Einaras_Pitbull

Narys
 • PraneÅ¡imų skaičius

  14
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Atsiliepimai

  0%
 • Forumo eurai

  7 +Pervesti

Reputacijos taškai

-8 Nepataikantis į temą

Apie Einaras_Pitbull

 • Nario rangas
  Žalias (-ia)

Paskutiniai lankytojai

176 profilio peržiūros
 1. Balandžio 12 dieną - Šv. Velykos. Norėdamas Jus pasveikinti Šv. Velykų progą ne tik pasakydamas tai žodžiu, tačiau ir padarydamas konkursą! Šiandienos konkursas yra 3 random STEAM GAME CD-KEY. Norintys dalyvauti pažiūrėkit video!
 2. Sveiki, noriu bandyti atgaivinti kanalą kurdamas gameplay video. Šiuo metu iki balandžio 3d. vyksta mažas konkursas, prizas nėra įspudingas, tačiau ateityje bus žymiai vertingesis. Taip pat pažiūrėkit naują video GTA V online, komentuokit, rašykit ką reiktų keisti ir panašiai. Nuoroda į konkurso video:
 3. Sveiki, nupirkčiau YouTube paskyrą nuo 1k subu. Rašom man į A.Ž arba komentaruose. Atsiskaitymas SwedBank
 4. Sveiki. Nežinau ar tai bugas ar kas. Tačiau man viską sutvarkius serveriui viskas veikia į phpmyadmin viską sql sukėliau duomenis per pawn užrašiau, bet.. Kai tik prisijungiu į serverį prašo slaptažodį sakau gerai, suvedžiau slaptažodį ir neleidžia paspausti " spawn " ir " shift ". Po kokių 5 sec meta:, gal jūs žinote kokia čia bėda ?
 5. Sveiki Noriu Jums Pristatyti Nauja Sa-Mp Serveri Best-Life. Pameni tuos laikus? Better-Life, New-Life ? Kodėl Verta Rinktis Mus ? Serveryje Yra Puikios Sistemos. Serverio GameModas Yra Neplatintas Šito GameModo Niekas Neturi , Nenaudoja Tad Šis GameModas Yra Neeilinis. Serveris Turi 10 Darbus Su Direktorio Pakvietimu 1. Policijos Departamentas ( Policija ) 2. Medicinos Departamentas ( Medikai ) 3. Tangra AutoServisas ( Mechanikai ) 4. Martono Taxi ( Taxi ) 5. Balsas.lt Reporteriai ( Radistai ) 6. DHL Krovinių Pervežimas ( Fūristai ) 7. Muitininkai ( Muitinė ) 8. Russai ( Mafija ) 9. Cosa Nostra ( Mafija ) 10. Colombo ( Mafija ) Serveris Turi 9 Darbu Be Pakvietimo 1. Gatviu Valytojas ( Valytojai ) 2. Picos Išvežiotojas ( Picerininkai ) 3. Kurierjai 4. Autobusu Vairuotojas ( Autobusininkai ) 5. Šiukšliu Išvežiotojas ( Šiukšlininkai ) 6. Limuzinu Vairuotojas ( Limuzinininkai ) 7. Inkastorius 8. Lakūnai ( Pilotas ) 9. Gaisrinė ( Gaisirininkai ) Serverio Komanda Sąvininkas - Einaras_Sport ( Skype exxovideos ) Prižiurėtojas - Renkamas Direktoriu Prižiurėtojas - Renkamas Administracijos Prižiurėtojas - Renkamas Vip Prižiurėtojas - Renkamas Serveris Žada Gerus Rezultatus Gali Padėti Tik Tu Ateik Ir Pasilik Su Mumis Vienas Už Visus , Visi Už Viena !!! Serverio Ip - 82.135.154.77:8009 Serverio Svetainė - www.exxo.96.lt/Forumas/ Serveris Niekada Nenuvils Jūsų O Jūs Nenuvilkite Serverio
 6. Sveiki, taigi šiandien pareklamuosiu savo serverį. Platforma: Craftbukkit Ip: 77.241.206.65:25786 Serverio darbo laikas: 24/7 Svetainė: exxo.96.lt | Kuriamas Serverio tipas: Surival/PvP Gali jungtis tiek nelegalūs žaidėjai tiek legalūs Administracija: Einaras | ExXovideos Aprašymas: Taigi tik prisiregistravę prie serverio visi apžiūrėsite spawną arba eisite prie reikalo kasinėtis,dirbti,ŽUDYTIS! Juokauju! Serveryje yra Viezbutis, spawn, PvP, XpFerma, Enchant, End, Nether, Plotai, taisymas. Jau daugelis sakys: - Ko dėl nėra shop?! Atsakymas labai paprastas. Shop bus, tik pardavimui ir pirkimo maistui. Todėl, kad jus patys kasinėsites ir turėsite taip block'ų. Tik galėsite parduoti. Serverio spawnas yra iš googles Bet tačiau statysime savo rankomis. Yra paslaugos: VIP 3LT - SuperVIP 7LT - MOD 10LT - Skraidymas[FLY] - 1LT /Mėn. Kolkas vyksta AKCIJOS. Tad skubėkite pirkti privilegijas!!! Serverio talpa: 150 Žaidėjų.
 7. Einaras_Pitbull

  hiper-life.lt gm.

  einaras.bargaila
 8. Einaras_Pitbull

  hiper-life.lt gm.

  einaras.bargaila laukiu gm :/