Peršokti į turinį

Grand-Box Productions

Narys
 • PraneÅ¡imų skaičius

  11
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Forumo eurai

  0 +Pervesti

Reputacijos taškai

11 Bus matyti ko vertas

Apie Grand-Box Productions

 • Nario rangas
  Žalias (-ia)

Susisiekimo būdai

 • Tinklalapis
  http://www.grandbox.clanteam.com

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Miestas
  Panevėžys
 1. Deja, prie MiniLand 1 nebegrįšim. Dabar visos MiniLand 1 klaidos bus ištaisytos antojoje dalyje.
 2. Geriausias variantas neturint Unity Pro, tai yra susirasti žmonių sukurtus efektų skriptus internete. Aišku, jie gal ir nebus tokie geri, kaip Pro versijos, bet jų užteks darbui atlikti. Bet yra ir kitas variantas. Sukurti žaidimą naudojant nemokamą Unity versiją, o likus kokiam mėnesiui iki išleidimo, panaudoti Unity Pro free trail 30 dienų. Pasibaigus trail laikotarpiui, projektas išliks, bet nebebus galima naudotis Pro versijos ypatumais.
 3. MiniLand 2 yra kuriamas naudojant nemokamą Unity versiją.
 4. Lietuviškasis žaidimas MiniLand2 Žaidimą kuria kūrybinė grupė Grand-Box Productions Trumpas istorijos aprašymas Pirmos dalies tęsinys naujoje vietovėje, kurioje tavo pagrindinis tikslas yra susitikti su savo kariuomenės būriu bei aneksuoti Punto Kolai priklausančias teritorijas, bet tam kelią užkerta banditų gauja El Diablos. Be to, šioje dykumoje yra dar kitų problemų, ir tik nuo tavęs priklausys, ar jas išspręsi... Apie žaidimą Sukūrus pirmąją žaidimo dalį paaiškėjo, kad verta tęsti šį projektą, nors buvo ir atsiliepimų, kad žaidimo istorija yra neįprasta. Pirmoji žaidimo
 5. Grand-Box Productions

  Reikia pagalbos su Unity 3D ir Blender

  Jei naudoji Unity, tai geriausia per blender išsaugti kaip .fbx failą "blenderyje"-(Export/Autodesk FBX). Jei naudosi šitą būdą, tai ten reikia pažymėti "Selected Objects" bei atžymėti "Include Default Take". Po to isšaugotą failą įkeli į unity.
 6. Grand-Box Productions

  MiniLand 2 Anonsas

  Šį kartą naudojama naujausia engine versija (MiniLand buvo kurtas su 3 metų senumo engine) ir įvairiais būdais bus sprendžiamos lago problemos.
 7. Grand-Box Productions

  MiniLand 2 Anonsas

  Šitas vaizdo įrašas yra ne "In-game", o tiesiog renderinta animacija. Žaidimas kuriamas su "Unity" game engine.
 8. Dėl veiksmo tai pritariu..., bet pagrindinis dalykas šiame žaidime yra pati istorija. Ji yra kaip įžanga į žaidimą "MiniLand 2".
 9. Neįsiskaičius į tekstus ganėtinai sunku surasti kur eiti. Todėl mes įkėlėme vaizdo įrašą, kuriame parodoma kaip pereiti žaidimą.
 10. Kai paspaudi žaisti ir po to pradėti, pradeda krauti pagrindinį žaidimo lygį ir tai gali užtrukti kokią minutę ant lėtesnių kompiuterių.
 11. Apie žaidimą: "El Motaro" - tai šalis, kurioje vyksta veiksmas. "E.M.A." - El Motaro Armija. "El Diablos" - tai valdanti dalį El Motaro žemių banditų gauja. "Punto Kola" - tai Puntovskio Entovičiaus įkurta kolos pramonės įmonė. Per teritorijos žvalgybos misiją buvo pašautas tavo pilotuojamas "E.M.A." sraigtasparnis, kuris nukrito ir sudužo. Laimei, tu išgyvenai. Po katastrofos nusprendei keliauti atgal į "El Motaro". Keliaudamas gerą mėnesį pagaliau pasiekei "El Motaro" pasienio zoną, bet tau beveik nebeliko nei maisto, nei vandens. Todėl tu turi paskubėti ir patekti į "El Motaro", kol da
×
×
 • Sukurti naują...