Vilmokas

Narys
 • Pranešimų skaičius

  617
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Atsiliepimai

  0%
 • Forumo eurai

  0 +Pervesti

Reputacijos taškai

179 Kartais pasakantis ką gero

2 sekėjų

Apie Vilmokas

 • Nario rangas
  Užkietėjęs dalyvis (-ė)
 • Gimtadienis 1996.04.22

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras
 1. Rimtai? Bet ta prasme, šita tema tiko visur kur rašiau, o pavadinimai skirtingi, nes juk nedėsiu tokio, pats, kažkaip jau kaip spamas būtų.
 2. Sveiki, taigi labai greitai pristatysiu vieną lengvą būdą, kaip greitai galite laimėti CSGO skinų. Tai projektas csgodices.com, čia viskas vyksta labai paprastai, jūs pasideda skinus už kuriuos gaunate atitinkamai taškų, po to taškur statote ir metate kauliukus. Galima žaisti 50%, 25% 10% ir 5% žaidimus, procentai pasako jūsų šansą laimėti. Sistemoje galima naudoti tą pačia sistemą kaip ir per ruletę norint gauti daugiau taškų, bet kadangi laimėjimas yra ne x2 o x1,95, sistema truputi skirsis. Bet tai vistiek yra labai paprasta. Taigi siūlau užsiregistruoti kuo greičiau ir farmintis taškus, kol dar tai nėra draudžiama, nes projektas yra numatęs daug atnaujinimų ir iš jų bus vienas, kuris banins žmones, kurie naudos kažkokią sistemą farminant taškus. Būsiu labai dėkingas jei užsiregistruosite per mano ref nuorodą, tai jums nieko nekainuos. Registracija: http://csgodices.com/ref/28323 Beje, svetainėje galite įsidėmi mažiausiai 50ct vertės skinus, jokių knife ar dėžių. Sėkmės ridenant kauliukus.
 3. Sveiki, taigi labai greitai pristatysiu vieną lengvą būdą, kaip greitai galite laimėti CSGO skinų. Tai projektas csgodices.com, čia viskas vyksta labai paprastai, jūs pasideda skinus už kuriuos gaunate atitinkamai taškų, po to taškur statote ir metate kauliukus. Galima žaisti 50%, 25% 10% ir 5% žaidimus, procentai pasako jūsų šansą laimėti. Sistemoje galima naudoti tą pačia sistemą kaip ir per ruletę norint gauti daugiau taškų, bet kadangi laimėjimas yra ne x2 o x1,95, sistema truputi skirsis. Bet tai vistiek yra labai paprasta. Taigi siūlau užsiregistruoti kuo greičiau ir farmintis taškus, kol dar tai nėra draudžiama, nes projektas yra numatęs daug atnaujinimų ir iš jų bus vienas, kuris banins žmones, kurie naudos kažkokią sistemą farminant taškus. Būsiu labai dėkingas jei užsiregistruosite per mano ref nuorodą, tai jums nieko nekainuos. Registracija: http://csgodices.com/ref/28323 Beje, svetainėje galite įsidėmi mažiausiai 50ct vertės skinus, jokių knife ar dėžių. Sėkmės ridenant kauliukus.
 4. Vilmokas

  Steam giveaway group

  Tikrai norisi pasitikėti žmogumi su neigiamu rep. -.-
 5. Vilmokas

  Sponsorius stream

  Pataisiau, forumas blogai užhighlight'ino link'ą.
 6. SPONSORIUS STREAM -Apie stream- Tai vienas iš daugiausiai pasiekūsių streamerių Lietuvoje, žmogus stream'ina jau ilgą laiką, tikrai jau turi patirties šioje srityje. Sponsorius yra ir twitch.tv partneris, kas yra retas dalykas Lietuvoje. Streame galite matyti daugelį žaidimų, nuo League of legends, iki CS:GO ar net siaubo žaidimų. Galiu tik nuvilti minecraft gerbėjus, nes minecraft jis nežaidžia. Bet kartais galite pamatyti žaidžiant Don't Starve, kas yra irgi survival tipo žaidimas. Stream link: http://www.twitch.tv/sponsorius Apie patį streamer'į galite sužinoti nuėję į jo twitch.tv kanalą (http://www.twitch.tv/sponsorius)ir perskaitę tekstą, kuris parašytas aprašyme. -Stream laikas- Tikslus laikas nėra nustatytas, bet dažniausiai jį galite pamatyti online, nuo ~12:00 kiekvieną dieną, išskyrus sekmadieniais, nes tada Sponsorius ilsisi. Jei norite matyti, kada Sponsorius yra LIVE, siūlau sekti jo stream kalaną, bei facebook paskyrą, bei grupę: https://www.facebook.com/profile.php?id=100009037668474&fref=nf https://www.facebook.com/pages/Sponsorius-Stream/354062628089958?fref=ts O jei jums nepatinka žiūrėti nolifer'ius žaidžiant žaidimus, tai tiesiog galite ateiti ir pabendrauti su twitch.tv chat'u, kuris dažniausiai tik dėl to ir ateina.
 7. Vilmokas

  [C++] Padėkit dėl funkcijų.

  Tai aišku. -.-' LOL Koks skirtumas tau ar ten bus sk ar skaicius, A arba isvis koks tekstas_1? tokius bereikšmius dalykus žiūri.
 8. Vilmokas

  [C++] Padėkit dėl funkcijų.

  Taigi ten viskas parašyta normaliai, na bent kaip man reikia. Ten gi ir masyvai naudojasi ir struktūra yra. Ką ten keist... -.-' ?
 9. Vilmokas

  [EUNE] Padėkit išlipti iš silver V!

