Peršokti į turinį

Cult

Narys
 • PraneÅ¡imų skaičius

  15
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Forumo eurai

  0 +Pervesti

Reputacijos taškai

-2 Nepataikantis į temą

Apie Cult

 • Nario rangas
  Žalias (-ia)

Profilio informacija

 • Lytis
  Paslaptis
 1. Tai šitą jau dariau, tas pats...
 2. Sveiki visi, taigi turiu bėdą... Taigi šiandien tvarkiau serverį, daug ką sutvarkiau ir nesupratau kodėl man išmetė „Invalid/unsupported P-code file format“ klaidą prieš jungiant serverį, bet serveris neveikia. Man tai pirma tokia klaida. Jūs turbūt daugiau žinote ir išmanote, padėkit... „ ---------- Loaded log file: "server_log.txt". ---------- SA-MP Dedicated Server ---------------------- v0.3x ©2005-2013 SA-MP Team filterscripts = "" (string) Server Plugins -------------- Loading plugin: streamer.dll *** Stramer Plugin v2.6 by Incognito loaded *** Loaded. Loaded 1 plugins.
 3. Cult

  Pagalbos dėl serverio klaidų

  Ačiū, padėjai.
 4. Sveiki visi www.supergames.lt tinklapio lankytojai, įdėjau spidometrą į serverį ir man išmetė klaidų. Išmestos klaidos: 23544 eilutė: 23596 eilutė: 23599 eilutė:
 5. Cult

  Pagalbos dėl serverio klaidų

  Ačiū, padėjai.
 6. Cult

  Pagalbos dėl serverio klaidų

  Truputi nereikalingų administratorio(-rės) komandas ištryniau...
 7. Sveiki visi www.supergames.lt lankytojai. Tvarkiau serverį ir paspaudžiau „F5“ mygtuką ir truputi nesupratau, jei tų eilučių neliečiau, bet man rodo, kad jose yra klaidų, nors prieš tai jų nebuvo... Klaidos: C:\Users\Ricardas\Desktop\„SFGP.eho.lt“ projektas\gamemodes\SFGP.pwn(329) : error 017: undefined symbol "LoadVehicles" C:\Users\Ricardas\Desktop\„SFGP.eho.lt“ projektas\gamemodes\SFGP.pwn(390) : error 017: undefined symbol "CreateRXTT" C:\Users\Ricardas\Desktop\„SFGP.eho.lt“ projektas\gamemodes\SFGP.pwn(4230) : error 017: undefined symbol "RemoveObjectsForPlayer" C:\Users\Ricardas\Des
 8. Pas mane buvo „#define AFK_TIME 1“, o padariau „#define AFK_TIME 5000“ ir viskas, nebėra klaidų, ačiū.
 9. Šitas viskas jau yra įrašyta. 19253 eilutė: 19255 eilutė: 19257 eilutė: 19591 eilutė: 19595 eilutė:
 10. Sveiki visi www.supergames.lt tinklalapio lankytojai, kūriau serverį ir kaip paspaudžiau „F5“ mygtuką ir išmetė tokias klaidas:
 11. Mėginau, bet nieko neišėjo...
 12. Sveiki visi, man reikėtu jūsų pagalbos dėl transporto priemonių sugrąžinimo. O ji yra tokia, pas mane serveryje yra padaryta, kad nuosavos transporto priemonės išsisaugoja automatiškai, kad nereikėtu rašyti kiekvieną kartą „/spos“, ir vieną kartą važiavo mano draugas su nuosava transporto priemonę ir įkrito į vandenį, jis rašo „/remont“ ir mašina vistiek vandenyje, nes ji ten išsisaugojo. Tai gal kas žino kaip padaryti, kad eitu užlipus ant „Pickup“ už tam tikrą sumą atsikelti nuosavą transporto priemonę į aikštelę?
×
×
 • Sukurti naują...