Mantas_Dzekas

Narys
 • Pranešimų skaičius

  15
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Atsiliepimai

  0%
 • Forumo eurai

  0 +Pervesti

Reputacijos taškai

-5 Nepataikantis į temą

1 sekėjas

Apie Mantas_Dzekas

 • Nario rangas
  Žalias (-ia)

Paskutiniai lankytojai

Paskutinių lankytojų blokas yra išjungtas.

 1. Keičiu 2 rs 07 milus, į sarg.lt milus, turintiems tik didelią reputaciją. Skype:mantas147891
 2. Norime kad žaidėjai vėl atsimintų senus gerus laikus kai buvo žymiai įdomiau žaisti sargą nei dabartiniame, atnaujinimai ir viską kitą yra daromi iš 2011-2012metų.
 3. Serverio startas numatomas šį penktadienį, prašome užsukti ,
 4. Serveris vis plečiasi. Žaidėjų skaičius vis didėja, atrankos į direktorius vis dar vyksta.
 5. Kviečiame užsukti, forumo rekordas 72 žmonės
 6. SargOldschool Serverio tinklalapis(Web) : WWW.SargOldschool.lt Serverio IP : Kuriamas. Serverio skype : sargoldschool.lt-administracija Serverio FaceBook profilis : https://www.facebook.com/Sarg-Oldschoollt-175723362807649/ SargOldschool – Šis serveris turėtų būti gerai žinomas kaip Sarg. Šitas serveris bus kopija seno sargo. Visi norime prisiminti senus gerus laikus kaip buvo įdomu žaisti, nebuvo tokių scriptu, mapu. Tiesiog paprastas žaidimas, bendravimas su aplinkiniais. Serverio veiksmas turbūt kaip jau nuspėjote vyksta San Ferro mieste pakolkas, turėtumėm persikelti ir į kitus miestus. Apie serverio Administraciją. Kalbant apie administraciją , kiek žinau dauguma žmonių nusivilia atėję į serverį kai pamato , kaip serverio administratoriams nusispjaut ant jų bergždžių maldavimų pagalbos , kaip supažindinti su žaidimo skriptu ir kt. Mūsų administracija yra renkama nuo tam tikro amžiaus , kad tikrai užtikrinti tą gerą žaidimo malonumą, be to administratoriai renkami pagal daugelį kriterijų tai amžiaus ribojimas tik vienas iš jų. Apie serverio modifikaciją. Į jį yra idėta daug darbo ir mes stengėmės, kad jum patiktų žaisti mūsų serveryje. Mūsų serveryje yra labai daug įdomių bei nematytų naujovių, sistemų. Pavyzdžiui: Nematyti mapp darbai, gaujų sistemos, darbų sistemos, namų sistemos, degalinės sistemos, admin lygiai, nematyti darbai. Ir žinoma serveryje yra daug kitų labai įdomių dalykų. Žvejybos sistema - norint žvejoti reikės nusipirkti meškerę bei masalo, tada nuvykus prie žvejų tilto galėsite ten žvejoti pagauti žuvis jas parduoti. Patobulinta namų sistema - Po nupirkimo namo jus turėsite galimybė peržiureti visas namo komandos su komanda /nvaldymas. Galima pasigydyt, padėt žoles ir t.t. Viešbučiai - Serveryje galės nusipirkti viešbutį. Verslai - Verslai parduodami beveik visur Mašinų turgui, Vairavimo mokykloi ir t.t. Verslus galima nusipirkti už tam tikra kaina, po nupirkimo verslo galima bus atsiimineti savo uždirbtus pinigus, ir galima aišku verslus parduot. Premijos - Kaip ir visiems aišku per serverio startą yra dalinamos premijos, įvairūs prizai. Naikinimas - darbine mašina darbuotojas gales sunaikinti su komanda /sunaikinti. Garažai - galima bus nusipirkti garažus už kreditus. Mašinų nuoma - mašinu nuoma nėra tokia jau ir paprasta nes kai isedi į mašina tau išmeta lentele kuria reikia perskaityt, kai paspaudi gerai. Apie serverio darbus Darbų yra nei daug nei mažai apie 10. Dauguma žaidę sarge seniau tai turbūt kaip ir žinote pagrindinius darbus. Jei labai įdomu pamatysite forume . Apie serverio svetainę Dizainas yra kaip ir sarge, todėl kad yra jo senas OldSchoolas. Svetainę saugos apsaugos. Svetainė bus priskirta mokėjimai.lt. Nenoriu pernelyg daug išsiplėsti, kviečiu visus užsukti ir patirti kažką to ko kitur nerasite. KOMANDA: Serverio savininkas yra Admin_Pudelis ir Justino_Jefferson. Serveryje adminai bei vipai yra renkami. Moderatoriai, prižiūrėtojai tai pat. Visą kitą pamatysite pačiame SargOldschool serveryje.
 7. Naujai atsidaręs serveris www.sargoldschool.lt nepasigailėsite :).

 8. Naujai atsidaręs serveris www.sarg-oldschool.lt nepasigailėsite :).

  1. EligijusJ

   EligijusJ

   Forumas neveikia . :D

 9. Tikrai šaunus projektas, forume labai daug lankytojų per dieną apsilanko net apie 90 žmonių. Tikrai puikus projektas reikia pagalbos projekte? Kreipkis į Mantas_Extreme visada padėsiu .
 10. Mantas_Dzekas

  VGK.LT - Miesto gyvenimas !

  Labai šaunus projektas. Kviečiame užsukti.
 11. Keičiu rs 07 1.6m į sarg kažkiek milijonų (jus nuspresite) skype:Mantas147891
 12. Kažką netaip esu padaręs, kadangi meta "No such file or directory"