Peršokti į turinį

busters1

Narys
 • PraneÅ¡imų skaičius

  56
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Forumo eurai

  0 +Pervesti

Reputacijos taškai

2 Bus matyti ko vertas

Apie busters1

 • Nario rangas
  Naujokas (-ė)

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras
 1. Sveiki , reikalingas nešiojamas kompiuteris darbui iki 500eurų. Jis būtų naudojas filmų žiūrėjimui , powerpoint , dokumentacijoms ir t.t. Problema yra tame , kad nelabai nusimenau kompiuteriuose ir ypač nešiojamuose, tad būtų reikalinga eksperto nuomonė ir pagalba. Ačiū iš anksto padėjusiems.
 2. busters1

  Neatsiranda ausinės Playback'e.

  Man atrodo radau problema.... Tik norėjau paklaust ar tiesa , kad SteelSeries v2 be USB neveikia Surrounding 7.1?
 3. Taigi nusipirkau naujas SteelSeries Siberia V2 ausinės (naujos , nenaudotos) ir kai jas prijungiu prie kompiuterio jos neatsiranda Playback liste.. Viskas sujunkta gerai , naudoju Realted HD Audio Manager . Prašau , padėkit .
 4. Norėjau paklausti kur Kaune yra Siberia V2 Ausinės , reikėtu parduotuvės , o ne elektroninės parduotuvės.
 5. busters1

  Problemos su Ekranu.

  Hmm , kai valiau tai tik nuo Vaizdo plokštės vintilatoriu nuėmiau , ir jokios Termo Pastos nedėjau :> Galvoju reikės vežt, nes kuo toliau tuo labiau pridirbsiu kažko :> Draugas sakė , kad kaitino orkaitei Vaizdo plokšte, o po metų keitė , nes tas pats buvo ... Gal non - sense bet ** :/
 6. busters1

  Problemos su Ekranu.

  Jeigu būtu sugedus tai čj net neįsijunkčiau kompiuterio ... Man dbr tiesiog po kokių 30min kai įjungiu kompiuteri užsifreezina vaizdas arba pasidaro juodas ir rašo no signal ir visalaika kai RR kompiuteriui padarau vėl veikia :/ (display driver stopped responding and has recovered) - Man kartais užstringa ir atstringa ir meta šita Errora , tai čj einu pažiurėt sprendimų.
 7. busters1

  Problemos su Ekranu.

  Galėtum aiškiau gal?
 8. busters1

  Problemos su Ekranu.

  http://www.part.lt/img/8ab8407fcd834fb81039475b7977d9b2709.jpg Nežinau , ką tu jame nori pamatyt , bet štai ... Jeigu kas galėsiu pasakyt kas sujunkta ir kaip ... Ekrano antgalis tai netilpo , teko naudot tarpinį , ten tą balta..
 9. busters1

  Problemos su Ekranu.

  http://www.part.lt/img/e4eb9f36ea1edf6d6f5201aa859a6233644.jpg http://www.part.lt/img/f8abc04ac1bdfe71f1c16c1b3bf7c3a5193.jpg http://www.part.lt/img/8240928301703be8f9b73a5a58af322e538.jpg Žinau , fotografavau su batonu , nes nelabai turiu su kuom :> , tai dėl šito atsiprašau , bet vistiek gal kažkas matosi. O spec : Intel® Core i5-3570 CPU @ 3.40 GHz 3.80 GHz 8 Gb atmintis , bet Dxdiag rašo ~ 4042 Mb NVIDIA GeForce GTX 760 Windows 7 64bit. Jeigu dar kažko reikia rašyk. Btw , kažkodėl labai lagina pc .
 10. busters1

  Problemos su Ekranu.

