Peršokti į turinį

T H I C C boi

Narys
 • Pranešimų skaičius

  3.938
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  15
 • Atsiliepimai

  100%
 • Forumo eurai

  545 +Pervesti

T H I C C boi paskutinį kartą laimėjo Gegužės 22 2018

T H I C C boi turėjo geriausiai įvertintą turinį!

Reputacijos taškai

2.706 Tas, kurio nuomonės klausoma

Apie T H I C C boi

 • Nario rangas
  Forumo numylėtinis (-ė)
 • Gimtadienis 1998.03.25

Susisiekimo būdai

 • Skype
  progreen.mc

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Miestas
  Vilnius

Paskutiniai lankytojai

36.239 profilio peržiūros
 1. T H I C C  boi

  Telefono aplikacija

  Toks projektas gali apimti daug įvairių sričių ir reikalauti nemažai skirtingų skill set'ų. Todėl galėtum šioje temoje tiksliai apibūdint visus reikalavimus, bei atlygį. Sutaupysi ir savo ir mūsų laiko.
 2. T H I C C  boi

  [GTA V] REIKIA DIDELĖS PAGALBOS

  Ech... Tipinės vagių problemos... Su compress'intas smarkiai tas žaidimas, tai dėl to mažai užima, bei kraunasi lėtai, nes uncompress'inimas toks smarkus ilgai užtrunka... O ir skirtumo praktiškai nėra kokie ten pas tave RAM'ai, kai viskas nuo CPU ir drive'o greičio priklauso...
 3. T H I C C  boi

  Kaip paleisti serveri ant vps

  turėtų atlikt darbą...
 4. Sugalvojau setup'intis media serverį, niekad anksčiau su tuo nesusidūriau ir nelabai daug research'o dariau. Galvojau standartiškai viską ant Ubuntu pasileisiu, bet paskui pamačiau jog yra specialiai tam skirtų OS. Tai šiek tiek pasimečiau. Gal kas esat tai darę ir galit pasiūlyt man tinkantį solution'ą? Man reikia, jog serveris turėtų neblogą web based interface, per kurią būtų galima valdyt visą su media susijusį šlamštą, ką mačiau ant FreeNAS. Tai pradžiai būtų Plex ir torrent'ų client'as. Tai pat reikia galimybės mount'int serveryje esantį HDD prie kito kompiuterio over network su normaliais read&write permission'ais. Ir nors serveris daugumoj skirtas tik media'i, reiktų jog OS būtų pakankamai normali, jog būtų galima vykdyt labiau generic task'us, kaip web hostinimas, VPN ir pnš. @Tautedorus
 5. T H I C C  boi

  Naujasis MacBook Pro turi didelių trūkumų

  Praleidai esminį niuensą. Jog laimėtum argumentą prieš Apple fanboy'jų, turi galvoti kaip Apple fanboy'jus. Turi tiesiog paneigti visą kriticizmą. Taigi... JIS MELUOJA! Nėra nei vieno vlogerio kuris naudotų Apple kompus! Nėra įrodymų - nėra faktų.
 6. T H I C C  boi

  Naujasis MacBook Pro turi didelių trūkumų

  Tai gali pasigooglint jei labai nori screenshotu pamatyt...
 7. T H I C C  boi

  Naujasis MacBook Pro turi didelių trūkumų

  Gerai tau, kai pagrindinis kompo usecase'as yra fap'inimas spoksant į desktop'ą. Bet kai naudoji "Pro" kompiuterį, su "Pro" kaina, tam kam jis turėtų būti skirtas ir staiga nemažas procentas jo potencialo tiesiog "išgaruoja" jam užskaitus, tai klausimas ar jis turėtų pavadinime turėti "Pro". Neblogai palyginai gaming produktą su pro produktu, tik ganėtinai ironiška, žinant jog Mac'ai pradeda ventiliatorių RPM'ą kelt tik nuo 70-80 laipsnių, kada type'int su įkaitusia klaviatūra jau pasidaro sunkoka ir tempiaratūra toli gražu neapsistoja ties 86 laipsniais. Ne kartą mačiau kaip compile'inant neįspūdingos apimties projektą, CPU tempiaratūra pakildavo virš 100 laipsnių... Nemeluok, gerai?
 8. T H I C C  boi

  Nesiseka susirasti antros puses.

  @Tony_Good
 9. T H I C C  boi

  Išleidome SuperGames appsą (kol kas tik Android įrenginiams)

  mano aliuminio gabalas brangesnis, todel man pirmenybe.
 10. T H I C C  boi

  Ieškoma administracija!

  Skamba įdomiai, kaip galvoji tai įgyvendinti?
 11. T H I C C  boi

  Kaip sutvarkyti partitionus?

  Kai jau yra sukurti partition'ai, jų dydžių keist nebegalima. Tiksliai nežinau kodėl. bet spėju, jog dėl to, kad failai fiziškai yra rašomi ne nuo partition'o priekio iki galo, tai gali būt ir taip, jog partition'e bus 10% užimtos vietos, tačiau dalis failų gali būt pačioj pradžioj, o kita dalis - pabaigoj, tai todėl ir neišeina tiesiog nuimt gabalo nuo vieno parition'o galo ir pridėt prie kito partition'o. Tenka re-partition'int visą diską. Laimei yra tam skirtas softas, kuris leidžia tai padaryt neprarandant duomenų. Kažkada pats tai dariau, bet nepamenu ką tiksliai naudojau, tai teks tau pačiam susirast. Ir šiaip, trink lauk visus tuos partition'us, nėra prasmės visko taip skirstyt, pasilik nebent du, vieną operacinei sistemai, kitą - viskam kitam, kas tavo nuomone turėtų išgyventi OS perrašymą.
 12. T H I C C  boi

  Išleidome SuperGames appsą (kol kas tik Android įrenginiams)

  Galit nelaukt iOS versijos. Toks appsas greičiausiai nepraeitų Apple quality control'ės. O dar gi reiktų jiem rast ir sumokėt programeriui su Mac'u (kurie nuo 1k prasideda) ir developer'io licenzija (berods 100€ metam), už darbą, kurį užtrunka 5min padaryt, jei žinai ką darai...
 13. T H I C C  boi

  Išleidome SuperGames appsą (kol kas tik Android įrenginiams)

  lol dar nemačiau jog kas nors būtų tiesiog atidaręs svetainę per WebView'ą, pavadinęs tai appsu ir įkėlęs į Google Play... Toks jausmas, jog staff'as galvoja, kad jų user'iai nesugeba normaliu browser'iu naudotis ir šios temos komentarai parodo, jog jie neklydo.
 14. T H I C C  boi

  Apple pristatė naujus 2018 metų MacBook Pro modelius

  Jei Apple būtų muzikos klipas, tai būtų šitas muzikos klipas...

×