HostData

Narys
 • Pranešimų skaičius

  122
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  1
 • Atsiliepimai

  100%
 • Forumo eurai

  106 +Pervesti

HostData paskutinį kartą laimėjo Kovo 2 2018

HostData turėjo geriausiai įvertintą turinį!

Reputacijos taškai

44 Bus matyti ko vertas

4 sekėjų

Apie HostData

 • Nario rangas
  HostData.eu - Hosting solution
 • Gimtadienis 1997.11.02

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Miestas
  Vilnius
 • Pomėgiai
  Programavimas ir kita.

Paskutiniai lankytojai

1.521 profilio peržiūros
 1. Štai darbas, tiesiog įkėliau kad Jums ramiau būtų ir kad visi kiti matytu kad darbai vygdomi, tiesiog šiuo metų yra kūriamą nauja sistema.
 2. Taip ar taip turi rr daryt kitaip tave skaitys kaip botą
 3. Sveiki, gerb. klientai, [ HostData.eu ] - Hosting solution [?] - HALLOWEEN progą tik šiandien iki 2019-10-31 23:59 (Vidurnakčio) visiems planams taikomą -30% nuolaidą [?] - PANAUDOJUS HALLOWEEN nuolaidų kupono kodą [?] - NUOLAIDŲ KUPONO KODĄ PANAUDOTI GALI iki 50 asmenų [?] - NUOLAIDŲ KUPONO KODĄ PANAUDOTI GALITE TIK BANKO/PAYPAL APMOKĖJIMO BŪDAMS https://www.hostdata.eu
 4. Labas vakaras, HostData.eu - WEB hostingo komandą pranešą kad pirmiem 10-pirkėjams panaudojus nuolaidų kupono kodą " supergames " mūsų puslapije, būs skiriamą 40% nuolaidą pasirenkant bet kuri planą nuo plano WEB-2 - MINI. :)

  https://www.hostdata.eu/ 

 5. Taip teisingai jūs žiūrite hostdata.eu domeną o domenas yra iš iv.lt teikėjų. todėl ir rodo serverius jų. Tačiau ačiū už pastebėta smuklmeną, tiesiog hostdata.eu nėra nukreipti NS o nukreiptas tik IP, nukreipsime. Tačiau mes turime savo NS serverius ns1.hostdata.eu IP vienas ns2.hostdata.eu IP antras, tiesiog visi kiti domenai yra su mūsų NS serveriais o šis domenas nebūvo nukreiptas.
 6. Sveiki Ewal`, mūsų serveriai turi savo nuosavus priskirtus vardus, jaigu jus tikrinate serverio vietą, ir matote kad tiekėjas yra Esnet tai nereiškia kad mes nauduojames reseller planais ir panašiai, mūsų serveris yra pagal spec. užsakymą pagal mūsų poreikius, todėl viskas yra taip kaip priklauso. Taipat mes ne RESELLER`IAI, mūsų licenziją yra legali iš DirectAdmin teikėjų. Prieš rašant savo nuomonė, pirmiausiai patikrinkite mūs, arba tiesiog paklauskite ir mes jūms įrodysime kad širdelei būt ramiau pasidomėkite o tik tada smerkite mus, o apie smerkimą. Jūs skyhost.lt savininkas kuris apsimetė visą laiką ir iki šiol turbut ir apsimetą kad nėra to hostingo paslaugų teikėjas ir savininkas, bei kad skyhost.ru teikėjai yra Jūs, bet tiesiog skrtingos serverių lokacijos. Tačiau viskas tai yra melas, ir viskas yra įrodytą, dizainas kopijuotas nuo jų (skyhost.ru) todėl buvote įspėtas, o po kelių dienų pardavinėjot projectą supratę kad būs rimtų problemų, o jūsų sistemą yra paruoštą WHMCS WEB hostingo paslaugų pardavimui, taipat tikiu ir manau pilnai kad jūsų WHMCS versiją nėra legali o yra nulled versijos kitaip sakant (Cracked), vien paskaičius jūsų POST`us kad jūs galite sukurti WEB hostingą nauduojant WHMCS sistemą, šį legali WHMCS sistemą pinigus kainuoją, o jūs prašote tik už VPS pasirinkto išlaikymą. Tokie kaip Jūs atsidarote ir užsidarote arba atidarote kam nors o jie užsidaro nes nesuprantą nieko Apie jūs aš turiu daug informacijos ir taipat galėčiau rašyti ir rašyti, bet nematau prasmės, ir bent pas mane visą tiesą. + Mes nauduojame savo surašytas sistemas nuo tuščio lapo, visos licenzijos yra legalios, ir mes ne perpardavinėtojai, bei serveris yra paruoštas pagal spec užsakymą už sutartinė kainą asmeniškai. Ačiū už jūsų dėmėsį. Ačiū už jūsų kritiką. Ačiū už jūsų supratingumą.
 7. HostData.eu - Hosting solution

