rickusdov

Narys
 • PraneÅ¡imų skaičius

  88
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Atsiliepimai

  0%
 • Forumo eurai

  51 +Pervesti

Reputacijos taškai

9 Bus matyti ko vertas

1 sekėjas

Apie rickusdov

 • Nario rangas
  Naujokas (-ė)

Profilio informacija

 • Lytis
  Paslaptis

Paskutiniai lankytojai

Paskutinių lankytojų blokas yra išjungtas.

 1. rickusdov

  Kaip nuotrauka talpinti svetainės centre?

  Šitas padėjo, dėkuj
 2. rickusdov

  Kaip nuotrauka talpinti svetainės centre?

  Aš noriu kad būtų mygtukai, bei nuotrauka viso vaizdo centre. Dabar visa tai viršuj, o man reikia per vidurį Mygtukai su nuotrauka būtų kur yra baltas stačiakampis
 3. Sveiki, atsisiunčiau html dizainą ir norėjau jį koreguoti, bet kažką pridariau ir mano nuotrauką ir mygtukai, kurie buvo centre nukilo į viršų. Gal kas turi patarimų? Ar įmanoma per index.html pakoreguot tai ar per .css? Ir ką reiktų daryt? index.html kodas: <!DOCTYPE html> <html lang="en"> <head> <title>---</title> <meta charset="utf-8"> <meta name="viewport" content="width=device-width, initial-scale=1, shrink-to-fit=yes"> <link rel="stylesheet" href="css/bootstrap.min.css"> <link rel="stylesheet" href="css/open-iconic-bootstrap.min.css"> <link rel="stylesheet" href="css/icomoon.css"> <link rel="stylesheet" href="css/style.css"> </head> <body> <style> .aligncenter { text-align: center; } </style> <section class="coveris1 align-items-center-center text-center"> <div class="coveris2 align-items-center-center text-center"> <div class="col-sm align-items-center-center "> <div class="probootstrap-text align-items-center-center "> <img src="images/logo.png" alt="centered image" /> <div class="button"> <a href="#" class="btn">//GITHUB</a> <a href="#" class="btn">//KLASE</a> <a href="#" class="btn">//MASINOS</a> <a href="#" class="btn">//EGZAMINAS</a> </div> </div> </div> </section> </body> </html> Kaip dabar atrodo:
 4. Sveiki, gal kas gali padėti, ieškojau informacijos internete neradau. Turiu 11 raidžių: B D A A R A R B K A A Man reikė jas surušiuoti taip, kad jos nesikartotų, o eitu skirtingai pvz: B D A R A R A B A K A Bandžiau daryti taip: bool rikiuote = true; while (rikiuote) { rikiuote = false; for (int i = 1; i <= n-1; i++) { if (simbolis[i] == simbolis[i + 1]) { swap(simbolis[i], simbolis[i + 2]); rikiuote = true; } } } Bet programa užlūžta. Gal kas gali padėt?
 5. rickusdov

  double to int

  Trinkit, nebereikia
 6. Sveiki, nusipirkau iš aliexpress moduliatoriu BC49BQ ir kaip viskas tvarkoj tik kai pajungi ant stoties pradeda intervalais kas kokį 15sek. pypsėt. Internete neradau jokios informacijos. Bandžiau pajungt ir ant bluetooth ir ant auxo tas pats. Nesvarbu kad ir niekas neprijungta tik pats moduliatorius pajungtas vistiek pyps. Gal kas gali pagelbėt?
 7. Sveiki kas atsitiktų jei įsidėčiau į kompą skirtingų dažnių ramus?
 8. rickusdov

  Lagina L.A. Noire žaidimas

  Viską išbandžiau, niekas nepadeda..
 9. Sveiki, iškilo problema atsisiunčiau žaidimą L.A. Noire, kurio reikalavimai tikrai nedideli ir nesvarbu kokius display nustatymus besidėčiau low ar high labai lagina. Mano PC specs: Intel i7-2600k Nvidia GTX Titan 6GB 16GB Ram Gal galite padėt?
 10. Sveiki noriu mokytis programuoti su .pwn ar yra kokia patogėsne programa už pawno su kuria programuočiau?
 11. rickusdov

  Lietuvišku raidžių limitas?

  Pas mane jau nustatyta Windows 1257
 12. Ar yra lietuviškų raidžių limitas c++? Aš naudoju: setlocale(LC_ALL, "Lithuanian"); ir kaip ir viskas tvarkoj buvo, 7 lietuviškos raidės visas rodo, pridėjau dar vieną lietuviška: šitokį išmetė ir programoj visos lietuviškos raidės virto į heroglifus, net komentaruose negaliu daugiau lietuviškų raidžių naudot negu 7. Gal kas kokių patarimų turit kaip tai sutvarkyt?
 13. Sveiki, esmė tokia turiu faila kuris sudarytas iš 10 eilučių, bet kiekvienoj eilutėj ne po vienodai skaičių. Tad aš sugalvojau ištraukt iš failu su if bet kaip man padaryt,kad iš failo eilutės trauktų tik pirmą skaičių ir vėl trauktų iš sekančios? Čia mano duomenų failas: 10 0 4 1 2 3 4 3 1 2 4 2 2 3 1 2 3 2 3 4 0 0 1 2 3 1 2 3
 14. rickusdov

  Pagalbos su for ciklu

  unsigned occur = 0; ką šita eilutė nurodo? ką ji daro? žalias dar aš
 15. rickusdov

  Pagalbos su for ciklu

  žodžiu, va ft su kodu ir programa man reik išvest į programą kiek 0 yra tam cikle.