lauremka

Narys
 • Pranešimų skaičius

  23
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Atsiliepimai

  0%
 • Forumo eurai

  0 +Pervesti

Reputacijos taškai

4 Bus matyti ko vertas

Apie lauremka

 • Nario rangas
  Žalias (-ia)
 • Gimtadienis 1996.05.19

Susisiekimo būdai

 • Tinklalapis
  http://www.Lrg.Lt

Profilio informacija

 • Lytis
  Paslaptis
 • Miestas
  Vilnius
 1. Kaista kompas, atsidaryk dėžę arba laptopo galą pakelk, nes kaista, man tas pats būdavo kol neturėjau aušinimo pado, duodi daugiau apkrovos, ir po 10-15min, pradeda tokie prikolai eit. Kaista kompas ir tiek, sakau pamėgink laptopo galą pakelt arba aušinimo padą nusipirkt, o jei stacionarus tai dėžės šoną atsidaryk.
 2. TeamSpeak Anekdotų vakaras 2013-08-09 20.00 +2GMT (Lietuvos laiku) Apdovanojimai : 1vieta: 50 kreditų + piniginis mokestis. Dalyvauti galite visi, tiek maži tiek dideli. Mums nėra svarbus jūsų amžius ir nėra jokios diskriminacijos. Tad kviečiame visus prisijungti prie anekdotų vakaro ir sumušti TeamSpeak rekordą kartu. Pabodo seni ir tie patys anekdotai ? Užsuk TS.LRG.LT ŠIANDIEN už 15min ir juokis į valias. TeamSpeak 3 klientas: http://forumas.lrg.lt/topic/19265-ts-team-speak-3-client/
 3. lauremka

  LRG.LT TeamSpeak anekdotų vakaras.

  Vakaras jau už 2O min. KVIEČIAMI VISI !!!
 4. lauremka

  LRG.LT TeamSpeak anekdotų vakaras.

  Iki anekdotų vakaro liko vos pora valandų, kviečiame visus užsukti ir priimti gerą juoko dozę.
 5. TeamSpeak Anekdotų vakaras 2013-08-09 20.00 +2GMT (Lietuvos laiku) Apdovanojimai : 1vieta: 50 kreditų + piniginis mokestis. Dalyvauti galite visi, tiek maži tiek dideli. Mums nėra svarbus jūsų amžius ir nėra jokios diskriminacijos. Tad kviečiame visus prisijungti prie anekdotų vakaro ir sumušti TeamSpeak rekordą kartu. Pabodo seni ir tie patys anekdotai ? Užsuk TS.LRG.LT Penktadienį 20.00 ir juokis į valias.
 6. lauremka

  LRG.LT TeamSpeak anekdotų vakaras.

  Šaunu, kad užsuksit, pasikvieskit po kelis draugus, nes juoko bus įvalias.
 7. TeamSpeak Anekdotų vakaras 2013-08-09 20.00 +2GMT (Lietuvos laiku) Apdovanojimai : 1vieta: 50 kreditų + piniginis mokestis. Dalyvauti galite visi, tiek maži tiek dideli. Mums nėra svarbus jūsų amžius ir nėra jokios diskriminacijos. Tad kviečiame visus prisijungti prie anekdotų vakaro ir sumušti TeamSpeak rekordą kartu. Pabodo seni ir tie patys anekdotai ? Užsuk TS.LRG.LT Penktadienį 20.00 ir juokis į valias.
 8. lauremka

  L2-Infernons

  Ateisiu pažiūrėti.
 9. lauremka

  SONT.LT iesko zmoniu norinciu prisijunkti.

  Šaunus serveris žaidžiu ir esu patenkintas.
 10. lauremka

  SFierro Dizainas.

  BAISUS KAIP Nežinau kas.
 11. lauremka

  Ieskomas weberis

  Parašyk skype : aurimas.laurinenas
 12. lauremka

  Svetainių instaliavimas

  Plačiau kokias paslaugas ir ką atlieki ?
 13. lauremka

  Svetaines kurimo klausimai

  Jeigu, nori gero ir serveris nėra eilinis siūlau html, o jeigu eilinis php-fusion'ą. Jeigu reikės pagalbos. skype:aurimas.laurinenas padėsiu su abiem tvs'ais.
 14. Sveiki, pakeičiau dizainą savo forume ir neberodo man, editinimo paveikslėlių. Kame čia gali būti problema ? Kur ją ištaisyti ?