Confis

Narys
 • Pranešimų skaičius

  218
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  1
 • Atsiliepimai

  0%
 • Forumo eurai

  12 +Pervesti

Confis paskutinį kartą laimėjo Vasario 7 2017

Confis turėjo geriausiai įvertintą turinį!

Reputacijos taškai

64 Kartais pasakantis ką gero

6 sekėjų

Apie Confis

 • Nario rangas
  Dalyvis (-ė)

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras

Paskutiniai lankytojai

921 profilio peržiūros
 1. O tau yra skirtumas kokį modą kūrti ? Mano nuomonė tai nėra svarbu kokio tipo modą kurti, svarbu į jį būtų dedamą pastangų nuolat tobulinti ir daryti tai, dėl ko žaidėjai norėtų likti ir žaisti tam serveryje. Nors pastaruosius metus Lietuvos rinkai tas neįmanomą, nes dauguma projektų ale " motyvuoti " kokiam mėnesiui, toliau *Myliu SuperGames.lt* kalą ir viskas. Ir šiaip seni, 2019m, nebe tas laikas manau, kad daugelis norėtų tą sampą lošt, nebe tie laikai kaip ankščiau. Anyway gl jeigu kūrsi.
 2. Labas vakaras. Iš kur siunčiatės filmus ? Gal kokių puslapių žinot iš kur parsipūst būtų galimą ? Prieš rytojaus skrydi norėtusi atsisiųst ką nors. Filmai in apeikit, ten nėra visų, kurių noriu. Nebent turit kas ten accountą su taškais atliekamą, tada pažiūrėčiau ką nors, nes pačiam jau taškai baigėsi, ką galėjau tą susisiunčiau.

 3. Confis

  klausimas vairuojantiems

  Gal ir nieko, tik girdėjau iš kalbų pažįstamų, kad išlenda smulkios detalės, kurios einant laikui pradeda užpist biški: dregmė po kilimėliais ir t.t. Bet šiaip tai dalys nebrangios kai kurios, kuro irgi labai jau daug neryja ( čia jau kaip kam, vieniem mažai, kitiem daug gali būt ). Svarbu jeigu pirksi - nusipirk gero stovio,kad šūdo neįbruktų, nes prikelti šitą numirusią mašiną paskui ant kojų jeigu šūdą gausi - ne taip paprasta. O šiaip internete yra daug atsiliepimu, pasiskaitinėk gi.
 4. Confis

  Ieškoma Projekto Komanda

  O ko ne Kaip sakoma: trumpai ir aiškiai.
 5. Confis

  Seni kompiuteriniai žaidimai

  Cod atsisiųsk,pats neseniai atsisiunčiau I ir II dalis pažaist
 6. Confis

  Klausimas dėl programavimo

  Kiekvienam invidualiai čia, gal jam patiks ir abidvi mokinsis.
 7. Confis

  Klausimas dėl programavimo

  Manau mokinkis Java ir C++ kalbas. Java yra nuolat naudojama, programuojama įvairius prietaisus, operacines sistemas. Ir šiaip tikriausiai jinai yra viena iš populiariausių kalbų,bet aišku ją nėra lengva išmokti, todėl patarčiau manau pirmą mokytis C ar C++ kalbas, nes Java kažkiek turi kiek pamenu panašumų, o jeigu ne, kažkas kitas pataisys mane. Tai manau išmokęs pagrindus ir panašiai C++ kalbų, bus kažkiek lengviau pereiti prie Javos tau. Nesu kažkoks labai specas programavime, bet manau atsiras dar tikrai daugiau nuomonių, kurie patars tau daugiau. Parašiau tau savo tik nuomonę.
 8. Confis

  Kur žaidžiat?

  s-cs.lt Aišku, ten csgo modas, bet koks skirtumas,gali žaist ir su paprastais skinais juk, nerink tu skinų ir tiek. Yra ir daugiau ten serverių, catch modas,bloodhuntas ir t.t Jau N metų gyvuoja projektas, pats jame žaidžiau daug metų.
 9. Confis

  SAMP Rinka mirus?

  Nieko gero iš to tavo liberčio, bent jau mano čia asmeninė nuomonė. Eilinis serveris jis man, o tiek jį čia gyrė ir kėlė į aukštumas kažkas.. betrūksta prie tos nasos sistemos, kur rinkti narkotikus kosmose,kad būtų galimą kariaut dar ten.. kaip per kokius žvaigždžių karus. O šiaip jeigu žadi kažko įdomesnio ir naujesnio įnešti iš sistemų pusės - tada taip. Jeigu sugebėsi pateikti tai žaidėjams, tai susidomėjimas ateis ir bus tų žaidėjų nuolatinių. Įdėjus pastangų, laiko, manau drąsiai galima pasiekti porą šimtų nuolatinių žaidėjų,kas manau būtų tikrai geras rezultatas.
 10. Confis

  lasPuerto.lt | STARTAS

  Forumą tai siūlyčiau susitvarkyti, nes atrodo tai baisiai.
 11. Confis

  Pagalbos dėl GTA

  Dėkui, veikia. Galit rakinti temą.
 12. Confis

  Noriu naujo niko ant cs 1.6 visam laikui

  Lyg su tuo nauju nicku tu geriau žaisi..
 13. Confis

  Pagalbos dėl GTA

  Būčiau dėkingas, pabandyčiau tada.
 14. Sveiki, iškilo problema su GTA įrašymu. Perrašius kompą ir pakeitus iš win 7 į win 10 pradėjo darytis įvairios nesąmonės, viena iš jų - žaidimų įrašymas. Bandant įrašyti dabar gta ir pasibaigus įrašymui, nerodo jokių failų,kad jis išvis yra įrašytas.. Su win 7 tokiu problemų nebuvo, visi installai tokie patys. Gal kas susidūręs esat su šita problema ?
 15. Confis

  Prisidirbau bei bandau pasitaisyti ..

  O kur tu išskridęs buvai ?