  Kiek laiko nebeloši? Juk gal žinai, kad po 1 mėnesio nelošimo demote gausi. Aš tai dar specialiai sulošiau porą, kad gaučiau +20+ lp, kad ~ 15 dienų iki kito season dar galėčiau sulošti ir nesvarbu ar pralošiu.
 10. Vilmokas

  [C++] Padėkit dėl funkcijų.

  Tai aš maždaug žinau, kaip ten viską padaryt, bet man nesigauna. Man reikia, kad kas parašytumėt 1 funkciją, ten kur skaičiuoja UGIS, bei SVORIUS, tai ten viskas vienodai, tik keičiasi vardai. Tai tuos galima sukomponuoti į vieną funkciją ir tada pakeisti tiesiog ten per parametrus. Tą suprantu, bet nesigauna. Taigi gal dar visgi kas galit padėti? Man aiškinimų nereikia, nes žinau, kaip tai turi atrodyti, tik primeta klaidų tiek, kad net pasimetu. Man reiktu pačio kodo, žinau, kad tai atima laiko, bet juk manau yra čia žmonių, kurie mišta, kaip nori gauti rep, ar kaip čia jūs..
 11. Vilmokas

  Ieškau support ranked duoq!

  Galėjai dar pridurti ir savo rank'ą, bei gal net link į savo lolking ar pnš. Kad iškarto kiti žinoti, su kuo turėtu žaisti.
 12. Vilmokas

  [EUNE] Padėkit išlipti iš silver V!

  Kažkada irgi maniau taip kaip tu. Bet va dabar mano pirmas season kaip žaidžiu ir su normaliu mastymu, žaisdamas 1-3 matchus per dieną, iki Gold V pats pasikėliau nesunkiai. Nereikia ragin't iškart. Tu net nežiūrėk, ar tavo team'as feedina, pats prisirink cs ir kill'ų ir tada galėsi carrint savo team, o jei pats feedinsi irgi, tada bent pasimokyk iš savo klaidų ir to nebedaryk daugiau. Jei reikia patarimų, tai dauguma dabar mato, kad daugiausiau žmonių lipa žaisdami tokias roles: 1. Midas 2. ADC 3. Sup 4. jungl 5. top Čia toks streameris maždaug taip pasakė, žiūrėdamas kokie žmonės dažniausiai sėdi challenger ir kt. Kodėl supp 3? Nes jei esi geras supp, tu padedi gerai prisifeedinti adc, kuris carryna game, arba dar romindamas ir mid'ui padedi. Jungl. 4? Nes jungl padeda mid, bei bot lane, kurie veliau iš ištempia per visą game. Tai ir pats pastebėjau. O topas, dažniausiai sėdi, farmina, kiek gali labiau pushina top'ą, sukelia kuo daugiau ten įtampos, kad priešų top'as, bei jungler'is būtu daugiausia ten. Pats žaidžiu pagal tokia taktiką ir kol kas gana gerai sekasi. Taigi lošdamas už supp (daugiausiai) išlipau pats iki gold V. Taigi sėkmės tau, tikiuos gal kažkiek padėjau. Pats neseniai pasikėliau iki Gold V, nes season galas, tai norėjosi reward gauti. Vos pasiekiau gold iš karto pastebėjau, kaip pasikeitė žaidėjai. Yra ir normalių, yra ir tokių, kurie net už botus blogiau lošia. Žiauru net žaisti ten. Atrodo, net, kad geriau pasiimti reward ir krist žemyn vien tik dėl to, kad bent bus su kuo žaisti.
 13. Sveiki, Taigi susidūriau su tokia problemėle, kad man žiauriai nesiseka su funkcijomis. Viską be jų padarau gana gerai, bet kadangi IT valstybiniame egzamine žiauriai kreipia dėmesį į funkcija, o kadangi aš jų nenaudoju, nes man nesigauna, tai yra blogai. Gal kas galit padėt, arba užvesti mane ant kelio? Štai programos dalis, kurią man reikia pavarsti į funkcija, nes ji kartojasi ir tai būtu 'patogiau' ofstream fr("agissvoris.txt"); /* skaiciuojamas ugiu vidurkis, bei max ugis */ double vidurkis_1 = 0; double bendras_ugis = 0; int max_ugis = 0; for (int i =1; i<=sk; i++){ bendras_ugis = bendras_ugis + A[i].ugis; if (A[i].ugis > A[max_ugis].ugis){ max_ugis = i; } } vidurkis_1 = bendras_ugis / sk; /* Ugiu skaiciavimo pabaiga */ fr << "Klases ugio vidurkis: " << fixed << setprecision(1) << vidurkis_1 << " cm" << endl; /* skaiciuojamas svoriu vidurkis, bei max svoris */ double vidurkis_2 = 0; double bendras_svoris = 0; int max_svoris = 0; for (int i =1; i<=sk; i++){ bendras_svoris = bendras_svoris + A[i].svoris; if (A[i].svoris > A[max_svoris].svoris){ max_svoris = i; } } vidurkis_2 = bendras_svoris / sk; /* Svoriu skaiciavimo pabaiga */ fr << "Klases svorio vidurkis: " << fixed << setprecision(1) << vidurkis_2 << " kg" << endl; Gal galite kas sukurti funkcija ir parašyti čia? Nes kiek bandau, tai man primeta error'ų, kuriuos pataisius aišku atsiranda kitų klaidų. Būčiau žiauriai dėkingas!
 14. Vilmokas

  [video]Dota 2 RAMPAGE! su Centaur Warrunner

  Jo ten taip graudžiai atrodo. Plius kai rusas, ar kas ten flamint dar pradeda ant pabaigos.