasidalinti ką pavyko laimėti. Jeigu vieną iš likusių - pasidalink mintimis, kas tave paskatintų sudalyvauti. Galbūt tai būtų konkursas, kuriame kiekvienas taptų laimėtojas?
 11. SomethingHappened

  Žaidimų kultūros konventas „GameOn“ grįžta dar kartą. Konkursas!

  Burtų keliu laimėtoją išrinkome @Erikonasz. Sveikiname! Kaip suprantu, tai Erikas, tad su Eriku susisieks el. paštu, kuris nurodytas jo profilyje. Likusiems linkiu nenusiminti, ir bandyti laimę kitose loterijose!
 12. SomethingHappened

  Ar dalyvausi GameON?

  Sudalyvauk apklausoje Ar dalyvausi GameON? Padiskutuokime. Galbūt turime tokių, kurie nepraleido nei vieno renginio?
 13. Iš tikrųjų, nors iš pirmo žvilgsnio atrodo taip lengva, realybėje viskas kiek kitaip. Su kokiais iššūkiais susiduria profesionalūs geimeriai, sužinosime šiame vaizdo įraše:
 14. SomethingHappened

  Supergames.lt nauja era

  Kaip minėjau anksčiau, tai nėra klaida. Nakties režimas yra specialiai padarytas taip, kad naršant naktį tau prieš akis nebūtų jokių ryškių spalvų. Tikrai taip: Priklausomai nuo laiško tematikos, jis gali pasiskirstyti pagal prioritetą. Jeigu kreipiesi dėl konkretaus klausimo/įspėjimo/problemos, atrašome jau kelių valandų bėgyje. Būna dažnų atvejų, kai nariai atsakymų sulaukia jau po kelių minučių. Pergyventi nevertėtų, nes prenumeratos nėra pratęsiamos automatiškai nei vienu nei kitu atveju. Įvertinimo negali palikti, jeigu paslaugą įsigijai už forumo eurus (bent kol kas).
 15. SomethingHappened

  Supergames.lt nauja era

  Temose, kurias numetei, nematau nei vienos klaidos, arba jos jau ištaisytos. Dėl Premium narystės, sistema, kuri leidžia įsigyti šią paslaugą už forumo eurus bent šiuo metu neturi tokio funkcionalumo, kuris leistų matyti kiek laiko dar galioja turima paslauga. Tikimės, jog kūrėjai patobulins, ir papildys šį funkcionalumą sekančiame atnaujinime. Nepaisant to, visiems, kam svarbu žinoti kiek dar liko prenumeratos, gali pabandyti susisiekti. Mes tikrai pasakysime.

×