  Hmm , nelabai nusimanau tokiuose dalykuose , bet pažiurėsiu gal rasiu kokį tut , dabar jau ilgokai nenulūžta . Svarbu man rast įvairių patarimu ir jeigu vėl kas atsitiks , vėl po viena , po viena bandysiu eit ir gal rasiu išeitį... Šiaip tai man atrodo , kai tą Vaizdo kortą , Inteli apvaliau tai ir pasileido :> gal čia nusišnekėsiu , kaip tau , bet vistiek.
 11. Taigi nuo vakar dienos pas mane yra tokia problema , kuri neleidžia normaliai naudotis kompiuteriu ..Kai įjungiu kompiuteri jisai dirba , pati dežė, o ekranas rašo , kad negauna signalo. Taigi aš atsidariau dėžę ir pats bandžiau tvarkyti ir tai truputi padėjo , taigi ką aš dariau : Išvariau visas dulkes , vintiliatoriai ir pnš ; Pas mane yra 2 dėklai ramų , tai iš vienos vietos perdėjau į kitą , bei patį RAM'ą patryniau iš visų pusių į medvilnę , bandžiau dar keleta dalyku iš interneto , kad ištrauki Maitinima palaikai 30 sec On mygtuka ir vėl maitina įkiši , tipo turėtu veikt , nepadėjo , ban
 12. busters1

  TigerART | Nemokamas gfx shopas.

  Anketa: 1. * Ko norėsite [ Avataro / Parašo / Logotipo / kt. ]?: 5 Avatarų 2. * Darbo dydis?: 184x184 3. * Stock'as, jei nėra tai kokia spalva?: Juodam Fone Skydas. 4. * Tekstų spalvos?: Raudona , Žalia , Geltona , Žydra ir Violetinė ( 5 Avatarai , būtu smagu , kad visus juos padarytum , nes reikia mūsu komandai avatarų :}. Vistiek manau nesunku perspalvot tekstus.) 5. *Tekstas?: Instakill Generation 6. Sub-Tekstas?(ant avatarų nededu): IKG™ 7. Efektai?: Leidžiu tau pasireikšt. 8. Papildomi norai?: - Nereikia , bet ir pats nežinau , kas tie narai . 9. Pavyzdys: 10. Ar dėti rėme
 13. busters1

  TigerART | Nemokamas gfx shopas.

  1. * Ko norėsite [ Avataro / Bannerio / Logotipo / kt. ]?: 5 Avatarų 2. * Darbo dydis?: 184x184 3. * Stock'as, jei nėra tai kokia spalva?: Juodam Fone Skydas. 4. * Tekstų spalvos?: Raudona , Žalia , Geltona , Žydra ir Violetinė ( 5 Avatarai , būtu smagu , nes reikia mūsu komandai avatarų :}. Vistiek manau nesunku perspalvot tekstus.) 5. *Tekstas?: Instakill Generation 6. Sub-Tekstas?: IKG™ 7. Efektai?: Leidžiu tau pasireikšt. 8. Papildomi norai?: 9. Pavyzdys: 10. Ar dėti rėmelius, jei taip tai kokius? Galbūt nelabai aiškiai čia viska surašiau , bet tiesiog reikia Team Logo panaš
 14. busters1

  J1B1Tm3n GRAFIKOS PARDUOTUVĖ !

  Koks darbo tipoas (AVATARAS, PARAŠAS, IR T.T.): Reikia 5 Avatarų , skirsis tik jų spalva , tai ten su vienu tool'u čj lengva :}, Darbo dydis: 184x184 Tekstas: Instakill Generation. SubTekstas: IKG Šiek tiek aprašykite, kokio darbo norite: Turi būti avataras , jame Skydas , kuriame gali būt CS:GO knife ar koks nors dalykėlis , kaip juostelė juosianti Skydą ir ant jo parašyta tas tekstas , gali būt ir tekstas po skydu , ant skydu ( kuo gražiau tuo geriau , leidžiu savo fantazijai pasireikšt.) Reikėtu 5 spalvų skydo : Žydros , Žalios , Raudonos , Violetinės , Geltonos. STOCKAS (BŪTINA)
 15. busters1

  NAITEKI - GFX Parduotuvė

  Užsakymo forma: ► Avataro dydis: 184x184 ► Avataro tema: CS:GO ► Avataro užrašas: Instakill Generator / IKG ► Avataro rėmeliai (taip/ne): Taip ► Papildoma informacija: Turėtu būt 5 avatarai , 5 spalvų : Melyna , Geltona , Raudona, Žydra , Violetinė. Tema būtu tokia , kad čia yra mūsu CSGO clanas , ir mūm reik mūm Avatarų , turėtu būt Skydas , kuriame būtu peilis ar dar kasnors ir būtu tas užrašas , aplink skyda gali būt įvairių akį gražinančių dalyku , nu man atrodo tu išmanai šita darba . ► Jūsų skype: citrininisobuolys Rep Duosiu tiek kiek reikės.
×
×
 • Sukurti naują...