Peršokti į turinį

Retro-Samp

Narys
 • PraneÅ¡imų skaičius

  104
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Forumo eurai

  2 +Pervesti

Reputacijos taškai

2 Bus matyti ko vertas

1 sekėjas

Apie Retro-Samp

 • Nario rangas
  Naujokas (-ė)
 1. Retro-Samp

  Nori užsidirbti pinigų ? Užsuk čia.

  Krc gi neiškarto persiveda tie centai, gali užtrukti iki dviejų dienų, kol svetainėje atsiranda.
 2. Retro-Samp

  Nori užsidirbti pinigų ? Užsuk čia.

  Na kas kiek jau centu užkalėt ?
 3. Retro-Samp

  Nori užsidirbti pinigų ? Užsuk čia.

  Dabar tiksliai nežinau, nebuvo tokios problemos, bandyk jiems parašyti, kas per problema, bet nemanau, kad galėjai taip greit 1.3 uždirbt.
 4. Retro-Samp

  Nori užsidirbti pinigų ? Užsuk čia.

  Taip internetas reikalingas. Yra mačiau programėlė išmaniąjam telefonui, pats bandžiau ją įdiegti, bet neveikė, galit pamėginti gal jums veiks.
 5. Retro-Samp

  Nori užsidirbti pinigų ? Užsuk čia.

  Puslapyje atsinaujina kiek žinau ryte, nes ten JAV, kita laiko zona. Tad nebijokit, kas yra programoj atsiras ir internete. O Thread dabar iš karto jau turėtumėt gauti, nebebūtina jiems rašyti, tiesiog, užsiregistruokit, atsisiųskit programą ir viskas.
 6. Retro-Samp

  Nori užsidirbti pinigų ? Užsuk čia.

  Beto kas užsiregistruosit, kvieskite savo draugus, ar šiaip platinkite savo refferal nuorodą, gausite dar po 20proc, nuo kito žmogaus uždarbio.
 7. Retro-Samp

  Nori užsidirbti pinigų ? Užsuk čia.

  Tikrai, ne, čia tiesiog programa, praskenink su antivirusine jei nepasitiki. O kas čia rašė kad tik 2 dolerius per mėnesį, tai reiškia, kad mažai dirbai. Nes aš per diena apie 0,7$ gaunu, o dirbu per du kompus tai išeina apie 1,5$.
 8. Retro-Samp

  Nori užsidirbti pinigų ? Užsuk čia.

  PayPal dėje neina, bet galite užsiregistruoti viename iš keletos jums siųlomų svetainių, tai nėra sudėtinga. Beto tai tikrai viskas legalu ir išbandyta, pabandykite patys, nepatiks nebedirbkite, jei sudomins, darbuokitės toliau, nors koks čia ir darbas, tereikia palikti įjungta programą. Sekmės bandantiems.
 9. Sveiki visi, noriu pristatyti vieną svetainę, kuri galėtų padėti jums užsidirbti nesunkiai keleta dolerių. https://www.youtube.com/watch?v=Lrg57jYY4M0 Štai nuoroda: http://coingeneration.com/auth/new/699199/
 10. Retro-Samp

  [FIFA 14] žaidimo raktai ir [FUT] coinsai.

  Jei daug pinigų turi tai taip
 11. Retro-Samp

  [FIFA 14] žaidimo raktai ir [FUT] coinsai.

  Na taip galima laukti, bet teks laukti iki spalio mėnesio ir už tai dar teks pakloti daugiau kaip dvigubai, nei už FIFA 14.
 12. Sveiki visi. Siųlau pirkti nebrangiai Fifa 14 žaidimo raktus, bei FUT(Fifa Ultimate Team) coinsus. FIFA 14 rakto kaina 50LT bankiniu pavedimu. FUT coinsų kaina - 1mil - 9LT bankiniu pavedimu. Jei domina, kreipkitės į skype aurimasrl
 13. Sveiki visi, noriu pasiųlyti Fifa fanams įsigyti visai nebrangiai Fifa 14 žaidimo raktą. Atsisiuntę Origin programą ten užsiregistravę ir įvede žaidimo raktą galėsite žaisti šį žaidimą tiek online tiek offline rėžimuose. Ką dominą kreipkitės į skype aurimasrl. KAINA - 45LT
 14. Retro-Samp

  NightKata: Atiduodu į samperių rankas

  Pradėjau skaityti ir užkabino, todėl viską teko perskaityti. Tikrai labai įdomios ir unikalios sistemos, manau serveryje bus veiklos. Nes dabartiniuose GRP tai su mašina važinėji aplink miesta ir pinigus kali, greit atsibosta. Sekmės darbuose, lauksiu atidarymo.
 15. Meta sa-mp-server.exe faile toki warninga: [10:42:32] sscanf warning: Invalid data length. [10:42:32] sscanf warning: Invalid character in data length. Dėl komandos: CMD:atimtig( playerid, params[] ) { if( pInfo[ playerid ][ adminas ] == 1) { if( pInfo[ playerid ][ AOD ] == false ) return SendClientMessage( playerid, 0xFAFAFA, ""eroras" "balta"Įjunkite AOD rėžimą "pagrindine"/aod" ); new vardas[ MAX_PLAYER_NAME ], id, name[ MAX_PLAYER_NAME ], mess[ 128 ] ; if( sscanf( params, "s[ 24 ]", vardas ) ) return SendClientMessage( playerid, -1, ""eroras" "balta"Komandos naudojimas: "pagrindi
×
×
 • Sukurti naują...