Peršokti į turinį

Drifteris123

Narys
 • Pranešimų skaičius

  12
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Atsiliepimai

  0%
 • Forumo eurai

  0 +Pervesti

Reputacijos taškai

1 Bus matyti ko vertas

Apie Drifteris123

 • Nario rangas
  Žalias (-ia)
 1. Sveiki visi idėsiu pora gamemodų, šie gamemodai ira platinti. 1.LTRG- http://www64.zippyshare.com/v/31078771/file.html : Youtube: Nėra pristatimo. Aprašimas: Apie ši gamemodą beveik nieko nežinau. Iš kur išimtas: Gamemodas išimtas iš šio tinklalapio SuperGames.LT. 2.xGTA- http://www58.zippyshare.com/v/32372974/file.html[/b'> : Youtube: . Aprašimas: Kam gi aprašimas ira klipas. Iš kur išimtas: Gamemodas išimtas iš šio tinklalapio SuperGames.LT 3.ERPG- http://www66.zippyshare.com/v/24093382/file.html : Youtube: . Aprašimas: Kam gi aprašimas ira klipas. Iš kur išimtas: Gamemodas išimtas iš šio tinklalapio SuperGames.LT4.Just-RPG.LT- http://www.failai.lt/bf4piqupkvu5/Just-RPG.lt.rar.htm [/b'> Youtube: Nėra pristatimo. Aprašimas: Daug kam žinomas http://www.lt-life.lt]http://www.lt-life.lt'> projektas. Iš kur išimtas: Gamemodas išimtas iš šio tinklalapio SuperGames.LT Gamemode kolkas tiek, bet galit net nerašyt platinti kopinti ir taip toliau, nes jie ir ira išimti iš čia supergames.LT, ir galit čia nepostinti bereikalo nes neskaitysiu, tik atnaujinsiu visada gamemodes kolekcija, Prašau +R3P Ačiu.
 2. Labai reikia jūsu pagalbos Tai vą, turiu truck serverį, ir noriu darsikurti checkpointu, susimapinau nauuju miestų, ir noriu ten pasidaryt checkpointu kad jie kažka darytu kad galima būtu vienam CP pasikrauti, kitam išsikrauti, reikia išsamios pamokos, nes su Cp nieko nemoku ir GameModas Be data failų. Labai ačiu kas padės ir +R3P visa savaite.
 3. Labai reikia jūsu pagalbos Tai vą, turiu truck serverį, ir noriu dasikurti checkpointu, susimapinau nauuju miestų, ir noriu ten pasidaryt checkpointu kad jie kažka darytu kad galima būtu vienam CP pasikrauti, kitam išsikrauti, reikia išsamios pamokos, nes su Cp nieko nemoku ir GameModas Be data failų. Labai ačiu kas padės ir +R3P visa savaite.
 4. Labai reikia jūsu pagalbos Tai vą, turiu truck serverį, ir noriu darsikurti checkpointu, susimapinau nauuju miestų, ir noriu ten pasidaryt checkpointu kad jie kažka darytu kad galima būtu vienam CP pasikrauti, kitam išsikrauti, reikia išsamios pamokos, nes su Cp nieko nemoku ir GameModas Be data failų. Labai ačiu kas padės ir +R3P visa savaite.
 5. Drifteris123

  SANG GM

  Išimk GM Duosiu 2x REP čia gm formą nera platinta, AČIU.
 6. Drifteris123

  Dydelis Prašimas iš jūsu.

  O tu žinojai, kad aš per 2pc, patis susivarėt.
 7. Zdarova pacanai, ieškau Role-Play Ne tokio Role-Play.lt O tikro RP su /me /do komandos, bet lietuviško. Kas idės tam kek viena diena +R3P iš 2acc, tai va :labusai:
 8. gTDM - TDM tipo gamemode. Jį naudojau savo projekte, bet po poros mėnesių teko užsidaryti dėl žaidėjų stokos, online rekordas kiek pamenu, tai buvo apie 50 Taigi atiduodu šį savo kūrinį. Jame yra įdiegta ir vystyta mano guns/airbreak anti-cheat, bet jos dar nėra tobulos. Ypatumai: Veiksmas vyksta San Fierro mieste. Iš viso yra keturios gaujos. Gaujų karai, užkariaujamos zonos, išsidėsčiusios po visą miestą. Įvairios transporto priemonės. Lygiai, patirties taškai, profilio statistika. Ginklų pasirinkimas, priklausomai nuo lygio. Ginklų įgūdžiai, kurie keliasi patys. Apsauga nuo sukčių. MySQL saugojimas/krovimas Atsisiųsti: http://failai.in/show/F/4199B2624/gtdm.rar Prasau +R3P Gero naudojimo P.S Esu idejas i Gta-Online.lt
 9. Sveiki, Ieškau GameMoodo, kad Miestai Būtu SF,LV, kad būtu daug darbu superadmin ir pns. Už gm Duosiu Iš šito Acc 17,30FLT Ir Iš kito Acc Rytoj duosiu 4 R3P Ačiu
 10. Drifteris123

  Keltega Gamemod'e

  Nei Viena Nuoroda Neveikia, Taisik
 11. Drifteris123

  Furistai Gm.

  Tai Angliska as turiu, bet Lietuvisko nerandu niekur, Angliska nezinau kaip isverst, bet aciu uz pasiulima
 12. Sveiki Ieskau Samp Furistu gm Pvz. Kad galima Butu vezioti Kroviniu Ritoj Duociau +R3P 4 Aciu is anksto.

×