  Greita, Pigu, Saugų, Patogu Kokybiškas, stabilus WEB hostingas užeikite ir pamatysite, vienas iš pigiausių!!

  1. Ankstesni komentarai  1 daugiau
  2. HostData

   HostData

   prieš 5 valandas(-ų), NTQ parašė:

   Pridėkite galimybę pasirinkti PHP 7.3 versiją, taip pat, kad OPcache būtų automatiškai įjungtas

   PHP v 7.3 pasirinkimas galimas nuo seniau. Tapat šiandien įjungiame OPCache.

  3. NTQ

   NTQ

   1 minute prieš, HostData parašė:

   PHP v 7.3 pasirinkimas galimas nuo seniau. Tapat šiandien įjungiame OPCache.

   Šaunuoliai. Išbandysiu Jūsų paslaugas kokiems smulkiems darbams. Galėtumėte dar vietoje HDD į SSD diskus paskirti, kai dirbi su failų apdorojimu tas gan įtakoja greitį. Taip pat pridėti subdomain šalia hostdata.eu, kokį nors trumpesnį, jeigu žmonės nenorės pirkti savo domeno. Pvz „z5.lt“ domenas laisvas ar kažką panašaus iš 2 simbolių, tik kad nebūtų sunku prisiminti.

   Ir šiaip nerekomenduoju naudoti savo main domeno kaip klientų subdomain'us, geriausiai palikti neutralų vardą, nesusieti su kt. puslapiais dėl reputacijos priežasčių. Suprantu, kad gaunasi kaip nemokamas marketingas, but still. Jūsų reputacija svarbesnė. Ir jeigu pastebėjote, visos rimtos įmonės neduoda subdomain'ų savo pagr. vardu.

  4. HostData

   HostData

   Taip pastebėjome, tai pat ir ačiū už informaciją, o dėl talpyklos SSD planuose jau yra ateičiai, bet tačiau HDD mūsų talpykla turi 1GB/s pralaidumą todėl failai keliami labai greitai. O dėl supdomain suprantu, ir greitų metų pradėsime naujus supdomain pasirinkimus. :)

   Pridėti nauji du subdomenai.

 8. HostData.eu - Hosting solution [ Vieni iš pigiausių ] [ Apsimoka užeit ]

 9. Nebandau apginti šių tiekėjų, bet kiek mačiau, tai tvarkosi tiek serverius tiek savo hostingo sistemą. Bet mano manymu tiekėjas turėtų klientui pranešti apie gedimus, ar visus kitus nesklandumus ir kita informacija įsiusdami laišką el. Paštu. O support turėtų būti efektyvūs bei aktyvus bet kurio paros metų, ir neapleisti savo klientų. Manau susitvarkys.
 10. HostData

  [ Ieškomas builderis į komandą ] V/V/S

  Ačiū, trumpinys Vampirai / Vilkolakiai / Išgyvenimas
 11. HostData

  [ Ieškomas builderis į komandą ] V/V/S

  Ačiū, visada galite savo įdėjomis pasidalynti
 12. Serverio tipas Vampirai / Vilkolakiai / Išgyvenimas Sveiki ieškomas komandos narys, kaip builderis-statytojas rašom į A.Ž, arba DS: inkult0#5216