Peršokti į turinį

Nepazystamas.

Narys
 • Pranešimų skaičius

  12
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Atsiliepimai

  0%
 • Forumo eurai

  0 +Pervesti

Reputacijos taškai

0 Bus matyti ko vertas

Apie Nepazystamas.

 • Nario rangas
  Žalias (-ia)

Profilio informacija

 • Miestas
  Kaunas
 • Pomėgiai
  Cs'as, samp'as, muzika.
 1. Nepazystamas.

  Perku acc

  Daug nori.
 2. Nepazystamas.

  +20 FLT UŽ BALSĄ

  Balsas įskaičiuotas Jūs sėkmingai prabalsavote už serverį cs.nwk.lt:27020 Balsas įskaičiuotas Jūs sėkmingai prabalsavote už serverį cs.nwk.lt:27015 Balsas įskaičiuotas Jūs sėkmingai prabalsavote už serverį cs2.nwk.lt:27015 Lyderis: [EN/LT] NWK.LT @ Public Server [24/7] ~ Laimek CS STEAM! 98 98
 3. Nepazystamas.

  Paspaudimas [30FLT] +FIRST +2Rėp.

  Paspaudžiau: R-mg.lt pakvietimų sistema!!! Nori sudalyvauti, bet nežinai kaip? Tai labai paprasta, tiesiog parašyk savo slapyvardį ir spausk "Sukurti mano nuorodą!" Gautą nuorodą platink, kur nori : į skype, facebook'ą į kitus forumus ir t.t. Tad Tau sekmės linki r-mg.lt projekto administracija --- Tu sėkmingai pakviestas!
 4. Nepazystamas.

  ePlayer.eu | Atnaujinimas | Atidarytas zombie plague

  Dar didesnė nesamonė tada, visi su multijump'ais laksto, per lengva...
 5. Nepazystamas.

  Klanas ~|poxuistai|~

  Čia klanas taip susitart, masofkėse padrožt ar rimtai per ts kokį cm'ą 2x2, 4x4 sumest?
 6. Nepazystamas.

  Counter-strike klanas *GuM*

  Kiek metų klano kūrėjui?
 7. Nepazystamas.

  Ladie.LT Counter-Strike Projektas.

  Šiaip neblogi serveriai, bet užpisa, kai kokiam dr serve įpisa multijump'ą, tai ar vip'ams ir ant buy'ous...
 8. Nepazystamas.

  [WEB] Pakvietimų Sistema

  Dėkui, pravers .
 9. Nepazystamas.

  Umbrella Corpotation++ GunXPMod Admin Pack by Ferden.

  Admin pack'as iš tiesų yra neblogas, tačiau reiktų ir linkus atnaujinti .
 10. Nepazystamas.

  Turnyras 2x2

  Ne rimtas...
 11. Nepazystamas.

  ePlayer.eu | Atnaujinimas | Atidarytas zombie plague

  Public serveryje visai nereikalingas radijas. Deathrun'e vip ir admin sistemos nesąžiningos paprastų žaidėjų atžvilgiu, public'o vip sistema paprasta, neužkliuvo . Sėkmės jums tolimesniuose planuose . Beje patiko aiškus, iššsamus aprašymas .
 12. Nepazystamas.

  GuriuX.lt 2x2 Turnyras

  Sveiki. Greit įvyks GuriuX grįžimo progą rengiamas 2x2 turnyras. Tai dabar apie jį: Veiksmas vyks de_ mapuose. Kiekvienas bus įrašinėjamas ir dėl galimo čytinimo privalės siųsti demo, kitaip bus diskvalifikuotas iš turnyro. Prizai: 1vt. - Steam(abiem). 2vt. - Galvojama dėl prizo. 3vt. - Privilegijos GuriuX.lt servuose. Kadangi tai pirmas turnyras, GuriuX administracija paima šiokį tokį mokestį - 5LT už komandą. Nemanau, kad tai yra labai jau daug. Kovos 8 komandos, štai lentelė : http://www.part.lt/perziura/63344365f3d ... 337269.png Beje turnyre dalyvaus pirmos 8 komandos sumokėjusios komandos mokestį. Taip jau 7 komandos užsiregino, bet kaip sakiau dalyvaus pirmos 8 komandos sumokėjusios komandos mokestį. Dar truputuką informacijos: Strikeris : "Pirmas turas. Kaip žinote dalyvaus 8komandos. Tada bus traukiami tokie burtai(siūlyčiau atsidaryti turnyrinę lentelę pirmame post'e): bus iš kepurės išraukiami 4lapeliai su komandų pavadinimais, tai bus A1, A2, A3 ir A4 komandos. Po to vyks antras ratas. Bus traukiami dar 4lapeliai su komandų pavadinimais ir iš eilės bus surašomos į turnyrinę lentę(B1, B2, B3, B4). Antras turas. Įvykus visoms pirmojo turo kovoms prasidės antrasis turas. Čia jau nebebus traukiami jokie burtai. A1 ir B1 kovos nugalėtojai taps C1 komanda, o A2 ir B2 kovos nugalėtojai taps D1. Tas pats bus ir kitoje pusėje, tik čia komandos bus C2 ir D2. Trečias turas. Štai atėjo ir visų lauktasis finalas. Finale susikaus C1D1 kovos nugalėtojai su C2D2 nugalėtojais. Laimėjusi komanda, aišku, užims pirmąją vietą, o pralošusi antrą. Gal užmiršome trečiąją vietą??? Ne tikrai mes jos neužmišome. Dėl trečios vietos susikaus C1D1 kovos pralaimėtojai su C2D2 kovos pralaimėtojais. Laimėjusieji užima garbingąją bronzinę trečiąją vietą, o pralaimėjusieji gauna tik sutriušusį medinį medalį." Manau viską plačiai papasakojau, tad nepabūkit ir sudalyvaukit . Komandos registracijos anketa: 1. Jūsų skype/paštas/telefono numeris(galima rašyti į až arba į skype shadow_dub ): Šią vietą pakeisti savo tekstu. 2. Jūsų komandos pavadinimas: Šią vietą pakeisti savo tekstu. 3. Jūsų, bei komandos draugo nick: Šią vietą pakeisti savo tekstu. 4. Ar galėsite sumokėti dalyvio mokestį: Šią vietą pakeisti savo tekstu. 5. Ar perskaitėte taisykles: Šią vietą pakeisti savo tekstu. 6. Kokiu būdu atliksite apmokėjimą: Šią vietą pakeisti savo tekstu. . Anketa siuskit i skype: shadow_dub. Pagarbiai, Nepazystamas.!

×